Заборонено рух по Московському в бік Енергетичної

Вівторок, 27 червня 2017, 17:41
Як завжди улітку, це пов'язано з реконструкцією Московського проспекту
Заборонено рух по Московському в бік Енергетичної

Рух транспорту по пр. Московському, на ділянці від будинку №247 до з'їзду з шляхопроводу по пр. Льва Ландау при русі в бік вул. Енергетичної, буде заборонений з 9:00 до 21:00 28 червня, - повідомляє «Справжня Варта»

На цей період двосторонній рух буде організований смугою зустрічного напрямку.

Також з 9:00 до 21:00 1 липня забороняється рух транспорту по пр. Московському, на ділянці від пр. Петра Григоренка до пр. Льва Ландау при русі в бік вул. Енергетичної. При цьому двосторонній рух буде організований смугою зустрічного напрямку.

З 9:00 до 21:00 28 червня зміниться шлях прямування автобуса №267е, який здійснюватиме об'їзд вказаної ділянки пр. Московського за наступною схемою (при русі в напрямку ст. м. «Академіка Барабашова»): пр. Московський - пр. Московський (на ділянці від будинку №247 до з'їзду зі шляхопроводу по пр. Льва Ландау при русі в бік вул. Енергетичної) - пр. Московський - розворот на перехресті пр. Московський - вул. Морозова і далі за маршрутом.

Крім того, з 9.00 до 21:00 28 червня буде заборонений рух тролейбусів по технологічній лінії, яка забезпечує поворот тролейбусів з пр. Льва Ландау на пр. Московський при русі від пр. Героїв Сталінграда, а також по пр. Московському, на ділянці від пр. Льва Ландау до пр. Петра Григоренка під час руху в бік пр. Льва Ландау. На цей період рух тролейбуса №13 буде організований наступним чином: парк «Зустріч» - вул. Харківських Дивізій - пр. Московський - бул. Богдана Хмельницького - пр. Героїв Сталінграда - вул. Садовопаркова - парк «Зустріч».

Також з 9:00 до 21:00 1 липня забороняється рух тролейбусів по пр. Московському, на ділянці від пр. Льва Ландау до пр. Петра Григоренка під час руху в бік пр. Льва Ландау. У зв'язку з цим, рух тролейбуса №13 буде організований наступним чином: парк «Зустріч» - вул. Харківських Дивізій - пр. Московський - бул. Богдана Хмельницького - пр. Героїв Сталінграда - пр. Льва Ландау - пр. Московський - вул. Броненосця «Потьомкін» - ст. м. «Захисників України» - вул. Броненосця «Потьомкін» - пр. Московський - вул. Харківських Дивізій - парк «Зустріч».

Більше новин за темою читайте на сайті «Справжньої Варти».

comments powered by HyperComments