Фото

23:08
Кубок Анрі Делоне уже проїхав містами Польщі, а після Києва й Івано-Франківська прибув до Харкова. Кубок встановили у спеціальному павільйоні на найбільшому в Європі Майдані Свободи, де він пробуде до 18 травня. З цієї нагоди виступили кращі дитячі та юнацькі танцювальні колективи міста Харкова.
14:25
У великому залі першого поверху експонуються роботи майстрів лозоплетіння, вишивальниць, ковалів, а також писанки, дряпанки і багато інших цікавих експонатів.
19:24
Панахиду за загиблими у Другій Світовій війні біля пам’ятного каменя вояків УПА відслужив отець, протоїєрей Української Автокефальної Православної Церкви Віталій Зубак.
20:47
На даному етапі триває слідство. Працівники правоохоронних органів допитують засновника пам’ятного хреста жертвам Голодомору Володимира Пасічника та людей, які першими побачили сліди вандалізму.
13:33
Дерева у цьому парку садив сам Григорій Квітка-Основ'яненко. Двохсотлітні дуби, в’язи, каштани – всі ці дерева тепер намічені під вирубку. Зате сухі стоять. Одне з них уже впало у воду маленької річечки, що тече через парк. Купи минулорічного листя теж лежать незайманими.
11:24
Що є петриківський розпис як форма? По більшості - це орнамент із яскравих квітів та птахів, з дуже насиченими кольорами.
13:49
Галина Гуменюк – краєзнавець, екскурсовод, турист, мешканка Тернополя, яка переймається проблемами розвитку свого міста й України вцілому.
23:59
Музей створено за копіями експонатів музею Ярослава Стецька, що розташований у селі Великий Глибочок Тернопільської області, де, власне, і народився провідник ОУН.
21:18
Вивчення Біблі перемежовувалось екскурсіями - Тернопіль, Зарваниця, Підзамочок, Бучач. Останніми пунктами стали срібні водопади та скеля жіночих сліз, що неподалік туристичної бази «Лісова».
20:49
Двотижневий фестиваль молодіжних проектів «Non Stop Media» розставив усі крапки над і. 30 квітня в «Єрмілов-Центрі» було оголошено імена трьох цьогорічних переможців.