Мистецтво

21:51
Напевно кожен з нас колись задумувався над тим, звідки пішли наші прізвища?А ще цікаво, чому вони з часом змінюються. Куди поділись козацькі українські прізвища відомі з діда-прадіда? А все дуже просто, якби уважно вивчити цю проблему, то можна було б зібрати словник українських прізвищ, спотворених у ході русифікації царськими чиновниками.
18:55
Помітив лісник, що в нього дрова хтось скраєчку купи бере й бере. У дворі скласти те добро ніде, а собаку відпускати, щоб вночі за двором бігала, теж страшно, ще покусає когось... Подумав, подумав лісник, узяв дриль, нависвердлював дірочок, понапихав усередину пороху, та й склав підготовані поліна на той бік, де дрова крадуться.
18:42
Приходить чоловік з роботи. Позаглядав, позаглядав по каструлях, їсти звареного нічого нема. На столі стоїть величезна миска салату з дрібно нарізаних стебел кульбаби та листочків лободи і маленький окраєць чорного хліба.
22:04
Шукаючи прадавні корені української мови, не можна ігнорувати того безсумнівного факту, що українці – частина слов’янського світу, а українська мова – одна із слов’янських мов. Історія слов’янської писемності сягає далеко в минуле.
22:18
Ось уже більше двохсот років на повіті поблизу Диканьки цвіте бузковий гай. Такої кількості кущів бузку немає більш ніде в світі. «Це найкращий і найбільший бузковий букет світу» - гордо заявляють місцеві люди. Щороку під час цвітіння бузку в гай приїздять тисячі туристів. До речі споглядання цього дива абсолютно безкоштовне, що приємно дивує як піших туристів, так і власників автотранспорту, які вільно можуть заїхати до території гаю.
20:25
Ми живемо в такий час і в такому світі, де нас постійно підстерігають різні неприємності, через які ми засмучуємося і у нас псується настрій. Наприклад, такими неприємностями можуть бути: запізнення на роботу, неприємна зустріч або розмова і т.д.
17:55
Любов не привід для дурниць Одного разу у вагоні Що з Харкова ішов на Львів В однім купе сиділо двоє Вона мовчала, він сопів.
13:35
Гумор має свою силу впливу. Тож сміємося над владою. Читайте історію з Золотою Рибкою та про міст уподовж річки. Хто знає цікаві анекдоти, - пишіть.
22:11
Журнал «Коза» є оригінальним за художнім оформленням та змістовним наповненням. На шпальтах видання вміщені театральні жарти, інтерв’ю з відомими акторами, інформація про різні театральні професії, тобто все те, що може бути цікавим для людей, які шукають щось екзотичне і, звісно ж, для тих, що працюють в театрі.
15:54
З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Сім’я – джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, того, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. Благополучні сім’ї – це мірка розвитку і прогресу країни