Харкiв

11:26
1 грудня - День працівників прокуратури України. Напередодні кілька десятків активістів-екологів з організації «Зелений фронт» прийшли до Обласної прокуратури з «привітаннями».
08:47
Українська молодь завжди була і є пріоритетним напрямком у вихованні справжніх патріотів України, бо вона - є майбутнім нашої держави. Саме тому, активісти ГПО «Українська справа» вирішили іти до українського шкільництва аби в Харкові ставало більше патріотів нашої держави, які будуть знати й шанувати українську землю, традиції та історію власного народу.
14:43
Завтра в Харкові відбудеться екологічна вечірка. Така імпреза у нашому місті відбувається вже третій рік поспіль. Цікава і варта відвідування ця подія, навіть тільки через те – що це Харків.
19:53
Щирі й доброзичливі жителі села Велика Бабка вірять у те, що власними силами можна всього домогтися. «Тільки правових знань не вистачає», – бідкаються вони. 16 листопада 2012 р. у селі відбувся виїзний прийом «Центру правової підтримки та інформації» Чугуївської правозахисної групи.
05:58
Жалобна хода від майдану Конституції до Молодіжного парку завершилася панахидою за спокій душ загиблих у цей страшний період. Короткі виступи мали громадські діячі та політики. Свічки пам’яті запалювали на Майдані Свободи та біля пам’ятника Тарасу Шевченку.
03:07
Суддя В. Труханович призначила судово-медичну експертизу, яка визначить ступінь завданої шкоди здоров’ю позивачки Олени Решетько. На цей час судові засідання будуть призупинені.
01:51
Судовий позов на виселення подав Харківський Національний Університет ім. В. Н. Каразіна. Попри те, що вхід до приміщення було заблоковано ще влітку, громадському об’єднанню «Поступ» продовжують нараховувати борги за оренду приміщення.
23:36
Кримінальна справа порушена проти ідеологічного референта організації «Патріот України» Олега Однороженка тягнеться ще з 8 червня 2009 року. Протягом цих трьох років час від часу проводились засідання апеляційних судів, на яких вирішували чи брати обвинувачуваного під варту на період досудового слідства чи ні.
21:47
Цієї осені стартувала вже друга ініціатива харківських активістів щодо проведення благодійного аукціону лотів-зустрічей з цікавими та відкритими до спілкування людьми Харкова.
14:27
Міська влада пояснює, що збій у харчуванні дітей відбувся через протест постачальників продуктів.