Фото

09:00
Вперше за багато років разом зібрались представники різноманітних козацьких організацій Харківщини. У день Святої Трійці нарешті вдалось всадити козаків різних «полків» за символічний святковий стіл. Знайти спільну мову непоступливим слобожанським козакам допомогли власник харківського ресторану- броварні «Altbier» Сергій Коваленко та голова Комітету в справах козацьких та ветеранських організацій при обласній державній адміністрації Валерій Рубан.
13:21
«Ярмарок дарування» організували в неділю у Харкові. Ті, хто проти «суспільства споживання» і за екологічну свідомість, зібралися 9 червня на галявині у Саржиному Яру. Хлопці та дівчата розстелили килимки на траві і гайда роздавати речі. Безкоштовний одяг, книжки та іграшки, апетитні гостинці, різні майстер-класи, «живі книги» та багато іншого можна було побачити тут.
23:29
У неділю 9 червня у Харкові відбувся Ярмарок дарування. Захід організували ініціативна група "Друг природи" разом з волонтерською організацією "СВІТ-Україна". Біля джерела у Саржиному яру зібралися охочі віддати цілком пристойні, але вже непотрібні їм речі і бажаючи знайти щось потрібне у господарстві.
13:33
Підбиття підсумків Харківського екологічного фестивалю «Екологія і Духовність» - 2013 відбулося у приміщенні Харківської «Просвіти». Фестиваль проводиться кожного року 5 червня – у Всесвітній день захисту довкілля.
16:07
Збірка новел «Зроби це ніжно…», де світ – це таємнича замкнута комора і дивна поведінка нас теперішніх змушує кожного заглянути у своє минуле. З цього моменту наше життя може перетворитися на страхітливе видіння, де збіги, які лякають і відкриття, які шокують, говорять лише про одне: ми ніжно вбиваємо те, що могло б стати сенсом життя.
11:52
У Харкові 29 травня відбувся тренінг-семінар «Роль громадськості у покращенні якості надання адміністративних послуг» для представників громадських організацій Харківської, Сумської, Полтавської, Донецької та Луганської областей. Захід відбувся за фінансової підтримки Європейського Союзу, а його організаторами стали Фонд місцевої демократії (м. Харків) та Центр політико-правових реформ (м. Київ).
11:03
25 травня 2013 р. відбулась конференція Харківського обласного об'єднання ВУТ "Просвіта". Цього разу було обрано двох делегатів на ІХ з’їзд Всеукраїнського товариства "Просвіта", який відбудеться у вересні 2013 р. Делегатами обрали голову ХОО ВУТ "Просвіта" Ігоря Кравціва та заступника голови Дмитра Пилипця.
17:24
На Шевченківське свято до Харківської "Просвіти" 21 травня завітала гостя з Києва - лауреат Шевченківської премії, поетеса, головний редактор газети "Слово Просвіти" - Любов Голота. Цікава розповідь про Канів, проблеми з цим містом, з могилою та музеями Тараса Шевченка схвилювала присутніх. Також пані Любов зачитала свої вірші, які своєю глибиною і щирістю торкнули душі кожного присутнього.
09:31
25-го травня у приміщенні Свято-Дмитрівського храму Української автокефальної православної церкви було відкрито виставку про український визвольний рух 1917-1932 років. «Народна війна» - така назва експозиції, для створення якої більш ніж 2 роки працювали науковці Київського «Меморіалу». 27 травня - останній день демонстрації виставки в Харкові.
12:13
В Одесі на вул. Куйбишева 7/9, 23 травня о 15.30 сталося зруйнування будинку. Як з'ясувалося, частково був знищений під'їзд триповерхового відселеного аварійного будинку.