Мистецтво

00:45
Вишиті рушники, гончарні вибори, народні ляльки й оригінальні сувеніри – все це експонується в Харківському художньому музеї.
23:55
У Харківському художньому музеї триває виставка робіт відомого фотографа Володимира Оглобліна. Сьогодні автор виставки спілкувався з відвідувачами експозиції.
21:57
Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва, Спілка етнологів та фольклористів міста Харкова з 23-31 березня 2012 року розпочне проведення ХІІ Відкритого фестивалю традиційної народної культури "Кроковеє коло”. Фестиваль проводиться з метою залучення дітей та молоді Харкова й області до активної дослідницької і виконавчої діяльності з відродження, збереження та впровадження у життя народних звичаїв, обрядів, традицій рідного краю.
19:22
Ніколи ці обшарпані стіни не бачать стільки нових облич, як у день показу «Плахи». П'єса за однойменним романом Ч. Айтматова – це дипломна робота акторів другого курсу Академії культури. Її прем'єра відбулася в грудні минулого року. Тоді хлопці й дівчата спробували на смак «велику» сцену і мали, без перебільшення, шалений успіх.
11:03
Ця книжка змінила чи майже перевернула моє уявлення про вітчизняну літературу 20 - 30 років минулого сторіччя. Ця книжка примусила по-новому глянути на усталену обойму хрестоматійних імен, на ієрархію класичних авторів.
11:33
Ця виставка була створена за результатами ІІ та ІІІ Міських краєзнавчих конкурсів студентських художньо-дослідницьких робіт «Харківські дворики» і привернула увагу харків’ян до літературної історії нашого міста, дозволила по-новому поглянути на творчість уславлених та менш відомих письменників і поетів.
15:12
Запрошуємо доторкнутися до якісного сучасного мистецтва! До вашої уваги - вистава "Плаха" за однойменним романом киргизького письменника Чингіза Айтматова.
01:14
У рамках туру «15 ROCKІВ» до Харкова занесло український гурт «Тартак». 9 березня у клубі «JazzTer» хлопці презентували свій новий альбом «Сімка». Дещо ліричний настрій 12 його пісень розбавили відомі та «вибухові» «Лицарський хрест», «Я Не Хочу» й «Хулігани».
23:36
Свою першу зустріч молодіжний рух проекту «Україніка» присвятив 198-мій річниці з Дня народження Тараса Шевченка.
14:49
Національний центр кінематографії Грузії приєднався до спільного кінопроекту України та інших європейських країн.