На два дні ускладнено рух на ділянці пр. Короленка - Слюсарний

Середа, 5 липня 2017, 08:01
Це пов'язано з установленням інформаційного табло на зупинці громадського транспорту «Провулок Короленка» по пр. Московському, в районі будинку №10/12
На два дні ускладнено рух на ділянці пр. Короленка - Слюсарний

Рух транспорту по пр. Московському, на ділянці від пров. Короленка до пров. Слюсарного під час руху у напрямку Харківської набережної, з 9:30 до 15:00 5 липня та з 9:30 до 11:30 6 липня буде обмежено, - повідомляє «Справжня Варта»

На цей період рух транспорту буде організовано по вільних від робіт смугах руху.

Також з 9:30 до 15:00 5 липня в районі зупинки «Провулок Короленка» буде обмежено рух трамваїв №5, 6.

З 9:30 до 11:30 6 липня буде заборонено рух трамваїв по пр. Московському, на ділянці від пл. Конституції до пл. Захисників України. Трамваї курсуватимуть так:

трамвай №5: вул. Одеська - пр. Героїв Сталінграда - вул. Морозова - вул. Плеханівська - вул. Молочна - пл. Захисників України - пр. Московський - вул. Кошкіна/вул. Морозова - парк Машинобудівників;

трамвай №6: 602 м/р - Салтівське шосе - вул. Академіка Павлова - пр. Московський - пл. Захисників України - вул. Молочна - вул. Плеханівська - вул. Польова - вул. Молодої Гвардії.

Як раніше писала «Справжня Варта», проїхати буде неможливо на узвозі Соборному і вул. Університетській буде заборонено з 9:30 до 11:00 5 липня У цей час пройде Хресна хода, присвячена дню пам'яті святого рівноапостольного великого князя Володимира та річниці хрещення Київської Русі. Хода пройде від Благовіщенського собору до Свято-Покровського чоловічого монастиря.

Більше новин за темою читайте на сайті «Справжньої Варти».

comments powered by HyperComments