Фото

16:06
Просіку розширюють і обносять парканом. Частину стовбурів зрізаних дерев спалюють на місці вирубки, решту - вивозять у невідомому напрямку. У Парку Горького цілодобово чергують члени "Зеленого Фронту", екг "Печеніги", ГО "Альтернатива" та інші небайдужі мешканці Харкова.
11:07
8 липня, з нагоди відкриття Літньої Біблійної школи в Будинку Спілки письменників відбудеться концерт українських народних та духовних пісень відомих джазових співачок сестер Кристини і Лаури Марті. Зараз в Україні та за її межами триває презентація нового альбому сестер Марті вірменської етно-джазової музики «Крунк». До Харкова співачки завітають із програмою українських народних та духовних пісень.
23:34
Під час проведення ЄВРО-2012 у Харкові парафія «Всіх Святих» Української Лютеранської Церкви розповсюджувала видання Українського Біблійного товариства «ШЛЯХ ДО ПЕРЕМОГИ» серед футбольних вболівальників.
15:22
Працівники міліції знову намагалися заборонити проведення акції, але стримати протест проти мовного законопроекту Ківалова-Колесніченка таки не вдалося. Харківці вийшли під стіни Харківської облдержадміністрації з вимогою до депутатів міської й обласної рад повпливати на Верховну Раду своїми особистими зверненнями та недопустити прийняття данго законопроекту у другому читанні.
11:42
Любов Бугар мешкає в селі Красне, Первомайського району, Харківської області. За фахом вчитель української мови та літератури. Працює у відділі освіти Харківського району. З вишивкою не розлучається. Мала багато персональних виставок і запрошення до Сполучених Штатів Америки та Польщі.
21:22
Сім етапів велозмагань долали три групи учасників: наймолодша – 2008-2003 року народження, середня – 2003-2001 р. н. та старша – 200-1997 р. н. У селищі Пісочин Харківської області громадська організація «Альтернатива» уже три роки поспіль проводить дитячі велозмагання.
20:37
За попередніми підрахунками вирубано понад дві сотні здорових дерев. Нова просіка розташована неподалік дитячої залізниці. Наразі, вивезення напиляних стовбурів із Парку Горького призупинено. Триває слідство.
13:23
Харківський обласний центр народної творчості 21 червня о 16 годині відкрив нову виставку під назвою «Дивовижний текстиль». Серед представлених робіт картини, капелюшки, одяг і навіть маленькі сумочки для мобільних, виконані у техніках валяння, в'язання та плетіння. Народні мотиви переплелися з сучасними елементами, вибаглива текстура – із соковитими кольорами.
23:01
Харків – третє українське місто, яке побачило виставку «Права людини поза грою». До цього вона побувала в Києві та Львові. Почитати стенди, що розповідають про побиття в міліції, переслідування громадських активістів та інші неприпустимі порушення, харків'яни та гості приймаючого міста могли 16 червня з 12 до 17 години.
01:30
Роботи 27 відомих українських художників експонуватимуться з 2 червня по 24 серпня 2012 року у Центрі сучасного мистецтва "Єрмилов-Центр". Подивитися на втілення українського арту харків'яни та гості міста можуть у будь-який день тижня з 12 до 20 години.