Фото

17:42
Зустріч «Легенди, спогади та міфи» відбулась у Харківському літературному музеї. Вечір спогадів – один із заходів до дня народження закладу. Як все починалося і що з цього вийшло, розповідали люди, які створювали музей.
10:59
30 вересня близько п'ятої вечора на вулиці Динамівській в Харкові сталася дорожньо-транспортна пригода за участю вантажівки і двох легкових автомобілів.
11:08
Виставка «МАРІЯ. МАРУСЯ. ІВМА. МАНЮНЯ. МУРА» до ювілею української перекладачки Марії Пилинської, відкрилася у Харківському літературному музеї 28 вересня. Подію приурочили 115-річчю з дня народження філолога та 25-річчю музею.
16:03
26 вересня в рамках літературного фестивалю Йогансен-fest в харківській книгарні «Є» відбулася презентація дебютного роману Анни Малігон «Навчи її робити це». Написаний виразною поетичною мовою, він розповідає про життєві колізії двох, здавалось би, протилежних за характером дівчат: відлюдкуватої Лізи та розкутої Марти, яких доля зводить разом.
12:05
Днями правоохоронці виявили в селищі Васищеве Харківського району нелегальний цех з виробництва контрафактних отруйних і сильнодіючих речовин.
12:20
Сцена харківського театру імені Шевченко на вечір перетвориться на одеську квартиру. Крізь сімейні проблеми актори шукатимуть «шляхи до храму».
12:37
У кафе було порожньо, постраждала випадкова перехожа.
14:45
17 вересня близько 5 ранку в Севастополі на вулиці Комуністичній горів гуртожиток, загинула сімейна пара.
20:42
Молодий художник Денис Коін створив нову пам'ятку – малюнки на будинку він присвятив художнику авангардисту Василю Єрмилову.
15:37
Змагання пройшли 14 вересня біля Меморіалу пам'яті репресованих радянських громадян і полонених польських офіцерів, які в рамках проекту «Харківська Катинь» проводяться вже чотирнадцятий раз. Ціль заходу, як і в попередні роки, залишилась незмінною – пропаганда здорового способу життя, залучення населення до занять спортом, і, що не менш важливо – збереження в пам'яті наступних поколінь тих сторінок історії, які передували спорудженню цього меморіалу.