Фото

13:11
16 жовтня в приміщенні харківської «Просвіти» відбувся захід, повністю присвячений українським історичним та повстанським пісням.
23:25
14 жовтня − дата дещо особлива. Адже саме в цей день в Україні відзначають не один, а цілі три свята. Християни вшановують свято Покрови Пресвятої Богородиці. На 14 жовтня припадає святкування Дня Українського козацтва. А ще ця дата вважається днем створення Української повстанської армії.
22:24
15 жовтня в приміщенні харківської книгарні «Є» Олег Коцарев презентував свою поетичну збірку «Котра година», своєрідною окрасою якої стали треш-малюнки у виконанні самого автора.
20:42
19 жовтня о арт-центрі Workshop відкривається виставка харківського фотохудожника Олега Врагова «Гріхи і Заповіді». Ми матимемо змогу побачити, як автор, завдяки використанню техніки фотоколажу, втілив своє бачення ангелів і демонів, чеснот і спокус.
16:54
Понад сімсот студентів Харкова вийшли вранці на майдан Свободи в Харкові. Місцева молодь вирішила побити рекорд киян за кількістю людей, які віджимаються одночасно.
14:22
Портрет космонавта у Харкові заввишки 13 поверхів отримав звання найбільшого графіті на житловому будинку в Україні. Окрім Гагаріна на будинках міста вже «живуть» Леонід Биков, Лев Ландау та велетенська лялька-мотанка.
18:50
«Сушити» світлини харків’яни приходили до Центра культури в центрі міста. За умовами акції кожен бажаючий міг принести свої фотографії та підвісити на прищепці до білизняної мотузки. І також кожен міг забрати собі будь-яку фотокартку.
17:12
Найстаріша бібліотека сходу України – бібліотека при університеті імені Каразіна. Попри те, що на дворі ХХІ сторіччя та сучасні мобільні телефони, тут і досі користуються старовинною системою замовлень книг – до сховища «падає» спеціальна капсула з повідомленням. А серед стелажів із книгами ховаються духи.
14:10
У Харкові на Окружній дорозі за уїк-енд сталося дві ДТП, в яких загинули люди.
15:04
2 вересня в харківському Клубі письменників відбувся ювілейний творчий вечір Василя Івановича Борового з нагоди 90-річчя поета. Ювіляр був присутній в залі, де колеги і товариші вшанували його за буремний творчий шлях.