Фото

14:18
Зайшовши в ліс можна побачити масу пнів. Місцеві мешканці стверджують, що ще кілька місяців тому там росли велетенські дуби. Крім того, на багатьох деревах видно широкі смуги обдертої кори. Звісно, що пошкоджені дерева за кілька років повністю всохнуть.
22:08
Це озеро розташоване неподалік Олексіївки. Якщо перетнути окружну дорогу Харкова і пройти в бік ресторану «Баден Баден», то замість осіннього лісу й озера Вас зустрінуть 2 або 3 метрові паркани. Ними обнесено все, в тому числі і величезні стовпи лінії електропередач.
14:09
Гральні автомати розташовані майже біля всіх станцій метро. На одній ділянці радіусом 100-150 метрів розміщено до 6-8 точок цього чорного бізнесу. Примітним також є те, що біля гральних автоматів розміщують ломбарди, аби ігрозалежні люди могли швидко отримати гроші для наступної гри віддавши під заставу свій мобільний телефон чи інші речі.
12:42
Виставка розпочинається зібраннями книг Великих Зборів Організації Українських націоналістів (1-7), томами постанов ОУН, збірками про діяльність Антибільшовицького блоку народів (АБН) і завершується художньою літературою про діяльність повстанців та дитячими підручниками, за якими вивчали історію України в діаспорі. Підготував виставку Олексій Слободянюк.
23:43
8 осіб у цивільному одязі власнику торгового кіоску сказали що його товар арештовано, тому вони мусять його вилучити, але жодних документів, які б надавали право для такий дій вони не показали, свої імена та прізвища називати теж відмовилися.
00:55
Панахиду за загиблими вояками біля пам'ятного каменю УПА відслужив священик Іоано-Богословського храму Української Православної Церкви Київського Патріархату о. Геннадій Рохманійко. Незважаючи на службу Божу і молитву місцеві комуністи свистіли і кричали в гучномовці окремі речення всім набридлої совєтської пропаганди.
13:01
Великий зал галереї «Маестро» зустрічає відвідувачів великими картинами, на яких зображені захід сонця, ліс, широка річка, Благовіщенський собор, що розташований у Харкові. Одні полотна мальовані олійними фарбами, інші – лаковими.
01:17
Вже два роки поспіль людське лайно плаває на поверхні плеса річки Уди. Причиною того стало викопування і розкрадання каналізаційних труб. Останній випадок викопування був зафіксований влітку 2011 року.
13:22
У районі скупчення підприємств, що викидають в атмосферу десятки тонн діоксиду сірки, аміаку, оксиду азоту, фенолу та інших сполук, міська влада вирубує дерева, а щоб місцевим мешканцям було не так сумно, на пеньках малюють метеликів, трикутнички, різнокольорові смужечки тощо.
01:06
Стіни великого залу прикрашають картини велетенських замків, а в малому залі розміщені для огляду невеличкі зображення казкових героїв, тварин та інших істот і речей, які можуть виникати в дитячій уяві.