Будьмо!

08:36
9 лютого вмер один з найбільших російських письменників Федір Михайлович Достоєвський, чиї безсмертні твори залишаються популярними й сьогодні. Схоже, це головний і єдиний гідний привід випити на сьогоднішній день. Все інше – так, по дрібницях...
08:29
6 лютого п'ємо за міжнародний День бармена, що у багатьох країнах відзначається в День святого Аманда.
08:44
5 лютого - п'ємо за День конституції Мексики. Нині діюча конституція Мексики, проголошена 5 лютого 1917 року, зберегла ліберальний демократичний характер, але разом з тим містить і революційні положення.
08:32
Сьогодні в кращих кубинських традиціях можна відзначити Свято збору грейпфрутів — плодів вічнозеленого дерева роду цитрусових, сімейства рутових, і взагалі, чудової кисленької закуски.
08:32
Цього дня в 1961 році у в Нью-Йорку Боб Ділан на апаратурі своїх друзів записав перші пісні в своєму виконання.
08:23
Свят сьогодні багато, але почнемо ми по порядку. Отже, п'ємо за Віщого Байбака.
08:32
30 січня англійці (це вони так вважають) познайомилися з пінгвінами, 30 січня відбулася найуспішніша торпедна атака в історії (смерть фашистам!) і народився Темний Лицар. він же черговий Бетмен (Крістіан Бейл). А зараз по порядку.
08:35
29 січня – День винаходу автомобіля. Перші відомі креслення автомобіля належать Леонардо да Вінчі, проте ані діючого екземпляра, ані відомостей про його існування до наших днів не дійшло. У 2004 році експерти Музею історії науки з Флоренції змогли відновити по кресленнях цей автомобіль, довівши правильність ідеї Леонардо.
08:45
28 січня 1985 року була прийнята Делійська декларація, в якій містився заклик до припинення гонки ядерних озброєнь, скороченню і подальшій ліквідації ядерних арсеналів і усунення самої загрози ядерної війни.
08:43
27 січня в 1895 році в Санкт-Петербурзі в Маріїнськом театрі відбувається прем'єра балету Петра Чайковського «Лебедине озеро» у постановці М.І. Петіпа і Л.І. Іванова, яка згодом стала класичною.