Фото

15:23
11 липня в галереї «АВЕК» відкрилася виставка фотографії «Photo world». Серед представлених робіт натюрморти, пейзажі, репортажі й портрети на будь-який колір і смак. Насичені барвами світлини, чорно-білі, фото вогню і води, руху і статики – все це від авторів з різним стажем, як початківців, так і профі.
13:01
Мітингуючі зібралися під стінами будівлі і вимагають припинити розгляд питань запровадження нового мовного закону на території міста Харкова. Акція протесту розділилася на дві частини: одні мітингуючі вимагають користуватися новим законом у тому вигляді,як його ухвалили в другому читанні Народні депутати України; друга - вимагає не допустити виконання нового мовногоз закону на територвї міста.
04:42
На літературний вечір Сергія Жадана завітала ціла група українських поетів та харківський бард Микола Воловик. Олександр Ушкалов, Ігор Зарудний та інші письменники не лише вкотре продемонстрували красу і досконалість української мови, а й закликали до активного протесту проти нового мовного закону.
11:18
Пізнього вечора на Майдані Свободи зібралося близько 30 людей. Чимало небайдужих харківців підходило до учасників акції і залишали свої підписи за відміну нового мовного закону. Життя на Майдані Свободи набуло нового змісту.
14:01
Місцеві мешканці вимагають відповідь на питання: хто і чому вирубав дерева. Водночас Харківська єпархія Української Православної Церкви Московського Патріархату заявляє, що жодної інформації про вирубки їм не надходило.
16:06
Просіку розширюють і обносять парканом. Частину стовбурів зрізаних дерев спалюють на місці вирубки, решту - вивозять у невідомому напрямку. У Парку Горького цілодобово чергують члени "Зеленого Фронту", екг "Печеніги", ГО "Альтернатива" та інші небайдужі мешканці Харкова.
11:07
8 липня, з нагоди відкриття Літньої Біблійної школи в Будинку Спілки письменників відбудеться концерт українських народних та духовних пісень відомих джазових співачок сестер Кристини і Лаури Марті. Зараз в Україні та за її межами триває презентація нового альбому сестер Марті вірменської етно-джазової музики «Крунк». До Харкова співачки завітають із програмою українських народних та духовних пісень.
23:34
Під час проведення ЄВРО-2012 у Харкові парафія «Всіх Святих» Української Лютеранської Церкви розповсюджувала видання Українського Біблійного товариства «ШЛЯХ ДО ПЕРЕМОГИ» серед футбольних вболівальників.
15:22
Працівники міліції знову намагалися заборонити проведення акції, але стримати протест проти мовного законопроекту Ківалова-Колесніченка таки не вдалося. Харківці вийшли під стіни Харківської облдержадміністрації з вимогою до депутатів міської й обласної рад повпливати на Верховну Раду своїми особистими зверненнями та недопустити прийняття данго законопроекту у другому читанні.
11:42
Любов Бугар мешкає в селі Красне, Первомайського району, Харківської області. За фахом вчитель української мови та літератури. Працює у відділі освіти Харківського району. З вишивкою не розлучається. Мала багато персональних виставок і запрошення до Сполучених Штатів Америки та Польщі.