БЛОГИ

11:36
Кажуть, що на Західній Україні традиції шанують, а у нас, східняків, їх навіть і не знають. Керуючись таким стереотипом, я страшенно хотіла поїхати на Різдво до якогось селища чи містечка поближче до Карпат. Та сталося не так, як гадалося…Усе ж таки довелося 7 січня залишитись у Харкові. Правду кажуть, що нічого не трапляється дарма…
21:48
На нашій вулиці свято. Точніше, у нашому виборчому окрузі № 13. Виборці мали щасливу нагоду побачити свого мажоритарного обранця. Невловимий Костянтин Кеворкян вирішив таки ознайомити нас, виборців, із результатами своєї річної депутатської роботи, відзвітувався тобто.
15:19
9 грудня 2011 року на території Росії відбулись масові заходи проти фальсифікацій, які відбувалися під час виборів до Державної Думи Російської Федерації. Мітинг на Болотній площі в Москві став наймасовішим і зібрав, по різним даним, від 60 до 150 тис. осіб. Мітинг був санкціонованим, поліція поводилася дружелюбно, провокацій майже не було. Що ж стало причиною такої нетипової поведінки російської влади і які перспективи відкрив для російського суспільства цей захід?
15:15
Вразив фільм «Загадкові сусіди. Ворони», в якому розкриваються факти того, що ці птахи мають досить розвинутий інтелект. Особливо вразили слова – «… як кажуть вчені, над нами літають п’ятирічні діти».
19:35
Анатолій Гриценко на вчорашній «Свободі слова» з Андрієм Куліковим порівняв деяких представників сучасної української влади з окупантами.
17:22
Депутат – це не просто «взула і забула», тобто проголосував-обрав-гуляй-вільний.
22:24
Зараз ув'язнення Юлії Тимошенко засуджує Європа, США та Росія.
10:02
Після розвалу комуністичного режиму в Польщі постала проблема переходу від командно - адміністративної системи і стилю управління до демократичних норм врядування.
14:22
Ініціатива Президента України Віктора Януковича щодо встановлення єдиних тарифів на житлово-комунальні послуги на території усієї країни знайшла всенародне схвалення. Дійсно, тяжко не погодитися з подібними словами гаранта: "Не може бути такої строкатості – тому що у нас однакові люди живуть в усіх регіонах, лікарі, вчителі отримують однакову зарплату".
19:52
Нарешті настало те свято, на яке я, як і безліч інших українців, чекала з нетерпінням – 20-й День народження рідної країни. Вітаючи, будь-яке ЗМІ вважає своїм обов’язком написати, як у нас все погано, жителі України у коментарях до статей впевнено повідомляють про безлад і погану владу…