Фото

13:24
Всеукраїнська акція «Запали свічку» пройшла 23 листопада і в Харкові. На 80-ті роковини Голодомору, окрім хреста, на майдані Свободи виклали число 80. Харків'яни та гості міста приносили свічки та ділилися розповідями родичів, які пережили голод.
12:02
Цього року виповнюється 80-та річниця цієї жахливої трагедії, яка забрала життя мільйонів наших співгромадян. З тих пір минуло чимало часу, багато що змінилося в нашому суспільстві. Але безневинні жертви і сьогодні не залишаються забутими.
01:01
Цього тижня в харківському інформаційно-виставковому центрі «Бузок» відкрили одразу дві виставки - «кавової» графіки та «позитивного» живопису. Харківські художники-реставратори В'ячеслав Шуліка та Максим Кілочко є авторами першої виставки «KUMOVSTVO».
18:29
20 листопада біля приміщення Харківської міської ради провели пікет проти вирубки дерев на Московському проспекті. Захід був організований екологічною громадською організацією «Зелений фронт».
09:52
19 листопада в Харкові відбувся мітинг на підтримку євроінтеграції України. Близько двохсот людей зібралися на майдані Свободи аби закликати владу підписати угоду про Асоціацію з Євросоюзом.
12:00
17 листопада, в Міжнародний день пам'яті жертв ДТП у Харкові на майдані Свободи імітували рух транспорту та запалювали свічки . Замість хвилини мовчання загиблих згадали одночасним звучанням клаксонів автомобілів.
00:07
У приміщенні Спілки письменників України презентували поетичну антологію «Перезва», в якій представлені поетичні твори сучасних харківських та київських поетів. Один з упорядників антології, поет та прозаїк Леонід Тома розповів історію її видання.
14:53
13 листопада в незалежному культурному центрі «Indie» відбувся показ документального фільму-альманаху «Відкритий доступ», який протягом цього року демонструвався вже в двадцяти містах України.
09:58
Не випадково День українськомовної преси відзначається саме 12 листопада: цього дня 1905 року, попри всі цензурні заборони Емського указу та Валуєвського циркуляру, на Полтавщині видана перша повністю україномовна газета «Хлібороб». Українська не лише своїм змістом, але й за духом, вона кинула виклик імперській політиці тогочасної держави.
13:00
8 листопада в приміщенні Спілки письменників України відбулась презентація альманаху «Квартали». Модерував захід критик та літературознавець Володимир Брюгген.