Харкiв

15:07
Це сталося у Балаклійському районі Харківщини. Йому сорок два. Він вкрав у рідної сестри бензопилу.
14:44
Усього п'ять вимог. Про це повідав Микита Андрєєв, глава студради області. Усі п'ять вимог вони висунули на адресу мерії. Найголовніша вимога: повернути проїзд в підземці на пільгових підставах.
19:33
Завод "Турбоатом" віддав замовникові в Казахстан устаткування для ГРЕС-1. Про це повідав сайт заводу.На стенді для випробування зібрали циліндр тиску з діафрагмами для турбіни К- 450. Устаткування перевірили, підписали акт і віддали замовникові.
19:00
Прийом документів для того, щоб зробити біометричнийпаспорт, почався 12 січня. Процедуру проводить міграційна служба України. У Харкові вона знаходиться за адресою: Римарська, 24.
17:28
У Харкові промишляє група, яка здійснює шахрайські операції і грабує багато людей. Зараз з’явилася нова схема обкрадань. «Є так званий сайт OLX, на якому люди будь-що продають та купують, в тому числі і я», - розповідає людина, яка постраждала від злочинців.
12:51
11 січня на площі Свободи відбулося традиційне недільне віче, де були обговорені перемоги та подальші перспективи харківського Євромайдану.
17:52
Цього разу черга підійшла і в село Башилівка (Близнюківський район). Таку новину повідав Олексій Миргородський, заступник голови ХОО ВО «Свобода». Передає сайт «Інформатор».
17:06
Харківські правоохоронці розшукують злочинця. Злочинцю 21 рік. Звуть його Максат Халлієв. Він скоїв злочин, вбив людину. Стаття 121, частина друга ККУ. Вбивця зараз ховається від представників правоохоронних органів.
16:09
Їх нещодавно евакуювали. По це повідала Арлета Бойке, польський журналіст, в ефірі телеканалу «112». Погані погодні умови заважали під час пересування та евакуюванні людей, розповіла журналістка.
14:06
Він установлював неліцензійні Windows. За це йому суд виніс вирок: один рік виправних робіт з відрахуванням 10% заробітку. Таку новину повідав сайт «Подробиці».