Гороскоп на 14 травня 2018 року

Понеділок, 14 травня 2018, 10:57
Гороскоп на 14 травня 2018 року для всіх знаків Зодіаку.
Гороскоп на 14 травня 2018 року

Овен (21.03 - 20.04)

Овнам варто звернути увагу на матеріальну базу, фінансові підсумки і перспективи. Життя вимагає нового підходу до розпорядження ресурсами, якого важко досягти, не підвівши риску під старим. Пора попрощатися з речами, відпрацювавшими свій термін, але не розпорошуючи те, що має цінність. Важливо розумно керувати заробленими і позиковими засобами. Ранок схилить до економії, зате вечір підштовхне до надмірностей. Щоб не перевищити ліміти, краще почати день з інспекції запасів і підведення балансу, інформує Ukr.Media.

Телець (21.04 - 21.05)

Тельці мають повне право зосередитися на собі і своїх потребах. Багатьом Тельцям вже ясно, що життя повернуло в нове русло і необхідно грунтовно підготуватися до прийдешнього непередбачуваного періоду, наскільки це можливо. Свобода і новизна можуть обернутися проблемами без самодисципліни, відповідальності та чіткого визначення особистих пріоритетів. Варто вже зараз дати потрібний напрямок своєї думки, подумати про гідний іміджі, намітити правильну дієту або план позбавлення від шкідливих звичок.

Близнюки (22.05 - 21.06)

Цей день позбавляє Близнюків рухливості, зате нагороджує такими корисними якостями, як практичність, грунтовність і далекоглядність. Обстановка цієї доби може схилити вас до осілого способу життя, інертності, пасивності. Не варто дивуватися, якщо ваші креативні думки несподівано виявляться спрямовані на заробітки, господарство, кулінарію, або на пошуки загальної стабільності. Можливо, ви переглянете свою дієту або вирішите почати заново збирати гроші, щоб забезпечити собі надійний фінансовий тил.

Рак (22.06 - 23.07)

Сьогодні Раки відрізняються не тільки відмінним апетитом, а й розсудливістю, схильні на все дивитися практично. Далекоглядність допоможе будувати грамотні плани збагачення або стабілізації на майбутнє. Поодинці або з іншими людьми ви здатні накидати відмінну програму дій, яка забезпечить вам всілякі блага, правда, не відразу. Вашу економічну думку може підстьобнути новина, застілля або шопінг. Краще не відступати від букви закону і оформляти все офіційно, навіть маючи справу з друзями.

Лев (24.07 - 23.08)

Львів день підводить до перегляду цілей і цінностей, змушує думати про глобальне, а не про миттєве. У список актуальних тем може потрапити кар'єра, імідж, соціальний статус. Не минути і перебудови матеріальної складової, хоча б частково. Зірки застерігають від надто радикальних революційних рішень, що можуть призвести до переоцінки сил та ресурсів, радять пошукати спосіб поєднати колишні досягнення з новими цінностями. Гарною підмогою може стати попередній план, кошторис, експертиза.

Діва (24.08 - 23.09)

День дозволить Дівам впевненіше дивитися в майбутнє і будувати розумні плани. Обстановка не сприяє до суєти, можна ретельно обміркувати завдання і зміцнити корисні зв'язки. Добре планувати довгострокові проекти, пов'язані з подорожами, здобуттям вищої освіти, особливо економічної, з торгово-закупівельною або науково-дослідницькою діяльністю. Не варто втрачати час, якщо ви маєте намір підійти до справи серйозно, хочете систематизувати інформацію або побачити всі грані ситуації в комплексі.

Терези (24.09 - 23.10)

Сьогодні в центр уваги Терезів в черговий раз потраплять ресурси. І хоча зараз вони можуть розглядатися лише як база для приємного проведення часу, варто поставитися до них серйозно. У близькому майбутньому можливі зміни економічного характеру, що впливають на ваші вклади, заощадження або систему життєзабезпечення, плани відпочинку, творчості чи виховання дітей. Варто стежити за ситуаціями, пов'язаними з банківським обслуговуванням, кредитом, іпотекою, страхуванням, спадщиною, спонсорством.

Скорпіон (24.10 - 22.11)

Скорпіонам варто поставитися уважніше до змін в поведінці партнера і мати на увазі високу вірогідність змін в умовах будь-якого договору. Серйозні зрушення неможливі в один день, але вже зараз ви можете зіткнутися з їх красномовними ознаками. Провісником революції в особистому або діловому союзі може стати сюрприз або дивина, жодна з несподіваних подій не буде випадковою. Має бути заново знайдений баланс інтересів, не втративши своєї гідності і не обмежуючи чужого самолюбства.

Стрілець (23.11 - 21.12)

Цей день змусить Стрільців подумати про повсякденний режим і практичну базу планів. У справах наступаючого періоду буде недостатньо яскравих креативних ідей і особистої харизми, потрібна матеріальна частина або постійний штат професійних співробітників. Можливо, доведеться задуматися і про здоров'я, як про одну з головних складових успіху, про харчування, дієти, лікуванні та профілактиці хвороб. Нові плани або додаткові обов'язки можуть з'явитися у власників і заводчиків домашніх тварин.

Козеріг (22.12 - 20.01)

Ця доба вселяє Козерогам обґрунтовану надію на майбутнє, але з новою серією активних дій краще не поспішати. Швидше за все, ваш організм потребує відпочинку, а у справах не зашкодить короткий тайм-аут. Саме час дозволити собі те, в чому ви собі довго відмовляли, за професійних чи етичних міркувань. Добре присвятити цей день тому, що пов'язує вас з реальністю, допомагає випробувати чуттєві задоволення або радість від стабільності. Частину грошей можна витратити на розкіш та комфорт.

Водолій (21.01 - 19.02)

Цей день допомагає Водоліям відчути за своєю спиною надійний тил і відчути зв'язок з «корінням». Добре провести його вдома або в місці, яке асоціюється у вас із захищеністю, передбачуваністю, стабільністю, достатком. Протягом дня можуть зрости апетити, вам буде нелегко відмовитися від смачного частування або чуттєвих радощів. Зірки підказують, що сьогоднішні надмірності не позначаться на вашій зовнішності і самопочутті, якщо ви будете дотримуватися верхньої планки власної норми.

Риби (20.02 - 20.03)

День підживлює бажання і фантазії Риб. Може не на жарт захопити шопінг. Життя натякне, що ще не всі шанси вичерпані, і підкаже додаткове джерело ресурсів. Не виключені думки про новий комп'ютер або гаджет. Однак великі запити сьогодні поєднуються з грунтовністю, спочатку потрібно зібрати відомості або отримати консультацію фахівця. Зростає потреба в інформаційній підтримці, можуть намітитися несподівані маршрути, канали зв'язку, місця покупок або способи взаєморозрахунків.