Мистецтво

18:16
На цьому вечорі прозвучали вірші мовою оригіналу відомих поетів різних країн світу, зокрема, США, Великобританії, Китаю, Індії, Бразилії, Португалії, Іспанії, Франції, Греції, Чехії, Німеччини, та Японії.
09:05
Заява Українського центру Міжнародного ПЕН-клубу з приводу політичних переслідувань письменника Юрія Винничука, підписана віце-президентами Українського центру Міжнародного ПЕН-клубу Андрієм Курковим та Миколою Рябчуком.
12:42
Повний передрук обумовлений браком коштів на паперове видавництво книжок і розміщений на сайті "Справжня варта" на численні прохання шанувальників новел Остапа Загачівського.
22:21
До редакції «Справжня варта» надійшов лист з проханням опублікувати частину передруків зі збірки художніх новел вояка Дивізії «Галичина» Остапа Загачівського «Її регіт не лякав…», що була видана в Буенос-Айресі 1975 року під псевдо Євстахій Загачевський. Таке прохання обумовлене браком коштів на видавництво паперових книжок.
10:47
Дорогі брати та сестри! Вітаю Вас із Різдвом нашого Господа Ісуса Христа! Сьогодні, роздумуючи над Словом Божим, ми звернемося безпосередньо до свідчень дітей.
14:04
Минулої п’ятниці Наталці Сняданко було присуджено літературну премію ім. Джозефа Конрада-Коженьовського, засновану Польським інститутом у Києві. Церемонія вручення відбулася в одному з приміщень готелю «Рів’єра», а про рішення журі оголосив директор Польського Інституту в Києві Ярослав Ґодун.
20:57
У день Святого Миколая у Дніпропетровському художньому музеї відкрили невелику фотовиставку «Зима у місті» - репрезентовані на ній фотографії Павла Маменка й Володимира Таразевича показують зиму в Дніпропетровську такою, якою вона буває рідко.
14:14
Урочиста церемонія відбулася в суботу, 17 грудня. Це проект, який народився за ініціативою трьох маріупольських колекціонерів - Олександра Чернова, Олександра Федосова та Олександра Білоусова.
15:04
Чеслав Мілош був польським письменником, гуманістом, лауреатом Нобелівської премії 1980 року і людиною пограниччя. Його постійно хвилювали питання того, як можна зняти напругу між людьми різних віросповідань, національностей і культур. Тому Чеслав Мілош намагався бути тією ланкою, що з'єднувала пограниччя Польщі, Литви, Білорусі й України.
23:15
Книга видана коштом Молодіжного Націоналістичного Конгресу висвітлює тисячолітню боротьбу ірландського народу за незалежність, фрагментарно описує близько 30 повстань, містить уривки з бойового статуту Ірландської Республіканської Армії і статті діячів українського націоналістичного руху.