«Зелений фронт» провів успішну акцію з захисту Рижовського парку в селі Пісочин і підбив підсумки роботи організації за останній тиждень

Жанна Титаренко  |  Четвер, 7 квітня 2011, 22:31
Селищному голові було передано офіційне звернення мешканців села Пісочин з вимогою припинити вирубку парку та пакунок сухарів, які можуть знадобитися у випадку притягнення до відповідальності та арешту. На цю тему вийшла низка статей та кілька сюжетів у новинах місцевих телеканалів.
«Зелений фронт» провів успішну акцію з захисту Рижовського парку в селі Пісочин і підбив підсумки роботи організації за останній тиждень

 

Резонансними ці події стали ще й тому, що в Рижовському парку дерева росли ще до 1852 року. Ця територія була лісом. Потім на цій території у середині 800-х років утворився парк. Нині там ростуть дуби, вік яких сягає 200 – 250 років. 9 таких дубів уже вирубано.

Мешканці села Пісочин разом з членами «Зеленого фронту» продовжують захист Рижовського парку. Сьогодні, під час засідання координаційної ради було утворено робочу групу для організації акцій протесту проти вирубки.

Члени «Зеленого фронту» 16 квітня в селі Пісочин візьмуть участь у суботнику. Крім прибирання сміття планують проводити роз’яснювальну роботу серед населення і спрямовувати людей на захист зелених насаджень.16 квітня члени «Зеленого фронту» планують провести суботник і в селі Тернова.  

Під час засідання координаційної ради «Зеленого фронту» також обговорювались проблеми з малою активністю населення, особливо, коли мова йде про участь в суботниках або пікетах. Водночас, захищати дерева в селі Пісочин прийшло близько 70 людей.

Під час обговорення проблем зелених насаджень члени «Зеленого фронту» висловили своє обурення з приводу того, що 7 канал місцевого телебачення одну з прес конференцій переробив так (вирізаються з аудіо запису окремі слова і комбінується та транслюється потрібний текст), що захисники дерев начебто заявили, що ніяких проблем із зеленими насадженнями зараз немає. Ігор Рассоха запропонував за таку діяльність журналістів та операторів подати до суду, але його пропозиція не була підтримана більшістю координаційної ради «Зеленого фронту»

comments powered by HyperComments