Мистецтво

00:47
Кожної весни побіля нашої хати шумить потічок. І завше, коли згадується мені рідна хата, згадується оцей потічок. Біжить, піниться, каламутна вода до темного яру. А далі, як говорить тато, все лісом, лісом, аж до самого Ромна. Кликав мене тихий Ромен на свої береги і зараз кличе, і нема для мене річки красивішої і святішої за оцю невеличку, замулену зараз, річечку. Тут пройшло моє дитинство, тут я пізнала світ і саме отут колись я була богинею… Не вірите? Звичайно важко повірити. Нехай не довго – один-однісінький день, але все таки я була богинею. І якщо Вам цікаво про це дізнатися, послухайте мою коротеньку оповідь.
00:42
Гостра коса стинала різнотрав’я на луках. Поволі згасав день і стомлений косар на хвилю спинивсь перепочити. І тут побачив її – ромашку. «Обмину, – вирішив косар, – така гарна».
00:33
Докоряв молодий лелека старому батькові: - Вік на Вас, тату, сердитимусь, що не навчили мене говорити. Ну, Лелечиху свою, лелечат ще якось розумію, а як із іншими птахами спілкуватись?
00:25
Пташині збори наближалися до кінця. На повістці денній залишалося одне питання: про погане освоєння деякими птахами суміжних професій. Найбільше, звичайно, дісталося сільській Ластівці. Виступав заступник начальника Одуд.
23:54
Публікуємо невеличке оригінальне оповідання полтавської письменниці Ольги Роменської.
11:32
Внизу безодня, зверху ж світло сяє Що поміж ними бачим ми? Проміння божества до нас не проникає: (Воно закрите слугами пітьми!);-
09:56
Загальновизнано, що на давній українській землі жили індоарійські племена і звучала мова священнодійств і жреців, мова літератури, науки й культури – санскрит. І саме ним написані найвизначніші й найдавніші пам’ятки стародавніх індійців, а саме, «Махабгарата», «Рамаяна», «Рігведа».
19:23
Світ тримається на любові. Так було і буде в усі часи. А сьогодні, в цей незвичайний День Закоханих до редакції надійшло кілька віршів молодих авторів.
12:32
День Святого Валентина відкриває можливість освідчитися в коханні сором’язливим підліткам, які в інший день цього зробити не можуть. 14 лютого молодь з нетерпінням чекає подарунків, листівок, дзвінків від старих друзів і врешті-решт гарного настрою.
11:38
Можна купити цукерки, квиток до театру чи оригінальну статуетку, а можна, підійти якомога ближче, стати на коліна і освідчитися в коханні на 54 мовах світу.