Мистецтво

00:37
На цьому заході молоді просвітяни торкнулися теми ролі жінок в українському суспільстві. А про життєвий і творчий шлях Ольги Кобилянської розповіла фаховий філолог Ірина Злобіна.
18:56
Купив Пилип породисту білу козу. Вів її додому аж через два села. Звісно, це було вдень, тому люди одразу дізналися і позаздрили. Наступного дня чоловік мав з’явитися до сільської ради з поясненням.
10:41
Маленька газетна редакція. Потрібен розповсюджувач. Добре, буде Вам і розповсюджувач і кореспондент – два в одному. Треба негайно звертатися, доки не взяли когось іншого.
15:24
Леся Українка зібрала глядачів й акторів харківського театру імені Шевченка на малій сцені. 28 жовтня о 17 годині тут відбулись поетичні читання, що перетворились на справжню виставу, як завжди, яскраву і захоплюючу.
16:51
Літо. Київ. 2006 рік. На Майдані Незалежності зібралося більше 7 тисяч людей і вимагають розпуску парламенту. О, заробити б тут грошенят та купити собі гарні зимові чоботи. А може, навіть, на оплату за гуртожиток вийде зібрати. Кинувшись до білих наметів Блоку Юлії Тимошенко я хотіла попрохати білу сорочку з червоним серцем і прапор. Відповідь наметового штабу була такою: «Ми беремо тільки організовані, попередньо зареєстровані бригади. Так що погуляй тут годинку та й їдь додому, бо квитків у касах увечері вже не буде».
02:54
Тихий листяний ліс. Гриби, ліщина – чим тільки не обдаровувала цей край наша земля-матінка. Під лісом була збудована добротна селянська хата, в якій мирно співіснували батько, мати і троє дітей.
01:57
Що нового у Чеському центрі української столиці? Які сюрпризи тут готують для відвідувачів? Які попередні заходи були найбільш успішними? Про це розповідає директор центру Дагмар Остржанська.
22:06
На території Харківської області є не лише Сковородинівка, де розташований музей-садиба видатного філософа, а й будинок священика, який зберіг значну частину листів Григорія Сковороди, старезні липи, під якими відпочивав письменник, та ще низка цікавих місць.
15:54
Книгарня «Є» запрошує на зустріч із каталонськими письменниками, що відбудеться 7 вересня. Початок — о 18:00. Участь у вечорі візьмуть: Томас Аріас Соле, Мерічель Кукурелья-Жорба, Едуард Кармона Відал.
13:27
Позитивна тенденція останніх років - набуває популярності так званий внутрішній туризм. Вітчизняний туристичний бізнес все частіше пропонує поїздки до мальовничих місць України, її незчисленних культурних пам'яток. Ще кілька років тому відвідання історичних містечок Харківщини було виключним клопотом ентузіастів.