Фото

21:53
Частина мітингувальників за єдність України була змушена сховатися у Будинку дитячої та юнацької творчості біля площі Свободи. Коли міліція виводила під охороною євромайданівців, люди з георгіївськими стрічками вигукували образи. Групи сепаратистів з битами весь день ходили центральними вулицями міста. Була перекрита станція метро «Університет». Міліціонери зі щитами стояли біля входів до метрополітену. Частина протестувальників попрямувала до будівлі Харківської міської ради. Вхід до будівлі охороняла міліція, але кільком сепаратистам вдалося потрапити у двір. Вони відчинили ворота і впустили інших.
21:43
О 18 годині біля пам'ятника Шевченку зібралися євромайданівці та "Правий сектор". Згодом до них приєдналися харківська Самооборона та ультрас. Разом вони рушили до площі Конституції. Йдучи, вигукували "Харків - Україна", "Одна єдина соборна Україна".
16:38
7 квітня напроти зайнятої сепаратистами харківської ОДА зібрався мітинг прихильників Майдану. Близько першої години дня проросійські активісти атакували майданівців
10:04
6 квітня в Харкові відбулося чергове недільне віче. Був традиційний мітинг та концерт під назвою «Лівобережний рок 2».
16:10
Під пам’ятником Тарасу Шевченко опівдні в суботу, 5 квітня, зібралися десятки людей. З жовто-блакитними стрічками, чаєм і тортом, а ще – з домашніми тваринами
16:27
До свята Соборності України харківський осередок товариства «Просвіта» організував літературно-музичний вечір. 18 січня в актовому залі відомої в країні бібліотеки імені В.Г. Короленка самодіяльні митці виконували відомі фольклорні та естрадні твори, читали вірші.
23:10
19 січня харківський Євромайдан приймав київських гостей з творчого об'єднання «Остання барикада» . На імпровізованій сцені коло пам'ятника Тарасу Шевченку виступали рок-гурт «Телері», поети Артем Полежака та Олександр Демченко. Артисти зустріли теплий прийом, а от засновнику і керівнику «Останньої барикади» депутатові Олесю Донію довелося виправдовуватись за своє нещодавнє голосування у Верховній Раді разом з регіоналами і комуністами.
18:34
Ще в 2002 році викладачі Харківської академії дизайну та мистецтв вперше запропонували студентам створювати власні артбуки. З того часу молоді митці створили чимало яскравих робіт, які досі зберігались у стінах академії, а зараз деякі з них експонуються в харківській Муніципальній галереї. Виставка «BOOK ART» триватиме до 14 січня за адресою: вулиця Чернишевська, 15.
12:15
Раніше вони крали техніку, палили машини та вдавалися до актів вандалізму. Тепер нападають на людей. 24 грудня на вулиці Іванова 27 двоє невідомих молодиків скоїли замах на Дмитра Пилипця, одного з організаторів харківського Євромайдану.
10:28
На початку нового 2014-го року починає свою діяльність науково-демонстраційний освітній центр «ЛандауЦентр». Таким чином буде реалізована ініціатива Асоціації випускників, викладачів та друзів Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна стимулювати відродження громадського інтересу до науки (насамперед, у молоді) і створити унікальний у межах України приуніверситетський центр інтелектуального дозвілля для харків'ян та гостей нашого міста.