Будьмо!

08:38
У 1876 р. після трьох днів після отримання патенту на винайдений ним телефон Олександр Белл вперше зумів додзвонитися до свого помічника Томаса Уотсона, що знаходився у сусідній кімнаті, сказати йому: «Містер Уотсон, зайдіть до мене. Ви мені потрібні» – і той зрозумів, що хотів шеф.
09:26
Післясвятковий день, як правило, знаменується похмільним синдромом. Тому не випити цього дня – просто гріх. Тим більше що приводів для цього достатньо.
16:05
6 березня 1899 року німецький хімік Фелікс Хоффман отримав патент на аспірин. За півтора роки до цього він відкрив лікувальні властивості ацетилсаліцилової кислоти, намагаючись знайти ліки для свого батька, що страждав ревматизмом.
08:24
Саме цього дня були запатентовані дві речі, що практично врятували людство: степлер, нащадок веселої штуки дироколу, і потрійне пневматичне залізничне гальмо, за яке теж напевно знайдуться охочі міцно випити.
08:19
Сьогодні слід випивати тільки в компанії добре перевірених людей, тому що гарячі прихильники «Дитяти пороку» теж питимуть за здоров'я іменинника і активно шукатимуть пригод на особливо близькі їм частини тіла. Отже, будьте помірні, товариші!
08:28
Цього дня в 1966 році автоматична міжпланетна станція Місяць-9, запущена 31 січня, вперше в світі здійснила посадку на поверхню Місяця в районі Океану Бурь і передала першу місячну фотопанораму.
08:26
Цей день в історії буяє осередком подій, пов'язаних з миром музики. Тому застілля сьогодні неодмінно повинні супроводжуватися піснями з репертуару сьогоднішніх іменинників Лу Ріда, Рорі Галлахера, Джона Бон Джові та Кріса Мартіна.
08:13
Цього дня в 1880 році світ побачив перший випуск першої російської робочої газети «Робоча зоря». Вельми резонансна подія, якщо пригадати, як в ті роки відносилися до простих робітників.
08:26
Не одне покоління землян виросло в практичних штанях, що облягають тіло, немов друга шкіра. І їх появою ми зобов'язані сьогоднішньому іменинникові Леві Страуссу, хоч і американцеві, зате баварського походження.
08:25
136 років назад народилася українська поетеса, драматург і прозаїк Леся Українка (Лариса Петрівна Косач-Квітка). Напевно, будь-яка хоч трохи освічена людина знає хоч парочку її творів. Отже якщо не за Лесю, так за шкільні роки здригнутися необхідно.