Фото

21:50
Величезні полотнища з похвальними гаслами та зображеннями Совєтської армії з одного боку і брутальне приниження ОУН-УПА з іншого – були знищені.
15:11
22 липня Молодіжний рух проекту «Україніка» проявив інтерес до Мовного майдану. Тоді минала третя доба, як Жанна Титаренко оголосила протест голодуванням проти мовного закону. Молодь навперебій закидала Жанну питаннями:
07:58
Мітинг об’єднаної опозиції на Майдані Свободи розпочався з протистояння працівникам міліції. Одного активіста партії ВО «Батьківщина» було затримано. Однак учасники мітингу стали колом, взялися міцно за руки й встановили один намет.
14:05
Від дитячої залізниці до центрального входу в Парк Горького викопано декілька десятків траншей під різноманітні комунікації. Дуже багато стовбурів дерев з обрубаним корінням зверху ще на 30 – 50 сантиметрів засипані землею, що призводить до псування кори.
19:53
У Будину української народної творчості експонуються вишукані роботи майстринь текстилю, картини слобожанських художників, розписи по дереву і традиційні українські гончарні вироби.
15:23
11 липня в галереї «АВЕК» відкрилася виставка фотографії «Photo world». Серед представлених робіт натюрморти, пейзажі, репортажі й портрети на будь-який колір і смак. Насичені барвами світлини, чорно-білі, фото вогню і води, руху і статики – все це від авторів з різним стажем, як початківців, так і профі.
13:01
Мітингуючі зібралися під стінами будівлі і вимагають припинити розгляд питань запровадження нового мовного закону на території міста Харкова. Акція протесту розділилася на дві частини: одні мітингуючі вимагають користуватися новим законом у тому вигляді,як його ухвалили в другому читанні Народні депутати України; друга - вимагає не допустити виконання нового мовногоз закону на територвї міста.
04:42
На літературний вечір Сергія Жадана завітала ціла група українських поетів та харківський бард Микола Воловик. Олександр Ушкалов, Ігор Зарудний та інші письменники не лише вкотре продемонстрували красу і досконалість української мови, а й закликали до активного протесту проти нового мовного закону.
11:18
Пізнього вечора на Майдані Свободи зібралося близько 30 людей. Чимало небайдужих харківців підходило до учасників акції і залишали свої підписи за відміну нового мовного закону. Життя на Майдані Свободи набуло нового змісту.
14:01
Місцеві мешканці вимагають відповідь на питання: хто і чому вирубав дерева. Водночас Харківська єпархія Української Православної Церкви Московського Патріархату заявляє, що жодної інформації про вирубки їм не надходило.