Фото

13:34
Вже зрубано більше 20 здорових дорослих дерев. Паралельно з цим, вирубка розпочалася неподалік станції метро Київська. Відповідні дозвільні документи на вирубку відсутні. Міліція в черговий раз демонструє свою бездіяльність.
23:01
Низка заходів присвячених цій події відбувалась у приміщенні Свято-Дмитрівського храму Української Автокефальної Православної Церкви. Фільм-інтерв’ю з Ярославом Стецьком харківці переглянули першими.
09:39
Представники правоохоронних органів прибули на місце подій аж через півтори години після виклику. Очевидці вирубки і часткового вивезення напиляної деревини написали заяву, додавши до неї повний письмовий опис побаченого.
21:01
З 4 по 6 лютого у Харкові відбулася заключна частина семінару «Пам'ятати заради майбутнього». У ній взяли участь близько 30 студентів з Ужгорода, Одеси та Харкова. На теми історичного минулого з ними спілкувалися найдосвідченіші та найкомпетентніші фахівці: історики, правозахисники, журналісти.
21:49
Наразі, місцева влада намагається ретельно приховати кількість потерпілих та об’єми викидів. Діоксин є дуже отруйною речовиною (у 67 тис. разів отруйніший ніж ціанистий калій). Діоксин діє на живі організми тривалий час, при сильному отруєнні призводить до смертельних наслідків.
21:26
Серед величезної кількості оригінальних сувенірів найбільшу увагу відвідувачів привертає фігурка, що схожа на Харківського мера Геннадія Кернеса і товста мотузка, що висить поряд. Кожен охочий має можливість підійти до фігурки і сказати все що думає про міського голову Харкова і владу вцілому.
14:20
У зв’язку з цим були направлені запити до МНС, СЕС та лист до президента України Віктора Януковича. В отриманих відповідях інформація про відсутність екологічно-небезпечних підприємств у спеціальному реєстрі підтверджується.
14:51
Експозиції першого поверху описувати словами не зовсім доречно. Це було б те саме, що запах бузку виразити десятком хімічних формул. Їх краще побачити і відчути. А на другому поверсі триває вернісаж чугуївських художників, які зображують природу і місцевість Харківщини.
13:16
Це й еротичні зображення жінок, і пейзажі, й натюрморти, і багато-багато всього цікавого, закінчуючи різдвяним вертепом, нанесеним портретом на тонку тканину і ляльками мотанками.
01:42
Виставка доповнена ляльками мотанками, світлинами вертепу, колядками і віршами відомих українських письменників про відзначання Нового року та Різдва Христового. Паралельно з цим триває виставка україномовних дитячих книжок.