У Росії розробили антикризове меню

Надія Анатольєва  |  Четвер, 26 лютого 2009, 13:28
Глава Росспоживнадзору Геннадій Онищенко і директор НДІ харчування РАМН Віктор Тутельян розробили спеціальне антикризове меню для росіян.
В Росії розробили антикризове меню.

«За останніх 10 років маса тіла дорослих чоловіків і жінок зросла на 2 кілограми, та й діти додали майже кілограм. За поширеністю ожиріння російські жінки знаходяться серед «лідерів» в країнах Европи. Число дорослих, що мають ожиріння, до 2005 року збільшилося до 23% з 18% в 1994 році.

«Надлишкова маса тіла і ожиріння тягнуть за собою гаму захворювань серцево-судинної системи, діабет, деякі форми злоякісних новоутворень та інші порушення здоров'я – складових причин високої смертності населення Росії», – пишутавторы антикризової дієти.

У зв'язку з цим Онищенко і Тутельян рекомендують відмовитися від шкідливих «перекушувань» на ходу, залишити звичні бутерброди з ковбасою і віддати перевагу натуральному м'ясу, краще дієтичному – курячому.

Овочі і фрукти потрібно вживати в сирому вигляді, а якщо ви віддаєте перевагу відвареним овочам, то тут потрібно засвоїти важливий момент – готові страви не можна довго зберігати або піддавати повторній тепловій обробці.

Картоплю краще варити в шкірці. І у жодному випадку не поміщайте чищену картоплю надовго у воду, яку потім зливаєте, – так ви позбавляєтеся важливих вітамінів і корисних компонентів.

Обмежуйте вживання м'ясних і рибних делікатесів, жирів тваринного походження, віддавайте перевагу нежирним сортам м'яса, птиці. 2-3 рази на тиждень (або частіше) ваше меню повинне включати рибу – джерела не лише білка, але і незамінних жирних кислот.

Автори збірки розробили безліч варіантів меню для хлопців різних віків. Найменшими (від року до трьох) Онищенко і Тутельянц рекомендують готувати рисову кашу на вершковому маслі і чай з молоком.

На другий сніданок – фрукти. Обід має складатися з овочевого супу зі сметаною. На друге – парові котлети з вермішеллю, салат з моркви та яблук. І традиційний компот з сухофруктів. Крім того, важдиво не привчати дітей до цукру, жирних і борошняних кондитерських виробів. Про це пише «Комсомольська правда».

«Наше відношення до молока. Ми робимо все, щоб витіснити цей напій з раціону живлення дітей, пропонуючи їм солодкі газовані напої (цьому сприяє і реклама). Не думаючи (або не знаючи) про те, калорійність солодких напоїв приблизно відповідає молоку, але в них окрім цукру (який нам абсолютно не потрібний) нічого немає, тоді як молоко – це прекрасний білок, вітамін А і В2 і, звичайно ж, кальцій, якого нам всім так не вистачає.

Ну і, крім того, молоко прекрасно вгамовує спрагу, а низькожирне – менш калорійне, втрачає деяку кількість вітаміну А, але зберігає інші корисні якості», – пишуть автори.
 

comments powered by HyperComments