Фото

12:15
Раніше вони крали техніку, палили машини та вдавалися до актів вандалізму. Тепер нападають на людей. 24 грудня на вулиці Іванова 27 двоє невідомих молодиків скоїли замах на Дмитра Пилипця, одного з організаторів харківського Євромайдану.
10:28
На початку нового 2014-го року починає свою діяльність науково-демонстраційний освітній центр «ЛандауЦентр». Таким чином буде реалізована ініціатива Асоціації випускників, викладачів та друзів Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна стимулювати відродження громадського інтересу до науки (насамперед, у молоді) і створити унікальний у межах України приуніверситетський центр інтелектуального дозвілля для харків'ян та гостей нашого міста.
20:54
Черговий недільний концерт, який організували на харківському Євромайдані, був присвячений творчості знаменитого британського рок-гурту The Beatles. Їх пісні про рівність, братерство, мир та волю виконували харківські музиканти та гості міста.
10:42
Керамічні сови, коти, слони та ведмеді «полонили» харківську Муніципальну галерею. А ще – вази та підсвічники, дзеркала та чаші – все це роботи талановитого майстра Жаннети Соловйової. Виставка «Спочатку була глина» триватиме до 14 січня.
15:08
19 грудня харківський письменник, прозаїк та драматург Леонід Тома презентував свою нову книгу «Дзеркало та задзеркалля». В ній описується життєвий шлях Миколи Григоровича Жулинського, відомого українського літературознавця, критика, академіка Національної академії наук України, лауреата премії ім. Т.Г. Шевченка.
23:05
«Ой, хто-хто Миколая любить?» - співали на сцені 19 грудня. Дітям дарували солодощі, а всім учасникам акції – виступ «Гайдамаків». Наступні два дні минули на Євромайдані спокійніше. Організатори готуються до неділі 22 грудня.
16:14
Минулими вихідними на харківському Євромайдані намагалися «підняти» молодь. Перед суботнім заходом студенти рушили пішою ходою від Каразіна до Шевченка. Акція мала показати, що і серед харківського студентства є прихильники євроінтеграції. Це вже друга подібна хода, перша відбулася ще 28 листопада.
10:49
17 грудня Миколі Азарову виповнюється 66 років. Тому напередодні цієї визначної дати харківські майданівці привітали іменинника з днем народження та урочисто, з радістю провели його на пенсію.
07:06
В незалежному культурному центрі «Indie» (Харків, вул. Чернишевська, 4/6) відбулася відкрита дискусія під назвою «Юрій Шевельов: кривда та правда». Вона продовжила низку культурно-просвітницьких заходів, присвячених вшануванню пам’яті видатного харківського мовознавця [ - 17 грудня виповниться 105 років від дня народження академіка Шевельова].
21:32
У Харкові відкрилася виставка відомого українського фотохудожника Романа Пятковки. Саме він зі своїм проектом «Радянське фото» був визнаний переможцем у номінації "Концептуальна фотографія" професійної категорії "Sony World Photography Awards".