У понеділок Балаклія очікує інспекції з Харківської облдержадміністрації

Субота, 17 червня 2017, 19:46
Про стан використання коштів обласного бюджету, які виділено на будівельну галузь, говорили 16 червня під час селекторної наради у ХОДА.
У понеділок Балаклія очікує інспекції з Харківської облдержадміністрації

Захід пройшов під керівництвом заступника голови ХОДА Євгена Шахненка. Він зазначив, що в цьому році головними розпорядниками коштів є РДА та виконкоми рад міст обласного підпорядкування, передає «Справжня Варта».

«На жаль, деякі райони ще не розпочали роботи на об'єктах, тому я не виключаю, що кошти буде перерозподілено і спрямовано для реалізації проектів у більш успішні райони, - звернувся до голів райдержадміністрацій Євген Шахненко. – Даю завдання Департаменту капітального будівництва ХОДА і профільним департаментам у тижневий строк провести аналіз об'єктів, які сьогодні не починають працювати. Ще раз підкреслюю – виділені кошти повинні бути освоєні».

За даними директора Департаменту капітального будівництва ХОДА Сергія Жукова, станом на 12 червня в будівельну галузь області передбачено капітальні вкладення в сумі 261,811 млн грн. Зокрема, коштом обласного бюджету – 115,412 млн грн, коштом обласного фонду охорони навколишнього середовища – 45,734 млн грн, коштом субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на проведення заходів у рамках соціально-економічного розвитку окремих територій – 66,758 млн грн і коштом ПАТ «Укргазвидобування» - 33,907 млн грн.

«Так, станом на 12 червня з передбаченого обсягу коштів на цей рік з обласного бюджету було профінансовано 34,594 млн грн, касові видатки склали 17,066 млн грн, або 49% від обсягів профінансованих коштів», – навів дані Сергій Жуков.

Також під час засідання порушили тему відновлювальних робіт в Балаклії.

«На сьогодні з 100 млн грн, виділених на відновлювальні роботи державою, касові видатки (виплачені підрядникам кошти) становлять 52 млн, – сказав Євген Шахненко. – Зазначу, що в Балаклії працює 21 будівельна кампанія – на сьогодні роботи здебільшого закінчені. У понеділок ми проінспектуємо адреси, де були питання щодо якості ремонту».

Більше новин за темою читайте на сайті «Справжньої Варти».

 

comments powered by HyperComments