Фото

17:03
10 грудня в приміщенні Літературного музею пройшов поетичний вечір за участі молодих харківських поетів – Владислава Петренка та Тетяни Кальченко.
12:12
11 грудня в зв'язку з нічними подіями в Києві напередодні харківський Євромайдан розпочався раніше. Біля п'ятої години вечора пройшла акція, учасники якої висловили своє обурення діями влади, яка черговий раз вдалася до насилля проти мирних громадян.
17:35
Музиканти з Дніпропетровська, Сум, Донецька, Луганська та Харкова 8 грудня пропонували учасникам мітингу біля пам'ятника Шевченку погрітися під свої композиції. «Ми змінимо світ, зітрем стереотипи!» - волали в мікрофон рокери, оплесками і танцями відповідала публіка.
02:00
7 грудня в приміщенні Свято-Дмитрівського храму Української автокефальної православної церкви пройшов фестиваль християнської поезії «Обручка Катерини». Захід був приурочений до дня пам'яті християнської святої, великомучениці Катерини.
14:41
На харківському ЄвроМайдані в четвер, 5 грудня, гасла перетворювали на плакати. Організатори принесли матеріали та запрошували учасників мітингу записувати свої міркування щодо теперішніх подій. Як зазвичай, працював «вільний мікрофон».
14:28
5 грудня в приміщенні галереї «Мистецтво Слобожанщини» відкрилася традиційна виставка «Оспівана Шевченком Україна», на якій були презентовані роботи викладачів художніх шкіл Харкова та Харківської області.
00:32
У Муніципальній галереї триває персональна виставка одного і постійного автора галереї, Гамлета Зіньковського. Відомий харківський художник представив серію фоторобіт, які розкривають перед нами знайомі вулички старих харківських двориків.
16:20
На сцені музика, на головах людей – пов'язки з написом «Уряд – у відставку!» Ввечері 4 грудня на харківському ЄвроМайдані біля пам'ятника Тарасові Шевченку пройшов рок-концерт за участі місцевих гуртів. Протестувати під музику стало веселіше, і до щоденних відвідувачів підтягнулися інші харків'яни, переважно молоді люди.
09:24
2 грудня в приміщенні харківської Муніципальної галереї (вул. Чернишевська, 15) відкрилась персональна фотовиставка Гамлета Зіньковського під назвою «Вхід у фотографію». Присвячена вона була 17-му дню народження галереї, для якої Зіньковський завжди залишається постійним автором та просто добрим другом. Виставка триватиме до 14 грудня.
15:50
Кілька сотень харків'ян прийшли до пам'ятника Шевченку 2-го грудня підтримати київський Євромайдан. Учасники акції швидко утворили чергу до мікрофону, аби висловитись та підбадьорити інших, а організатори шукали волонтерів.