Фото

11:24
Що є петриківський розпис як форма? По більшості - це орнамент із яскравих квітів та птахів, з дуже насиченими кольорами.
13:49
Галина Гуменюк – краєзнавець, екскурсовод, турист, мешканка Тернополя, яка переймається проблемами розвитку свого міста й України вцілому.
23:59
Музей створено за копіями експонатів музею Ярослава Стецька, що розташований у селі Великий Глибочок Тернопільської області, де, власне, і народився провідник ОУН.
21:18
Вивчення Біблі перемежовувалось екскурсіями - Тернопіль, Зарваниця, Підзамочок, Бучач. Останніми пунктами стали срібні водопади та скеля жіночих сліз, що неподалік туристичної бази «Лісова».
20:49
Двотижневий фестиваль молодіжних проектів «Non Stop Media» розставив усі крапки над і. 30 квітня в «Єрмілов-Центрі» було оголошено імена трьох цьогорічних переможців.
01:20
Цього разу на виставці представлені картини, які створили економісти, інженери й творчі особистості інших професій. Картини майстрів з художньою освітою теж є. Тож після огляду всіх робіт стає цілком зрозуміло, що малювати ніколи не пізно, і це досить добре вдається людям різних професій.
23:53
Чогось подібного в Харкові ще не було. Сучасна українська музика, боді-арт, вокально-розважальні конкурси і чудова компанія.
22:02
Він миє підлогу вишиванками, ховає піаніно в саркофагу і порівнює перформанс із втратою жінкою цноти. Скандальний львівський художник Кауфман завітав до Слобожанської столиці у рамках фестивалю «NON STOP Media 2012».
20:57
Акція тривала з 10 ранку до 15.30 дня. Власники торгових місць ринку «Барабашово» вимагали від адміністрації ринку видати фінансові документи про оплату за місце, контейнери тощо та задокументувати всі усні домовленості.
02:19
Недержавну літературну премію за кращі україномовні книги для дітей – «Великий їжак» започаткували 2011 року. Фінал цьогорічної літературної премії зібрав довкола себе кращих дитячих письменників.