Фото

17:42
Штурм міської ради тривав пів години. Учасники акції протесту проти дій чинної влади намагалися пройти всередину приміщення і потрапити на сесію Харківської міської ради.
14:54
Масштабна пожежа сталася вночі 20 серпня в приватному секторі між 8-ою і 9-ою станціями Великого Фонтану.
09:17
На висоті 6-7 метрів бавляться діти: бігають, штовхаються, сидять на бетонних плитах звісивши ноги до низу, ходять над прірвою по трубах теплотраси.
23:17
Сьогодні у Харкові було розповсюджено декілька тисяч листівок з інформацією про те, чому не можна голосувати за Партію регіонів та кандидата в депутати від цієї партії Валерія Писаренка.
23:54
Проект «Україніка» здійснив чергову акцію спрямовану на духовне вдосконалення свого членства, а також запросив із собою низку харків’ян різного віку. Серед них – юристи, музиканти, підприємці, викладачі та студенти.
18:14
Натомість агітаційні намети організації «Молоді Регіони» стояли без жодних дозволів. Вісім працівників міліції так сумлінно охороняли ті намети, що зовсім «не побачили» нападу на учасників акції мовного Майдану.
13:28
Ніч на Майдані Свободи виявилася досить напруженою. За попередньою інформацією, силових дій з боку працівників міліції очікували саме в нічний час. Працівники міліції почали гуртуватися близько 10-тої ранку. Але до приходу представників виконавчої влади на Майдані Свободи зібралмися люди.
20:59
Суддя Нураллаєв І. С. послався на те, що Майдан Свободи є місцем відпочинку громадян, а до того ж, для продовження акції протесту бракує працівників міліції, Мовний майдан заважає проведенню інших заходів та руху транспорту.
03:18
Громадянський рух «Чесно» зібрав чимало компромату на депутатів Верховної Ради України, як від правлячої більшості, так і опозиціонерів. Спочатку, громадянський рух «Чесно» деякі люди звинувачували в заангажованості, а потім – у діяльності на користь Партії регіонів.
16:22
До акції вже приєдналися представники харківської молоді. Мінімальні загони складалися з чотирьох осіб.