Фото

00:07
27 листопада у Виставковій залі Харківського художнього музею відбулося відкриття виставки кераміки та графіки художника Петра Філоновича Мося. Виставка була присвячена ювілею відомого харківського художника, якому у вересні виповнилось 65 років.
12:43
26 листопада в харківському незалежному культурному центрі «Indie» пройшла відкрита дискусія під назвою «Причини та наслідки Голодомору». Вона стала своєрідним завершенням низки заходів вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років.
12:18
Відомий харківський медіа-художник Ігор Грейс презентував у Муніципальній галереї «мета» експозицію з підручних предметів. Складається враження, що перформар довго не думав, і використав мабуть те, що лежало на поверхні його, ну, приміром, квартири чи мистецької студії (приходиться лиш здогадуватись). Отож, автор виставки, для її створення використав: вішаки, нетбуки, манекен та проектор, і як зазначив пан Грейс, таким чином він вирішив передати своє власне розуміння світоустрою.
10:31
У відповідь на розпорядження міського голови Геннадія Кернеса № 76/1 про заборону проведення масових заходів на території міста через начебто підвищення рівня захворюваності на грип мітингарі вийшли на площу 25 листопада в медичних масках. Припиняти свою акцію на підтримку євроінтеграції вони не збираються. Лише обрали новий формат - гайд-парк, тобто обговорюватимуть актуальні теми прямо на майдані Свободи.
14:52
24 листопада приблизно 2 тисячі харків’ян зібралися біля пам’ятника Т.Г. Шевченку, щоб долучитися до всеукраїнської хвилі акцій на підтримку євроінтеграції. Такі акції зараз відбуваються в багатьох містах країни.
13:24
Всеукраїнська акція «Запали свічку» пройшла 23 листопада і в Харкові. На 80-ті роковини Голодомору, окрім хреста, на майдані Свободи виклали число 80. Харків'яни та гості міста приносили свічки та ділилися розповідями родичів, які пережили голод.
12:02
Цього року виповнюється 80-та річниця цієї жахливої трагедії, яка забрала життя мільйонів наших співгромадян. З тих пір минуло чимало часу, багато що змінилося в нашому суспільстві. Але безневинні жертви і сьогодні не залишаються забутими.
01:01
Цього тижня в харківському інформаційно-виставковому центрі «Бузок» відкрили одразу дві виставки - «кавової» графіки та «позитивного» живопису. Харківські художники-реставратори В'ячеслав Шуліка та Максим Кілочко є авторами першої виставки «KUMOVSTVO».
18:29
20 листопада біля приміщення Харківської міської ради провели пікет проти вирубки дерев на Московському проспекті. Захід був організований екологічною громадською організацією «Зелений фронт».
09:52
19 листопада в Харкові відбувся мітинг на підтримку євроінтеграції України. Близько двохсот людей зібралися на майдані Свободи аби закликати владу підписати угоду про Асоціацію з Євросоюзом.