Мистецтво

19:47
Солістка балету Національної опери України Катерина Ханюкова посіла перше місце на IV Міжнародному конкурсі артистів балету в Сеулі (Південна Корея).
15:25
Сходження на Говерлу здійснювали за маршрутом середньої складності. Серед гурту людей найбільше запам’ятався Василь Кричун. Вчора він здійснив своє 79 сходження на Говерлу. Він допомагав долати висоту тим, кому було важко йти самому.
13:15
Цьогоріч учасники етнофестивалю «Підкамінь» матимуть змогу насолодитися музичною творчістю київського фольклорного гурту «Гайдамаки». Альбоми цих музикантів виходять в Україні, Англії, Польщі, Німеччині, Чехії та Словаччині. Музична формація підкорила сцени наймасштабніших фестивалів світу.
13:06
Енергетичний ландшафт Північного Поділля, велетень камінь, монастир, що пережив вічність і відоме на всю Україну підкамінське болото - усе це чекає на Тебе цього літа! Адже 22–24 липня 2011 року у Бродівському районі в однойменному селищі відбудеться п’ятий за ліком Фестиваль «Підкамінь 2011».
18:10
26-28 серпня в Харкові пройде фестиваль екологічної урбаністики «Акумулятор». Як розповіли організатори, фестиваль присвячений проблемам міського розвитку та культурного співіснування, а також тим трансформаціям, що відбуваються в сучасних мегаполісах.
23:09
Філософське і одночасно життєво важливе питання! Місце проживання завжди відкладає відбиток на нашу долю. Саме поняття «життя» має багато граней у соціальному аспекті!
15:41
6 липня 2011 р. в Києві, в Національному музеї Тараса Шевченка було презентовано нову книгу Романа Коваля – “Михайло Гаврилко: і стеком, і шаблею” – про видатного українського скульптора, художника, поета, творця і чотаря Українських січових стрільців, начальника штабу Сірої дивізії Армії УНР, повстанського отамана на рідній Полтавщині (1920).
18:28
Напевно кожен з нас чув про сомнамбулізм (сноходіння, лунатизм), тобто людей-лунатиків, які ходять уві сні. Як стверджують вчені такі випадки зустрічаються нечасто і в цьому немає нічого таємного.
13:53
8 липня відбулися дві битви діаметрально протилежні за своєю результативністю для України – Конотопська і Полтавська. У 1659 під Конотопом в день святих Петра і Павла поляки і українські козаки розбили московський полк.
12:16
7 липня – одне з найпоетичніших свят українського обрядового календаря. Купальські вогні надихали на творчість не лише великого Миколу Гоголя, а й багатьох інших письменників та поетів. Церква цього дня відзначає Різдво Івана Хрестителя.