Мистецтво

21:43
Я маю знати що відбувається вночі, хоча б на моїй вулиці. Цього не оприлюднить жодна статистика. А можливо, я викличу міліцію і цим порятую комусь життя. Населення страждає від наркотиків, алкоголю і деградації. Засоби масової інформації є четвертою владою, і тому не повинні стояти осторонь цього.
14:28
Бразиліа – місто дизайну. Бразильська кухня, побут і культура увібрали в себе все незвичайне та найкраще.
14:19
Коли наступають сутінки, місто оживає.
14:12
Величезні пляжі, океан, чистий пісок під ногами, багато музики, танців і нескінченне свято цілодобово - типове уявлення про найбільшу країну Південної Америки! Ласкаво просимо до Бразилії, країни мрій кожного туриста!
20:56
Бразильці Кароліна та Рікі розповідають про країну футболу, пристрастей, карнавалів та телесеріалів.
23:54
Переможець цього конкурсу набрав всього-на-всього 7 читацьких голосів. А харківський літературознавець Ростислав Мельників назвав 2010 рік найгіршим у справі видавництва нових книжок.
21:30
Відомий український письменник Володимир Шовкошитний у свій час організував перепоховання Василя Стуса, і сьогодні, розповів про це харків’янам.
23:36
Мова йде про музичних виконавців, які проводять концерти у невеликих помешканнях. Екзотичність формату приваблює відвідувачів і квартирники вже мають невеличкі досягнення у розвитку цього напряму.
22:56
У Харкові триває виставка нового напряму живопису – пейзаж проявлення. Автором робіт є художник Юрій Ваткін. Яскраві кольори надають картинам особливого відтінку і добре сприймаються на емоційному рівні.
22:55
Я ніколи серйозно не цікавилась цією темою. Але після кількох розповідей вирішила про це написати. Очевидці описують різні вогні, оптичні об’єкти і, навіть, маленьких істот із жовтими кришталиками очей.