Фото

13:04
Нарешті це сталося: 5 вересня, попри всі погрози та перешкоди з боку міської влади, громадське вшанування пам'яті Юрія Шевельова таки відбулося. Близько другої годин дня науковці, викладачі, громадські активісти та просто небайдужі харків'яни зібралися на вулиці Сумській для вшанування видатного земляка-мовознавця.
12:18
18 липня в Мюнхені пішов з життя Ігор Васильович Качуровський (1918, Ніжин — 2013 рр.), видатний український поет, прозаїк, літературознавець та педагог. Останній з неокласиків, гуманітарій-енциклопедист,чий творчий доробок налічує десятки поетичних збірок, перекладів, літературознавчих розвідок. Він зробив значний внесок у розвиток української культури, проте на історичній батьківщині він так і залишається невідомим для широкого загалу.
07:13
Свято барв «Холі» відбулося 31 серпня у Харкові, тож останній літній день молодь провела розважаючись. Учасники кольорового дійства обсипали один одного фарбою, грали в пейнтбол і вивчали йогу. Фест проходив на футбольному полі поблизу Каскаду.
11:01
Урочиста посвята відбулась біля пам'ятника засновнику університету Василю Каразіну 30 серпня. Свято зібрало першокурсників, їхніх батьків, деканів та викладачів вищого навчального закладу. Колишніх абітурієнтів вітали з початком нового життєвого етапу ректор Віль Бакіров та настоятель Свято-Пантелеймонівського храму отець Миколай.
14:27
Міжнародний арт-проект «Вікна» стартував у галереї «Мистецтво Слобожанщини» 27 серпня. Свої роботи представили семеро художників з США, Франції, Швеції та України. Митців об'єднує одна особливість – усі вони закінчили Харківське художнє училище.
20:37
Перше українське реаліті-шоу, в якому змагаються дизайнери, буде знімати харківська продакшн-студія Nova Moda. Проект презентують 1 вересня о 20.00 в готелі «Харків Палас» закритим пілотним показом першого випуску шоу.
17:02
Біля пам'ятника Тарасові Шевченку о 15 годині 24 серпня розпочався святковий концерт до Дня Незалежності. Бандуристи грали українських пісень, діти малювати на асфальті своє бачення свята, а козаки гатили один на одному цеглу.
15:51
«Ми всі земляни і наші очі бачать їх біль». Саме під таким гаслом 24 серпня більше ніж 40 міст 15-ти країн світу взяли участь у Всесвітньому марші за визволення тварин. Все для того, аби сказати людям: тварини – це не їжа, не матеріал для шуб чи дублянок, не іграшки для людських розваг і не біоматеріал для їх експериментів. Вони – живі, а отже заслуговують до себе етичного ставлення.
14:07
«Справжня Варта» уже писала про відзначення Дня Незалежності у Харкові, проте пропонуємо Вам ще раз «посмакувати» цю подію. Інші акценти, інші деталі, але та ж сонячна атмосфера. Смачного читання всім! І не забувайте шукати себе на світлинах.