Харкiв

23:00
У Свято-Дмитрівському катехитично-пастирському центрі м. Харкова Харківське крайове братство апостола Андрія Первозваного (голова Вадим Приходченко) провело академію "Спогади про Миколаївський собор".
13:07
Це село розташоване в Краснокутському районі Харківської області. У сільській школі навчається 109 учнів і постійно мешкає 1200 людей. В місцевій бібліотеці зовсім немає книжок для дітей молодшого шкільного віку. Читальний зал не опалюється.
14:34
У громадських мережах декілька днів тому почали активно "гуляти" посилання на цікавий сайт http://yanukovichu.net/. Кольори, у якому він виконаний - видають "Фронт Змін". Я вирішив розвідати ситуацію.
22:38
Спочатку, Олександр Ковальов дбав про учасників бойових дій в Афганістані, Косово, Ліберії та інших країнах. Потім докладав зусилля до захисту їх прав. Зараз взявся за соціальний захист не лише членів своєї організації, а всього українського народу.
21:51
Члени «Зеленого фронту» вимагали зняти з посади головного архітектора міста Харкова Сергія Чечельницького. На власне нараду архітекторів учасників пікету та журналістів не пустили.
21:04
Кожен охочий має можливість безкоштовно відкрити свою сторінку на цьому ресурсі й викладати авторське відео, тобто стати відео-блогером. Редакція Харківського Інтернет телебачення буде видаляти лише ті матеріали, які суперечитимуть положенням Кримінального Кодексу України.
18:12
У будинках, які першими створили об'єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), почалися капітальні ремонти. До плану 2011 року потрапили 5 багатоповерхівок.
16:03
За інформацією помічника начальника Лозівського міськрайонного управління МВС з масово- роз’яснювальної роботи, в Лозовій діють злочинці, які телефонують лозівчанам і представляючись працівниками міліції повідомляють, що затримано їхніх близьких.
12:31
У цьому районі Харкова розміщено більше 10 підприємств, які викидають в атмосферу десятки тонн діоксиду сірки, аміаку, оксиду азоту, фенолу та інших сполук, було вирубано не одну сотню дерев. Місцеві мешканці звертались в державну екологічну інспекцію, прокуратуру, міліцію і врешті-решт вирубані дерева були підраховані і визначено розмір заподіяної шкоди довкіллю.
23:22
Було все: і бойовий гопак, і козацький куліш, і прийняття присяги. А найбільше запам’ятався виступ наймолодших козаків і святковий концерт.