У Харкові на кількох вулицях перекриють рух громадського транспорту

Субота, 21 вересня 2019, 14:02
Рух транспорту по вул. Олеся Гончара, на ділянці від вул. Мироносицької до вул. Чернишевської, буде заборонено до 17:00 19 жовтня.
У Харкові на кількох вулицях перекриють рух громадського транспорту

Як повідомили в департаменті інфраструктури, це пов'язано з заміною ділянки трубопроводу в районі будинку №5 по вул. Олеся Гончара.
Об'їзд закритої ділянки організовано прилеглими вулицями: Маяковського та Весніна.

Також у департаменті інфраструктури повідомляють, що рух транспорту по пр. Московському, на ділянці від вул. 12 Квітня до вул. Роганської, буде заборонено з 8:00 23 вересня до 20:00 16 жовтня, це пов'язано з реконструкцією пр. Московського.
На цей період об'їзд закритої ділянки буде організовано по вул. Миру.
Автобуси деяких маршрутів будуть об'їжджати закриту ділянку в такий спосіб:
№9е: - вул. Плиткова - пр. Московський - вул. Роганська - вул. Миру - вул. 12 Квітня і далі за маршрутом;

№121е: - вул. Роганська - вул. Миру - пр. Індустріальний - пр. Московський і далі за маршрутом;

№137е: - пр. Московський - вул. Роганська - вул. Миру - пр. Індустріальний - пр. Московський і далі за маршрутом;

№147е: - пр. Московський - вул. Роганська - вул. Миру - вул. 12 Квітня та далі за маршрутом;

№261е: - вул. 12 Квітня - вул. Миру - пр. Архітектора Альошина - пр. Олександрівський - пр. Індустріальний - вул. Миру - вул. Роганська - пр. Московський - вул. Плиткова - і далі за маршрутом;

№262е: - вул. Зубарєва - вул. Грицевця - вул. Луї Пастера - вул. Плиткова - вул. Роганська - вул. Миру - вул. 12 Квітня - пр. Олександрівський - вул. Архітектора Альошина - пр. Московський - пр. Індустріальний - вул. Миру - вул. Роганська - вул. Плиткова - вул. Луї Пастера - вул. Грицевця - вул. Зубарєва.
Крім того, у цей час буде заборонено рух тролейбусів по пр. Московському і бульвару Сергія Грицевця, на ділянці від вул. 12 Квітня до розворотного кола «м/р «Горизонт», вул. Плитковій і вул. Шариковій, на ділянці від пр. Московського до розворотного кола «Східне», вул. Роганській, на ділянці від пр. Московського до розворотного кола «Роганське».
Тролейбуси №7, 45 і 46 не ходитимуть.

 

Також рух транспорту на перехресті вул. 12 Квітня та пр. Олександрівського буде обмежено з 9:00 до 16:00 з 23 по 25 вересня, це пов'язано з перекладанням трубопроводу по пр. Олександрівському.
На цей період рух транспорту здійснюватиметься вільною від виконання робіт смугою руху.
З 9:00 до 16:00 23 і 24 вересня буде заборонено рух тролейбусів по пр. Олександрівському та вул. 12 Квітня, на ділянці від бул. Богдана Хмельницького до розворотного кола «вул. 12 Квітня», пр. Індустріальному, на ділянці від пр. Олександрівського до пр. Московського.
Тролейбуси курсуватимуть так:

- №3: вул. Університетська - вул. Вернадського - пр. Гагаріна - пр. Героїв Сталінграда - бул. Богдана Хмельницького - пр. Московський - бул. Богдана Хмельницького;

- №36: не ходить.

 

comments powered by HyperComments