Фото

14:03
Захід відбувся в м. Луганськ 20 липня в рамках святкування 1025-річчя Хрещення Київської Русі. Харківська громадська організація «Україніка» зібрала та повезла у паломницький тур цвіт харківської української еліти. Повний автобус представників ЗМІ, творчих особистостей, представників різних політичних проукраїнських партій та громадських об єднань, істориків зібрався на це свято.
11:41
У Харкові на перехресті Салтівського шосе і проспекту 50-річчя СРСР сталася ДТП, в результаті якого загинули люди, в тому числі жінка, що стояла на зупинці.
14:21
Сьогодні приблизно о 7:40 у Волинській області, на трасі Ковель-Луцьк, за кілометр від села Воля Любитівська, сталася жахлива аварія. Зіткнулися лоб в лоб два рейсові автобуси, один з яких прямував до Болгарії, а другий з Луцька до озера Світязь.
18:13
Небайдужі харків'яни – учасники інтернет-спільноти «ХарківФорум», активісти багатьох громадських організацій, члени кількох політичних партій ввечері 5 липня вийшли на майдан Свободи, аби висловити своє обурення з приводу подій у Врадіївці. «Вся Україна - Врадіївка» - написано на плакатах. Мітинг стосується не тільки нещодавнього випадку - він став лише приводом - а міліцейського свавілля в Україні загалом. Свої вимоги протестувальники виклали в резолюції, яку озвучили на площі.
14:56
Дипломні роботи студентів кафедри графічного дизайну Харківської державної академії дизайну і мистецтв стали експонатами «Єрмілов-Центру». 27 червня там відкрилась виставка їх проектів під назвою «Єрміловці». У Центрі сучасного мистецтва розміщено понад 130 дипломних робіт студентів, які захистилися в академії протягом останніх 3-х років. Тут можна подивитись на соціальні, екологічні, культурні проекти, дизайн книжок, сайтів, фірмових упаковок та інші авторські проекти. Виставка триватиме до 9 липня.
09:12
Дискусія про нелюдськість двох режимів розгорнулася в харківському культурному центрі «Indie» (вул. Чернишевська, 4/6). Такий собі телеміст між різними регіонами України влаштували адміністратори сайту «Майдан». Говорили Харків, Київ, Львів і Тернопіль. Своє ставлення висловив і Євген Сверстюк…. Згадували, звісно, й про фундамент та визначальні риси комунізму та нацизму, але темою дискусії були тюрми. «Чия тюрма краща: гестапо чи НКВД, і як в Україні уникнути тоталітаризму?»
09:00
Вперше за багато років разом зібрались представники різноманітних козацьких організацій Харківщини. У день Святої Трійці нарешті вдалось всадити козаків різних «полків» за символічний святковий стіл. Знайти спільну мову непоступливим слобожанським козакам допомогли власник харківського ресторану- броварні «Altbier» Сергій Коваленко та голова Комітету в справах козацьких та ветеранських організацій при обласній державній адміністрації Валерій Рубан.
13:21
«Ярмарок дарування» організували в неділю у Харкові. Ті, хто проти «суспільства споживання» і за екологічну свідомість, зібралися 9 червня на галявині у Саржиному Яру. Хлопці та дівчата розстелили килимки на траві і гайда роздавати речі. Безкоштовний одяг, книжки та іграшки, апетитні гостинці, різні майстер-класи, «живі книги» та багато іншого можна було побачити тут.
23:29
У неділю 9 червня у Харкові відбувся Ярмарок дарування. Захід організували ініціативна група "Друг природи" разом з волонтерською організацією "СВІТ-Україна". Біля джерела у Саржиному яру зібралися охочі віддати цілком пристойні, але вже непотрібні їм речі і бажаючи знайти щось потрібне у господарстві.
13:33
Підбиття підсумків Харківського екологічного фестивалю «Екологія і Духовність» - 2013 відбулося у приміщенні Харківської «Просвіти». Фестиваль проводиться кожного року 5 червня – у Всесвітній день захисту довкілля.