Мистецтво

14:04
Минулої п’ятниці Наталці Сняданко було присуджено літературну премію ім. Джозефа Конрада-Коженьовського, засновану Польським інститутом у Києві. Церемонія вручення відбулася в одному з приміщень готелю «Рів’єра», а про рішення журі оголосив директор Польського Інституту в Києві Ярослав Ґодун.
20:57
У день Святого Миколая у Дніпропетровському художньому музеї відкрили невелику фотовиставку «Зима у місті» - репрезентовані на ній фотографії Павла Маменка й Володимира Таразевича показують зиму в Дніпропетровську такою, якою вона буває рідко.
14:14
Урочиста церемонія відбулася в суботу, 17 грудня. Це проект, який народився за ініціативою трьох маріупольських колекціонерів - Олександра Чернова, Олександра Федосова та Олександра Білоусова.
15:04
Чеслав Мілош був польським письменником, гуманістом, лауреатом Нобелівської премії 1980 року і людиною пограниччя. Його постійно хвилювали питання того, як можна зняти напругу між людьми різних віросповідань, національностей і культур. Тому Чеслав Мілош намагався бути тією ланкою, що з'єднувала пограниччя Польщі, Литви, Білорусі й України.
23:15
Книга видана коштом Молодіжного Націоналістичного Конгресу висвітлює тисячолітню боротьбу ірландського народу за незалежність, фрагментарно описує близько 30 повстань, містить уривки з бойового статуту Ірландської Республіканської Армії і статті діячів українського націоналістичного руху.
00:37
На цьому заході молоді просвітяни торкнулися теми ролі жінок в українському суспільстві. А про життєвий і творчий шлях Ольги Кобилянської розповіла фаховий філолог Ірина Злобіна.
18:56
Купив Пилип породисту білу козу. Вів її додому аж через два села. Звісно, це було вдень, тому люди одразу дізналися і позаздрили. Наступного дня чоловік мав з’явитися до сільської ради з поясненням.
10:41
Маленька газетна редакція. Потрібен розповсюджувач. Добре, буде Вам і розповсюджувач і кореспондент – два в одному. Треба негайно звертатися, доки не взяли когось іншого.
15:24
Леся Українка зібрала глядачів й акторів харківського театру імені Шевченка на малій сцені. 28 жовтня о 17 годині тут відбулись поетичні читання, що перетворились на справжню виставу, як завжди, яскраву і захоплюючу.
16:51
Літо. Київ. 2006 рік. На Майдані Незалежності зібралося більше 7 тисяч людей і вимагають розпуску парламенту. О, заробити б тут грошенят та купити собі гарні зимові чоботи. А може, навіть, на оплату за гуртожиток вийде зібрати. Кинувшись до білих наметів Блоку Юлії Тимошенко я хотіла попрохати білу сорочку з червоним серцем і прапор. Відповідь наметового штабу була такою: «Ми беремо тільки організовані, попередньо зареєстровані бригади. Так що погуляй тут годинку та й їдь додому, бо квитків у касах увечері вже не буде».