Фото

14:14
Безпілотні літальні апарати для бойових вилетів готують волонтери. Кошти на них збирають усім миром. Самі ж "дрони" конструюють українські радіотехніки, враховуючи бойові потреби. Проект "Аеророзвідка" передав декілька БПЛА на передову. Пробний виліт здійснили під Луганськом.
00:40
Ліканю в місті Щастя Луганськоїобласті 26 вересня обстріляли бойовики. В наслідок обстрілу міста 16 чоловік отримали поранення, з них двоє військові. Дві жінки загинули. Чотири дні поспіль бойовики продовжують обстрілювати позиції українських військових під Щастям. 29 вересня вони знову відкрили вогонь по місту, де й досі проживає чимало мирних мешканців.
00:00
Один із найбільших майданів Європи харків'яни "одягнули" в вишиванку. Малюнок створювали впродовж семи годин. Замість фарб художники взяли крейду та клей. Готова картина завдовжки 100 метрів.
12:40
21 вересня Харків приєднався до всесвітнього маршу миру, який проходив в 70 містах світу, в тому числі в Росії. Цим громадськість висловила свій протест проти війни з Україною та підтримала тих росіян, які не побоялися вийти на марш миру.
13:41
Вірші Тараса Шевченка неодноразово переписували та редагували в різні часи. Микола Зубков зібрав твори Шевченка без коректури. На сьогодні це найповніше видання Кобзаря.
11:54
Виставка вишитих картин відкрилась у Художньому музеї у Харкові. Сучасні художники вишивали за ескізами авангардистів, створеними 100 років тому.
13:38
Селище Новосвітлівка під Луганскьом до початку серпня повністю контролювали терористи. Українська армія в село ввійшла, почались бої, які точились понад три тижні. Звільнити село військовим так і не вдалось. Терористи обстрілювали українських бійців і мирних мешканців без упину. За словами добровольців із батальону "Айдар", вони стріляли з танків, які оточили село з гори, били по селищу "Градами". В Новосвітлівці практично не лишилосьнеушкоджених будинків. Фото - з місця подій, зроблені наприкінці серпня, в день вимушеного відступу бійців.
21:13
В літературному музеї відзначили 245-річчя українського письменника Івана Котляревського. Стіл накривали його улюбленими ласощами.
22:07
Луганський аеропорт знищили російські війська. Сьогодні будівлю посилено обстрілювали "Градами", розповіли десантники з 80-ої бригади. Наразі на місці аеропорту є лише каркас будівлі, снаряди пробивають до підвалу. Після обстрілу артилерією, на аеропорт пішли танки Т-72. Українські військові були вимушені рятуватись пішки з місця події. Кореспонденту "Справжньої Варти" десантники надали фото аеропорту, зроблені за декілька днів до нападу російської армії.