Фото

11:01
У Комінтернівському районі парк між вулицями Тарасівською і Польовою під загрозою зникнення. 30 робочих копають траншеї під комунікації, зривають, укладену минулого року, тротуарну плитку, вирівнюють доріжки і випилюють дерева.
21:52
Учасників змагань привітали представники школи бойового гопака громадської організації «Наша Воля». Під керівництвом Олега Борисюка дорослі козаки продемонстрували свої навички техніки ударів, танцю та витривалості.
01:37
Писанки, паперові буси, ляльки з ниток і ляльки-мотанки, вишивка стрічками і розпис по дереву – все це експонувалося у приміщенні Харківського осередку Спілки письменників України. На виставці були представлені не лише роботи знаної на Харківщині майстрині Жанни Наумової, а й її вихованців.
23:08
В рамках днів Криму в Харкові відбулася виставка Кримського історичного музею La Richesse (Ларішес). З цієїє нагоди до художньої галереї «Мистецтво Слобожанщини» завітав міністр курортів і туризму Автономної республіки Крим Олександр Алієв.
15:59
У Харкові святкували «Велодень-2012». Кожен намагався обігнати свого супутника не тільки у швидкості, а й у «екіпіруванні». На площі Рози Люксембург 26 травня зібрались велосипедисти у перуках, з м'якими вушками, прапорами, високими капелюхами, бантиками і, звичайно, у вишиванках.
12:36
25 травня на вулиці Університетській відкрили пам'ятну дошку Ізмаїлу Срезневському – філологу, славісту, історику. Захід відбувся біля бібліотеки Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, де річниці присвятили цьогорічну конференцію «Кирило-Мефодіївські читання».
23:52
Відомий співак, представник української діаспори в Канаді Ігор Богдан на свято Вознесіння Господнього завітав до Харкова. Першу частину концертної програми Ігор Богдан присвятив Дню матері, другу – до Дня Героїв.
20:40
Учасники акції протестували проти 12-ти годинного робочого дня і 48-ми годинного робочого тижня, проти збільшення випробувального терміну до 6-ти місяців, звільнення за двотижневу хворобу тощо, а також проти законопроекту № 2450 «Про порядок організації мітингів і демонстрацій», внесених на голосування у другому читанні на 22 – 25 травня поточного року.
17:48
Триденний фестиваль завершився урочистою ходою народних колективів від Харківського обласного центру культури та мистецтв до пам’ятника Тарасу Шевченку, де відбулись майстер класи з народних танців, гри на народних інструментах і завершальна частина фестивалю.
15:32
У Харківському літературному музеї святкова програма розпочалась уже о 15.30 і тривала аж до 24 години. Літературні читання у поєднанні із сучасною музикою та чорно-білими кінокадрами створили вибуховий ефект і подарували спраглим прихильникам поезії та прози море вражень і гарного настрою. Таким був вечір 19 травня на вулиці Фрунзе, 6, де і розташований Літмузей.