Фото

21:18
Вивчення Біблі перемежовувалось екскурсіями - Тернопіль, Зарваниця, Підзамочок, Бучач. Останніми пунктами стали срібні водопади та скеля жіночих сліз, що неподалік туристичної бази «Лісова».
20:49
Двотижневий фестиваль молодіжних проектів «Non Stop Media» розставив усі крапки над і. 30 квітня в «Єрмілов-Центрі» було оголошено імена трьох цьогорічних переможців.
01:20
Цього разу на виставці представлені картини, які створили економісти, інженери й творчі особистості інших професій. Картини майстрів з художньою освітою теж є. Тож після огляду всіх робіт стає цілком зрозуміло, що малювати ніколи не пізно, і це досить добре вдається людям різних професій.
23:53
Чогось подібного в Харкові ще не було. Сучасна українська музика, боді-арт, вокально-розважальні конкурси і чудова компанія.
22:02
Він миє підлогу вишиванками, ховає піаніно в саркофагу і порівнює перформанс із втратою жінкою цноти. Скандальний львівський художник Кауфман завітав до Слобожанської столиці у рамках фестивалю «NON STOP Media 2012».
20:57
Акція тривала з 10 ранку до 15.30 дня. Власники торгових місць ринку «Барабашово» вимагали від адміністрації ринку видати фінансові документи про оплату за місце, контейнери тощо та задокументувати всі усні домовленості.
02:19
Недержавну літературну премію за кращі україномовні книги для дітей – «Великий їжак» започаткували 2011 року. Фінал цьогорічної літературної премії зібрав довкола себе кращих дитячих письменників.
13:39
Згідно до головної мети проекту «Україніка» – відродження, збереження і розвиток духовності – наступним кроком молодіжного руху стало Благословіння. Щоб відродити духовність, треба бути ближче до її джерел. Про це молодь за підтримки керівника проекту Ніни Баласанян думала ще задовго до запланованої дати. Днем Благословіння було обрано 8 квітня – Вербна неділя, вхід Господній в Єрусалим. Збіг Благословіння з таким святим днем, як кажуть духовні люди, є дуже символічним.
10:02
Письменниця, співачка, телеведуча, щаслива мамця двох дітей – чого тільки не встигає ця непосидюча Карпа. 7 квітня вона завітала до Книгарні «Є», аби розказати про останній літературний доробок – книжку «Піца «Гімалаї».
17:19
«Красива молода дівчина, дуже схожа на українського Пушкіна. Великі губи, фігура, як у підлітка, красиві маленькі груди і пушкінський голос, який про все розповідає з легкою усмішкою» - такою бачить співачку Карпу один з відвідувачів суботнього виступу в клубі «Jazzter».