Держпром — візитівка Харківщини, ми її будемо підтримувати — Світлична

Вівторок, 18 вересня 2018, 13:43
За словами голови ХОДА, до 90-ї річниці Держпрому в будівлі завершили ремонтувати фасад. 
Держпром — візитівка Харківщини, ми її будемо підтримувати — Світлична

Будівельники повинні відремонтувати шість переходів. Щонайменше три таких мають бути завершені у поточному році. За словами Юлії Світличної, пам’ятка і надалі буде отримувати відповідну підтримку.  

“Держпром — пам’ятка архітектури національного значення, яка знаходиться на найбільшій площі Європи та є візитівкою Харківщини, — підкреслила голова ХОДА, — будемо підтримувати і ремонтувати будівлю. В цьому році виконали низку робіт, на наступний рік також заплануємо фінансування". 

Як розповів директор Держпрому Микола Чехунов, ремонт фасаду будівлі вже дійшов до свого кінця. За його словами, потрібно ще відремонтувати шість переходів. Роботи на половині із них пройдуть до зими, а навесні вони продовжаться. Також будівля потребує заміни інженерних мереж та встановлення нових ліфтів. 

Також, за словами Світличної, обласна адміністрація зараз працює над тим, щоб Держпром занесли до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Що дозволить залучати до відновлення пам’ятки фінансування міжнародних фондів. Вона також зазначила, що в Харківській області є чимало архітектурних пам’яток, які потребують уваги. У зв’язку з цим була ухвалена низка обласних програм, почали виділятися кошти на ремонти знакових об’єктів. 

comments powered by HyperComments