Фото

16:10
Під пам’ятником Тарасу Шевченко опівдні в суботу, 5 квітня, зібралися десятки людей. З жовто-блакитними стрічками, чаєм і тортом, а ще – з домашніми тваринами
16:27
До свята Соборності України харківський осередок товариства «Просвіта» організував літературно-музичний вечір. 18 січня в актовому залі відомої в країні бібліотеки імені В.Г. Короленка самодіяльні митці виконували відомі фольклорні та естрадні твори, читали вірші.
23:10
19 січня харківський Євромайдан приймав київських гостей з творчого об'єднання «Остання барикада» . На імпровізованій сцені коло пам'ятника Тарасу Шевченку виступали рок-гурт «Телері», поети Артем Полежака та Олександр Демченко. Артисти зустріли теплий прийом, а от засновнику і керівнику «Останньої барикади» депутатові Олесю Донію довелося виправдовуватись за своє нещодавнє голосування у Верховній Раді разом з регіоналами і комуністами.
18:34
Ще в 2002 році викладачі Харківської академії дизайну та мистецтв вперше запропонували студентам створювати власні артбуки. З того часу молоді митці створили чимало яскравих робіт, які досі зберігались у стінах академії, а зараз деякі з них експонуються в харківській Муніципальній галереї. Виставка «BOOK ART» триватиме до 14 січня за адресою: вулиця Чернишевська, 15.
12:15
Раніше вони крали техніку, палили машини та вдавалися до актів вандалізму. Тепер нападають на людей. 24 грудня на вулиці Іванова 27 двоє невідомих молодиків скоїли замах на Дмитра Пилипця, одного з організаторів харківського Євромайдану.
10:28
На початку нового 2014-го року починає свою діяльність науково-демонстраційний освітній центр «ЛандауЦентр». Таким чином буде реалізована ініціатива Асоціації випускників, викладачів та друзів Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна стимулювати відродження громадського інтересу до науки (насамперед, у молоді) і створити унікальний у межах України приуніверситетський центр інтелектуального дозвілля для харків'ян та гостей нашого міста.
20:54
Черговий недільний концерт, який організували на харківському Євромайдані, був присвячений творчості знаменитого британського рок-гурту The Beatles. Їх пісні про рівність, братерство, мир та волю виконували харківські музиканти та гості міста.
10:42
Керамічні сови, коти, слони та ведмеді «полонили» харківську Муніципальну галерею. А ще – вази та підсвічники, дзеркала та чаші – все це роботи талановитого майстра Жаннети Соловйової. Виставка «Спочатку була глина» триватиме до 14 січня.
15:08
19 грудня харківський письменник, прозаїк та драматург Леонід Тома презентував свою нову книгу «Дзеркало та задзеркалля». В ній описується життєвий шлях Миколи Григоровича Жулинського, відомого українського літературознавця, критика, академіка Національної академії наук України, лауреата премії ім. Т.Г. Шевченка.
23:05
«Ой, хто-хто Миколая любить?» - співали на сцені 19 грудня. Дітям дарували солодощі, а всім учасникам акції – виступ «Гайдамаків». Наступні два дні минули на Євромайдані спокійніше. Організатори готуються до неділі 22 грудня.