Мистецтво

17:56
З 19 січня 2012 року у кінотеатрах країни розпочався показ фільму українського виробництва «Той хто пройшов крізь вогонь» . Харків’яни також мають змогу подивитися цю картину, а 2 лютого відбулась зустріч з її акторами та продюсером.
19:37
З нагоди ювілею в затишному залі Харківської бібліотеки ім. Белінського зібралися кращі письменники, музиканти й звичайні шанувальники творчості Людмили Лендюк (Єлісєєвої).
18:57
З 6 лютого у Харківському літературному музеї відкривається нова виставка. Відвідувачам будуть представлені фотографії, пов'язані з літературною історією нашого міста: будинок «Слово», де мешкали митці доби "Розстріляного відродження", дворик, що пам'ятає Олександра Довженка (вул. Пушкінська, 62), Сабурова дача – одне з «найлітературніших» місць у Харкові – та ще багато цікавого.
09:27
У шахтарській столиці відкрилася виставка, присвячена одному з найулюбленіших в донецькому регіоні виду сценічного мистецтва - балету. При цьому основну частину робіт надав 26-річний художник з Івано-Франківська Юрій Писар, на полотнах якого зафіксовані витончені танцівниці.
22:27
Цього морозного вечора зал книгарні «Є» був повністю заповненим. На презентацію роману «Хронос» чекали не лише літератори, а й звичайні студенти. Кіногенічний роман, що має акценти на візуальному дійстві, вже зацікавив відомого перекладача Майкла Найдана. Перші новели англійською мовою днями мають вийти в одному з американських журналів фантастики.
18:16
На цьому вечорі прозвучали вірші мовою оригіналу відомих поетів різних країн світу, зокрема, США, Великобританії, Китаю, Індії, Бразилії, Португалії, Іспанії, Франції, Греції, Чехії, Німеччини, та Японії.
09:05
Заява Українського центру Міжнародного ПЕН-клубу з приводу політичних переслідувань письменника Юрія Винничука, підписана віце-президентами Українського центру Міжнародного ПЕН-клубу Андрієм Курковим та Миколою Рябчуком.
12:42
Повний передрук обумовлений браком коштів на паперове видавництво книжок і розміщений на сайті "Справжня варта" на численні прохання шанувальників новел Остапа Загачівського.
22:21
До редакції «Справжня варта» надійшов лист з проханням опублікувати частину передруків зі збірки художніх новел вояка Дивізії «Галичина» Остапа Загачівського «Її регіт не лякав…», що була видана в Буенос-Айресі 1975 року під псевдо Євстахій Загачевський. Таке прохання обумовлене браком коштів на видавництво паперових книжок.
10:47
Дорогі брати та сестри! Вітаю Вас із Різдвом нашого Господа Ісуса Христа! Сьогодні, роздумуючи над Словом Божим, ми звернемося безпосередньо до свідчень дітей.