Фото

23:08
В рамках днів Криму в Харкові відбулася виставка Кримського історичного музею La Richesse (Ларішес). З цієїє нагоди до художньої галереї «Мистецтво Слобожанщини» завітав міністр курортів і туризму Автономної республіки Крим Олександр Алієв.
15:59
У Харкові святкували «Велодень-2012». Кожен намагався обігнати свого супутника не тільки у швидкості, а й у «екіпіруванні». На площі Рози Люксембург 26 травня зібрались велосипедисти у перуках, з м'якими вушками, прапорами, високими капелюхами, бантиками і, звичайно, у вишиванках.
12:36
25 травня на вулиці Університетській відкрили пам'ятну дошку Ізмаїлу Срезневському – філологу, славісту, історику. Захід відбувся біля бібліотеки Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, де річниці присвятили цьогорічну конференцію «Кирило-Мефодіївські читання».
23:52
Відомий співак, представник української діаспори в Канаді Ігор Богдан на свято Вознесіння Господнього завітав до Харкова. Першу частину концертної програми Ігор Богдан присвятив Дню матері, другу – до Дня Героїв.
20:40
Учасники акції протестували проти 12-ти годинного робочого дня і 48-ми годинного робочого тижня, проти збільшення випробувального терміну до 6-ти місяців, звільнення за двотижневу хворобу тощо, а також проти законопроекту № 2450 «Про порядок організації мітингів і демонстрацій», внесених на голосування у другому читанні на 22 – 25 травня поточного року.
17:48
Триденний фестиваль завершився урочистою ходою народних колективів від Харківського обласного центру культури та мистецтв до пам’ятника Тарасу Шевченку, де відбулись майстер класи з народних танців, гри на народних інструментах і завершальна частина фестивалю.
15:32
У Харківському літературному музеї святкова програма розпочалась уже о 15.30 і тривала аж до 24 години. Літературні читання у поєднанні із сучасною музикою та чорно-білими кінокадрами створили вибуховий ефект і подарували спраглим прихильникам поезії та прози море вражень і гарного настрою. Таким був вечір 19 травня на вулиці Фрунзе, 6, де і розташований Літмузей.
23:08
Кубок Анрі Делоне уже проїхав містами Польщі, а після Києва й Івано-Франківська прибув до Харкова. Кубок встановили у спеціальному павільйоні на найбільшому в Європі Майдані Свободи, де він пробуде до 18 травня. З цієї нагоди виступили кращі дитячі та юнацькі танцювальні колективи міста Харкова.
14:25
У великому залі першого поверху експонуються роботи майстрів лозоплетіння, вишивальниць, ковалів, а також писанки, дряпанки і багато інших цікавих експонатів.
19:24
Панахиду за загиблими у Другій Світовій війні біля пам’ятного каменя вояків УПА відслужив отець, протоїєрей Української Автокефальної Православної Церкви Віталій Зубак.