Фото

22:51
«Я – проти абортів, я вважаю, що це – вбивство» - без вагань заявляє студент-Артем. У свої 21 хлопець активно переймається проблемами сім’ї та батьківства. Зізнається: навіть якщо завтра стане татом, візьме на себе всю відповідальність та не дасть знівечити дитяче життя. У Міжнародний день захисту дітей він прийшов до пам’ятника Кобзареві, аби взяти участь у танцювальному флешмобі на підтримку материнства.
08:14
Пів року тому команда драйверів із різних міст України вирушила у мандри до найвіддаленіших і най унікальніших куточків нашої планети. Дослідники фотографували і фіксували на відео прибережні ландшафти Південно-Африканської Республіки, підводні озера Малаві в Центральній Африці, зустріч з акулою на Філіппінах, макросвіт Папуа-Нової Гвінеї і Галапагосів, товщі води й океанічне дно неподалік Коста-Ріки.
11:01
У Комінтернівському районі парк між вулицями Тарасівською і Польовою під загрозою зникнення. 30 робочих копають траншеї під комунікації, зривають, укладену минулого року, тротуарну плитку, вирівнюють доріжки і випилюють дерева.
21:52
Учасників змагань привітали представники школи бойового гопака громадської організації «Наша Воля». Під керівництвом Олега Борисюка дорослі козаки продемонстрували свої навички техніки ударів, танцю та витривалості.
01:37
Писанки, паперові буси, ляльки з ниток і ляльки-мотанки, вишивка стрічками і розпис по дереву – все це експонувалося у приміщенні Харківського осередку Спілки письменників України. На виставці були представлені не лише роботи знаної на Харківщині майстрині Жанни Наумової, а й її вихованців.
23:08
В рамках днів Криму в Харкові відбулася виставка Кримського історичного музею La Richesse (Ларішес). З цієїє нагоди до художньої галереї «Мистецтво Слобожанщини» завітав міністр курортів і туризму Автономної республіки Крим Олександр Алієв.
15:59
У Харкові святкували «Велодень-2012». Кожен намагався обігнати свого супутника не тільки у швидкості, а й у «екіпіруванні». На площі Рози Люксембург 26 травня зібрались велосипедисти у перуках, з м'якими вушками, прапорами, високими капелюхами, бантиками і, звичайно, у вишиванках.
12:36
25 травня на вулиці Університетській відкрили пам'ятну дошку Ізмаїлу Срезневському – філологу, славісту, історику. Захід відбувся біля бібліотеки Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, де річниці присвятили цьогорічну конференцію «Кирило-Мефодіївські читання».
23:52
Відомий співак, представник української діаспори в Канаді Ігор Богдан на свято Вознесіння Господнього завітав до Харкова. Першу частину концертної програми Ігор Богдан присвятив Дню матері, другу – до Дня Героїв.
20:40
Учасники акції протестували проти 12-ти годинного робочого дня і 48-ми годинного робочого тижня, проти збільшення випробувального терміну до 6-ти місяців, звільнення за двотижневу хворобу тощо, а також проти законопроекту № 2450 «Про порядок організації мітингів і демонстрацій», внесених на голосування у другому читанні на 22 – 25 травня поточного року.