У Харкові підпалили авто екс-депутата та опонента Кернеса

Тетяна Зарубіна  |  П'ятниця, 22 квітня 2016, 10:15
Колишній депутат Харківської міської ради Дмитро Маринін вважає, що автомобіль спалили на замовлення.
У Харкові підпалили авто екс-депутата та опонента Кернеса

За відомостями поліції, дані про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 194 Кримінального кодексу України (Умисне знищення або пошкодження майна).

Таку думку висловив сам Маринін, який останній час був у опозиції до Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

За його словами, автомобіль "Тойота Прадо" стояв на парковці охоронюваного та оснащеного камерами відеоспостереження двору по вулиці Данилевського, 6.

Маринін зазначив, що сьогодні, 22 квітня, о 2:00 охоронець двору повідомив йому про те, що автомобіль горить. Екс-депутат зазначив, що пожежу в машині загасили пожежні, які приїхали "дуже швидко".

Він додав, що камери відеоспостереження зафіксували чотирьох молодих чоловіків, які розбили пасажирські бокові вікна, налили всередину автомобіля та на капот займистої речовини, підпалили та втекли.

Маринін наголосив, що автомобіль згорів вщент і відновленню не підлягає.

Екс-депутат висловив переконання, що "це однозначно замовлення". За його словами, інформація про можливий підпал машини надходила до нього ще близько року тому, "однак тоді все затихло, й необхідність ховати автомобіль начебто зникла".

"Перше міркування – це Кернес. Кернес давно зі мною зводить рахунки, ще з 2012 року. З 2012 року були погрози, в тому числі фізичної розправи", - сказав Маринін, зазначивши, що у провадженні Дзержинського відділку поліції перебуває справа за фактом погроз із боку охоронців мера.

Нагадаємо, що раніше депутат Харківської міської ради Дмитро Маринин виключений з фракції Партії регіонів, а також виключений з лав самої партії.

comments powered by HyperComments