Фото

23:55
Бої за Донецьк стають дедалі жорстокішими. Обстріли відбуваються щонайменше по декілька разів на день і вночі. Найнебезпечніші окраїни міста - Петрівський район, мікрорайон Широкий, а під Донецьком - селище Моспино. 14 серпня вперше стався обстріл в центрі міста, по вулиці Артема. Загинули дві людини, якійшли по вулиці, також декілька перехожих отримали поранення. Снаряди влучили в офісний центр "Грін Плаза", будівлі університету (ДонНТУ), Міської лікарні №1, прокуратури та ще декілька будинків.
16:13
Пересувний стоматологічний кабінет вартістю близько мільйона гривень працюватиме в зоні АТО. Техніку військовим подарувало київське об'єднання "Медапаратура". Стоматкабінет показали журналістам у Харкові. Всередині є стоматологічне крісло, рентгенаппарат, ультразвукова мийка тощо. Працює кабіна від дизельгенератора.
18:44
6 серпня харків’яни пікетували сесію міськради з вимогами люстрації владних структур та, зокрема, відставки Геннадія Кернеса. Також вони висловили протест проти присудження звання почесного громадянина Харкова двом російським можновладцям – Олександру Шишкіну та Павлу Фуксу.
17:39
Батальйон "Призрак", який базувався на Лисичанському склозаводі "Пролетарій", втік із міста, полишивши свою "засідку". Величезна триповерхова будівля була для терористів і гуртожитком, і медпунктом, і їдальнею. Терористи, що тікали, полишили усе - починаючи від особистих речей і н авіть списків "співпрацівників" до зброї. У приміщеннях заводу залишилось багато "гуманітарної допомоги" з російських міст - Щолково, Санкт-Петербургу тощо, всюди лежать шприци, лікарські препарати (в тому числі й аналог "Віагри", який виробляєзавод у місті Горлівка, що наразі підконтрольне терористам), георгіївські стрічки та триколор, а також символіка ЛДПР і роздруківки з молитвами.
02:00
Серед терористів, яких українські військові взяли в полон під Луганськом, є кавказці. Полонених утримують наразі в окремому приміщенні, аби надалі обміняти їх на людей, яких раніше захопили терористи та прибічники самопроголошеної "Луганської народної республіки".
15:25
У місті Сватово Луганської області відкрито табір для переселенців із зони антитерористичної операції. Там люди можуть переночувати і поїсти, а також прийняти душ. Далі - до Харкова, Києва чи інших міст переселенці можуть дістатись безкоштовно на потязі.
18:37
22 липня в різних містах України пройшла низка акцій солідарності з Харковом. Активісти з Києва, Одеси, Львова, Чернігова, Черкас, Івано-Франківська, Вінниці, Херсона та Полтави вимагали від владних структур звернути увагу на проблеми Харкова. В самому ж місті захід відбувся на площі Свободи.
23:43
Памятник Тарасу Шевченко, який знаходиться в центрі Харкова, місцеві активісти прикрасили українським прапором. Для цього до 35-метрової скульптури підігнали автовишку. Національний прапор активісти розмальовували відбитками долонь та різноманітними гаслами.
14:30
Роботи випускників Харківського національного університету будівництва та архітектури та Харківської державної академії дизайну та мистецтва виставили в центрі сучасного мистецтва у Харкові. Це найкращі картини студентів, які навчались у майстернях двох митців - Євгена Світличного та Олександра Жолудя.
15:56
10 липня на території Літературного музею відбувся акустичний концерт, «пропуском» на який стали харчові продукти та засоби гігієни для біженців. Захід відбувся в рамках фестивалю «Зігрій літо», мета якого – підтримати мешканців Луганської та Донецької областей, яким довелося покинути власні оселі через бойові дії.