Фото

16:22
24 серпня вулицями міста знову лунала українська пісня та щирі привітання з Днем незалежності України. Однак частина людей долучилась до «Вишиванкової ходи» на знак протесту щодо дій чинної влади.
23:47
21-шу річницю незалежності нашої держави з розмахом святкував Харків.
23:47
21-шу річницю незалежності нашої держави з розмахом святкував Харків.
17:42
Штурм міської ради тривав пів години. Учасники акції протесту проти дій чинної влади намагалися пройти всередину приміщення і потрапити на сесію Харківської міської ради.
14:54
Масштабна пожежа сталася вночі 20 серпня в приватному секторі між 8-ою і 9-ою станціями Великого Фонтану.
09:17
На висоті 6-7 метрів бавляться діти: бігають, штовхаються, сидять на бетонних плитах звісивши ноги до низу, ходять над прірвою по трубах теплотраси.
23:17
Сьогодні у Харкові було розповсюджено декілька тисяч листівок з інформацією про те, чому не можна голосувати за Партію регіонів та кандидата в депутати від цієї партії Валерія Писаренка.
23:54
Проект «Україніка» здійснив чергову акцію спрямовану на духовне вдосконалення свого членства, а також запросив із собою низку харків’ян різного віку. Серед них – юристи, музиканти, підприємці, викладачі та студенти.
18:14
Натомість агітаційні намети організації «Молоді Регіони» стояли без жодних дозволів. Вісім працівників міліції так сумлінно охороняли ті намети, що зовсім «не побачили» нападу на учасників акції мовного Майдану.
13:28
Ніч на Майдані Свободи виявилася досить напруженою. За попередньою інформацією, силових дій з боку працівників міліції очікували саме в нічний час. Працівники міліції почали гуртуватися близько 10-тої ранку. Але до приходу представників виконавчої влади на Майдані Свободи зібралмися люди.