Фото

21:22
Сім етапів велозмагань долали три групи учасників: наймолодша – 2008-2003 року народження, середня – 2003-2001 р. н. та старша – 200-1997 р. н. У селищі Пісочин Харківської області громадська організація «Альтернатива» уже три роки поспіль проводить дитячі велозмагання.
20:37
За попередніми підрахунками вирубано понад дві сотні здорових дерев. Нова просіка розташована неподалік дитячої залізниці. Наразі, вивезення напиляних стовбурів із Парку Горького призупинено. Триває слідство.
13:23
Харківський обласний центр народної творчості 21 червня о 16 годині відкрив нову виставку під назвою «Дивовижний текстиль». Серед представлених робіт картини, капелюшки, одяг і навіть маленькі сумочки для мобільних, виконані у техніках валяння, в'язання та плетіння. Народні мотиви переплелися з сучасними елементами, вибаглива текстура – із соковитими кольорами.
23:01
Харків – третє українське місто, яке побачило виставку «Права людини поза грою». До цього вона побувала в Києві та Львові. Почитати стенди, що розповідають про побиття в міліції, переслідування громадських активістів та інші неприпустимі порушення, харків'яни та гості приймаючого міста могли 16 червня з 12 до 17 години.
01:30
Роботи 27 відомих українських художників експонуватимуться з 2 червня по 24 серпня 2012 року у Центрі сучасного мистецтва "Єрмилов-Центр". Подивитися на втілення українського арту харків'яни та гості міста можуть у будь-який день тижня з 12 до 20 години.
12:20
5 червня об 11.30 у Харкові відбулась акція проти законопроекту Колесніченка-Ківалова. Події передувала не менш цікава історія, що сталася 1 червня, - два судових засідання у справах щодо «обмеження права на мирні зібрання». Харківська міська рада не на жарт злякалася, що 50 людей на площі Свободи викличуть «обґрунтоване обурення» інших громадян, а біля пам’ятника Шевченку та ж кількість спричинить «труднощі з рухом транспорту» (запитання: транспорт їздить під пам’ятником?) та підвищать «ймовірність виникнення дорожньо-транспортних пригод, у тому числі з тяжкими наслідками» (останні слова – цитата з інформації, наданої департаментом транспорту і зв’язку). Думаю, у будь-якому випадку, якщо транспорт заїде на тротуар до пам’ятника, ймовірність ДТП зросте і без мітингів.
13:17
Вночі на столичній вулиці Чорновола втрапив у халепу автомобіль «АУДІ» з трьома людьми на борту.
16:29
Суд двічі заборонив проводити акцію на підтримку української мови, але люди все одно прийшли. Кожен від себе, незалежно від організацій і партій має право на протест проти дій чинної влади. У цьому випадку жодних дозволів брати не треба. Саме цим правом громадянина України сьогодні і скористалися мешканці Харкова.
22:51
«Я – проти абортів, я вважаю, що це – вбивство» - без вагань заявляє студент-Артем. У свої 21 хлопець активно переймається проблемами сім’ї та батьківства. Зізнається: навіть якщо завтра стане татом, візьме на себе всю відповідальність та не дасть знівечити дитяче життя. У Міжнародний день захисту дітей він прийшов до пам’ятника Кобзареві, аби взяти участь у танцювальному флешмобі на підтримку материнства.
08:14
Пів року тому команда драйверів із різних міст України вирушила у мандри до найвіддаленіших і най унікальніших куточків нашої планети. Дослідники фотографували і фіксували на відео прибережні ландшафти Південно-Африканської Республіки, підводні озера Малаві в Центральній Африці, зустріч з акулою на Філіппінах, макросвіт Папуа-Нової Гвінеї і Галапагосів, товщі води й океанічне дно неподалік Коста-Ріки.