БЛОГИ

10:28
Наш рідний Харків претендує на звання європейського міста. Дещо передчасно, на мою думку, але певні маленькі кроки у бік Європи місто робить. Неодмінною ознакою європейського міста є наявність у ньому світського життя і традицій доброчинності. А не лише п'ятизірковий готель у центрі міста, як вважають деякі можновладці. Але іноді все складається вдало як пазли – одне до одного. У харківському готелі «Kharkiv Palace» 19 травня відбувся міжнародний благодійний бал «Коли здійснюються мрії».
11:37
Важке життя у губернатора нашого Харківського. Нелегка робота бути співцем народним та телезіркою. А ще й за Покращення боротись доводиться. Завдання Партії регіонів виконувати.
12:56
17 березня відбулася чергова звітно-виборча конференція громадської організації «Зелений фронт». Конференцію провели стисло, по діловому, бо справ у захисників природи дуже багато, а часу мало.
10:59
Щороку 1 березня прогресивна світова громадськість відзначає Міжнародний день кішки. Але такий визначний звір як кіт вартий того, щоб присвятити його котячий величності цілий весняний березень.
18:16
Громадські активісти України мають великий потенціал, але наразі не використовують його – такий висновок можна зробити після дискусії, яка відбулась 5 березня о 19 годині в молодіжному центрі «OST» і була зосереджена на питанні впливу громадських рухів на політику нашої держави загалом та дії народних обранців безпосередньо.
11:36
Дивлюся інтерв'ю Януковича, яке він давав «головним» українським телеканалам. Двоє з трьох журналістів – іноземці. Питання вони задають цікаві, підчас досить гострі . Але не відчувається глибини та переживання за долю країни. Піднімається питання щодо свободи слова.
11:06
Сміливістю і самопожертвою полеглі студенти змогли перетворити свою поразку 29 січня 1918 року на майбутню перемогу, але так і не побачили її. Сучасне покоління українців, яке живе у незалежній державі, не забуває їх подвигу.
23:50
На День Соборності України більш ніж у 20 містах відбулися акції до свята. Київ, Харків, Львів, Бучач, Дрогобич – усюди утворили «ланцюг єдності». Учасники таких святкувань були надзвичайно різноманітними: з розмальованими обличчям, у жовто-блакитних стрічках та з прапорами; маленькі хлопчики і дівчатка, молодь та люди старшого віку.
11:36
Кажуть, що на Західній Україні традиції шанують, а у нас, східняків, їх навіть і не знають. Керуючись таким стереотипом, я страшенно хотіла поїхати на Різдво до якогось селища чи містечка поближче до Карпат. Та сталося не так, як гадалося…Усе ж таки довелося 7 січня залишитись у Харкові. Правду кажуть, що нічого не трапляється дарма…
21:48
На нашій вулиці свято. Точніше, у нашому виборчому окрузі № 13. Виборці мали щасливу нагоду побачити свого мажоритарного обранця. Невловимий Костянтин Кеворкян вирішив таки ознайомити нас, виборців, із результатами своєї річної депутатської роботи, відзвітувався тобто.