В одній зі шкіл Харківщини побудують ресурсну кімнату та медіатеку

П'ятниця, 20 липня 2018, 13:26
Даний проект буде реалізований в межах створення інклюзивного освітнього середовища в регіоні.
В одній зі шкіл Харківщини побудують ресурсну кімнату та медіатеку

Облаштування ресурсної кімнати в Охоченській загальноосвітній школі стратувало у червні, передає прес-центр ХОДА. Там вже пройшло оновлення комунікацій, були встановлені спеціальні прилади опалення. Загалом, в приміщенні облаштують три зони: соціально-побутової реабілітації, навчальна та ігрова. Кошти, за словами голови Нововодолазької РДА Романа Мерзлікіна, були виділені з обласного та районного бюджетів. 

На сьогоднішній день в тій школі навчається двоє дітей, яким потрібна ресурсна кімната. Тепер вони там можуть відвідувати заняття з фахівцями, що в свою чергу добре впливатиме на їх здоров’я.   

Медіатека буде відкрита у Ватутінській школі Нововодолазького району. Вона являтиме собою сучасну бібліотеку з інтерактивним простором для спілкування. Там будуть як книжки та підручники, так і сучасне комп’ютерне обладнання. Медіатека буде відкрита для всіх учнів незалежно від їх потреб.  

Також керівник РДА розповів, що в районі створять інклюзивно-ресурсний центр для надання корекційних послуг для всіх дітей Нововодолажчини. Також він зазначив, що на цьому не будуть зупинятися, адже реформування освіти передбачає створення комфортних умов для навчання та соціалізації всіх дітей без винятку. 

Нагадаємо, що на Харківщині продовжує впроваджуватися інклюзивна освіта. Проте на даному етапі доводиться стикатися з труднощами, адже у віддалених районах відчувається брак спеціалістів. Крім того, не всі батьки, які мають дітей з особливими освітніми потребами, готові віддати їх в такі класи.  

comments powered by HyperComments