Харкiв

12:04
У Києві працює чудова всеукраїнська орґанізація "Ресурсний центр ГУРТ", котра з 1995 року займається фандрайзинґом, створенням інформаційного середовища для сприятливої роботи інститутів громадянського суспільства, вишколами. Діяльність ГУРТа давно існує та грає велику роль у Харкові, але через свою специфіку не є помітною для широкого загалу. 18 жовтня команда ресурсного центру реально, а не віртуально відвідала Харків, орґанізувавши "Ярмарок інституційного розвитку".
12:01
На всеукраїнському рівні Форум збирався 14 жовтня у Києві. Тоді було вирішено утворити осередки цієї структури на місцях, аби налагодити співпрацю й координацію дій з іншими громадськими організаціями для подальших масових акцій протесту проти чинної влади, що мають завершитись розпуском парламенту.
15:07
Це підтверджується відеозаписами, супутниковими зйомками та пнями, що залишилися. Водночас, Держуправління охорони навколишнього природного середовища в Харківській області неодноразово стверджувало, що ним було узгоджено знесення по проспекту Гагаріна лише 355 дерев.
13:14
Топонімічна комісія винесе пропозиції рухівців на розгляд Харківської міської ради.
12:00
Учасники зустрічі розділилися на три групи. Одні доводили, що самотність це спокуса, інші – що гріх, треті – що потреба. Але були й такі, що висловили своє власне бачення цього явища і не підтримали жодну групу. Та всі ж найбільшою була група тих, що самотність вважають потребою.
02:46
Решта судових засідань перенесено на потім. Але отримане рішення суду теж є суперечливим, бо наданий друкований текст ухвали значно відрізняється від винесеного усного вердикту.
02:12
Вечір розпочався з перегляду коротенького слайд-шоу зображень українського козацтва в різні історичні періоди. Розповіді про козацькі традиції перемежовувалися обговоренням історичних відомостей про УПА та прямими включеннями (за допомогою скайпу) з українською діаспорою та мешканцями західної України, які розповідали харківцям про відзначення цього великого свята у їх містах.
21:07
Імпровізований Табачник отримав величезний квиток до Бєлгорода і під гучний свист був виштовханий до входу в метро. Дуже схожу за змістом акцію у тому ж самому місці і в той же самий час проводив Харківський осередок партії ВО «Свобода».
00:58
Доповідачем був студент 4-ого курсу Національної юридичної академії ім. Ярослава Мудрого, стипендіат, переможець Міжнародної конференції в МДУ Ярослав Чекер.
23:12
Жозе Мануел Пінту Тейшейра – посол Євросоюзу (ЄС), голова дипломатичної місії, яка офіційно представляє Європейський Союз в Україні, разом з мешканцями Харкова обговорив тему сучасного стану відносин між Україною та ЄС.