Фото

20:37
Перше українське реаліті-шоу, в якому змагаються дизайнери, буде знімати харківська продакшн-студія Nova Moda. Проект презентують 1 вересня о 20.00 в готелі «Харків Палас» закритим пілотним показом першого випуску шоу.
17:02
Біля пам'ятника Тарасові Шевченку о 15 годині 24 серпня розпочався святковий концерт до Дня Незалежності. Бандуристи грали українських пісень, діти малювати на асфальті своє бачення свята, а козаки гатили один на одному цеглу.
15:51
«Ми всі земляни і наші очі бачать їх біль». Саме під таким гаслом 24 серпня більше ніж 40 міст 15-ти країн світу взяли участь у Всесвітньому марші за визволення тварин. Все для того, аби сказати людям: тварини – це не їжа, не матеріал для шуб чи дублянок, не іграшки для людських розваг і не біоматеріал для їх експериментів. Вони – живі, а отже заслуговують до себе етичного ставлення.
14:07
«Справжня Варта» уже писала про відзначення Дня Незалежності у Харкові, проте пропонуємо Вам ще раз «посмакувати» цю подію. Інші акценти, інші деталі, але та ж сонячна атмосфера. Смачного читання всім! І не забувайте шукати себе на світлинах.
15:01
Деякі люди вважають, що Харків – місто цілком денаціоналізоване, а тому проводити будь-які заходи, які хоча б якось стосуються української державності, тут немає сенсу. Мовляв, це нікому не буде цікаво, окрім невеличкої групи ентузіастів. Проте святкування 22-ї річниці незалежності України вказує на дещо інші реалії – в нас все-таки є люди, яким воно небайдуже.
18:04
На пішохідному переході навпроти Харківської облдержадміністрації 23 серпня зібралися прихильники ВО «Свобода». Напередодні суд заборонив їм проводити мітинг проти приїзду президента України Віктора Януковича, обґрунтовуючи рішення тим, що захід заважатиме громадському порядку та ускладнить роботу охорони президента.
09:32
У Харкові 21 серпня відкрили меморіальний комплекс «Вертикаль», що складається з пам'ятника Володимирові Висоцькому та скеледрому. Урочистості розпочалися о 17 годині біля Палацу спорту.
20:07
Харків'янка Катерина Серко проводить благодійний аукціон книг. Майданчик для продажу – спільнота у соцмережі. Ідея аукціону така: той, хто може віддати книгу, передає її Катерині. Вона ж розміщує світлину книги в Інтернеті. Початкові ставки – від п’яти гривень, а далі ціну можна «набивати» на будь-яке число, яке ділиться на п'ять.
08:38
На Харківщині внаслідок дорожньо-транспортної пригоди троє осіб загинули, ще п’ятеро отримали травми.
10:24
Восьмеро паломників відправилися у подорож на велосипедах. Відстань до Риму – близько трьох тисяч кілометрів вони подолали за три тижні. Паломництво на велосипедах харківські римо-католики здійснюють вже кілька років поспіль. Відвідують українські святині, одна з найпопулярніших – місто Бердичів. Та цього року віруючі «замахнулись» на Вічне місто – щоб відвідати римські святині вони проїхали близько трьох тисяч кілометрів.