Фото

19:44
За Кубок Харкова боролося понад 200 учасників. Танцювали ча-ча-ча, вальс і джейф. Найбільше нагород вибороли вихованці танцювальних клубів «Спорт-Данс», «Парадіс», «Грація», «Кураж», «Натхнення», «Силует».
23:38
День пам’яті жертв голодоморів – важлива подія для всіх небайдужих до людської долі, для всіх, хто виступає проти репресій. Цього року вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933р.р. припало на 24 листопада. Свою причетність до події виразив рух проекту «Україніка».
12:17
В Печерському районі столиці біля метро Арсенальна горіла 6-поверхівка.
00:09
Фаршид Елішаї Сайяд подав для широкого огляду скульптури богів та міфічних істот Древньої Персії. Мармур, граніт, дерево, бронза – все це в руках майстра перетворюється на загадкові фрагменти історії східного світу.
21:39
«Молода Просвіта» долучилась до акції проекту «Україна читає», який започаткувала студентка Києво-Могилянської Академії Вікторія Афанасьєва. Село Черемушна обрали не випадково. Адже саме тут народилася і творила харківська письменниця Маруся Вольвачівна.
16:25
4 листопада відбулась чергова паломницька подорож від проекту «Україніка». Цього разу до храмів Харківської області вирушили два автобуси, не вмістивши навіть усіх охочих.
11:46
Оригінальна експозиція п’яти шведських карикатуристів подорожує світом з кінця 2010 року. В Україні виставка «Плюс 1°C» вже побувала в Полтаві та Миколаєві.
17:21
Мешканці будинку по вул. Весніна, 2 повідомляють, що зверталися до Ірини Бережної з проханням допомогти відремонтувати частину даху. Натомість, будівельники розтрощили іншу частину шиферу і скинули з даху п’ятиповерхового будинку металеву трубу на авто марки «Jaguar» (Ягуар), що було припарковано під під’їздом.
00:28
Здається, на перший погляд, в українській літературі ХІХ ст., практично немає недосліджених імен та творів. Насправді це не зовсім так. Чи багатьом з пересічних українців відомі поети Я. Щоголів та І. Манжура? Чи хто згадає, що І. Нечуй-Левицький, окрім відомих зі шкільної програми «Кайдашевої сім’ї» та «Миколи Джері», писав історичні романи («Князь Єремія Вишневецький»). Ще гірші справи із тогочасною жіночою літературою. На думку одразу спадають Марко Вовчок, Ольга Кобилянська… Леся Українка. Начебто все? А як же Христина Алчевська, Маруся Вольвачівна та інші?
16:57
З 19 вересня по 19 жовтня в Музеї історії Каразінського університету проходить виставка робіт харківських фотографів другої половини ХІХ – початку ХХ століття.