Екс-президента будівельної компанії звинувачено у шахрайстві на 3 млн. грн.

П'ятниця, 13 жовтня 2017, 17:43
Прокуратура інкримінує йому зловживання службовим становищем (ч.2 ст. 364 КК України), шахрайство (ч. 4 ст. 190 КК України) та підроблення документів (ч.1 ст. 358 КК України).
Екс-президента будівельної компанії звинувачено у шахрайстві на 3 млн. грн.

Ім'я екс-президента в прокурорському повідомленні не названо, але відомо, що раніше було заарештовано Дмитра Кутового, - повідомляє «Справжня Варта».

Арешту домоглися пайовики недобудов, які вклали гроші у квартири від компанії Кутового МКДУ.

За повідомленням прокуратури,  у 2006-2008 роках будівельна фірма зводила у спальному районі Харкова багатоповерхівку. На другому поверсі планувались торгівельно-побутові приміщення площею майже 500 квадратних метрів. Інвестором їх зведення виступив харків’янин, який вклав у будівництво понад 3 млн. грн.  Однак після здачі будинку протягом довгого часу право власності на належну інвестору частину будівлі так і не було оформлено.

Користуючись такою ситуацією, підозрюваний, який у 2010 році вийшов зі складу учасників фірми, але продовжував його контролювати, вирішив привласнити нерухомість шляхом підміни інвестора.

Знаючи, що вже кілька років триває процедура банкрутства компанії, підприємець у 2014 році підробити договори на участь інвестора у будівництві. Замість фактичного інвестора він вписав іншу особу, на яку і  переоформив право власності на приміщення.

За клопотанням прокуратури, в рамках забезпечення кримінального провадження, арештовано нерухоме майно підозрюваного майже на 20 млн. грн.

Як раніше писала «Справжня Варта»,  Дмитро Кутовий звинувачується в доведенні своєї компанії до банкрутства і шахрайстві. Сам Кутовий стверджує, що його компанія піддалася рейдерську атаку, і тому він не зміг виконати зобов'язання.

Рішенням Київського райсуду Харкова від 4 вересня Дмитро Кутовий, засновнику будівельної компанії МКДУ, змінено запобіжний захід на утримання під вартою.

Більше новин за темою читайте на сайті «Справжньої Варти».

comments powered by HyperComments