Харкiв

15:27
Крім виступів представників різних громадських і політичних організацій було представлено невеличкі театральні сценки.
00:37
До всеукраїнської акції протесту підприємців долучилися мешканці Львова, Тернополя та ще кількох обласних центрів. Люди вимагають відставки уряду та скасування експериментального податкового кодексу.
13:04
Харківські можновладці вже багато років не можуть створити бодай один цивілізований притулок для безпритульних тварин - "немає коштів", але постійно списують чималі гроші на полювання за ними. Зараз масштаби відлову планують збільшити. Незрозуміло, що влада буде робити з полоненими тваринами. Вбивати?
00:34
11 травня відбулися ІІІ загально-звітні виборчі збори Харківського осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молода Просвіта».
11:36
Перший в Україні пересувний музей шоколаду, який мандрує по країні, розгорнув тепер країну Шоколандія на Слобожанщині. Даний проект дарує радість та стимулює дітей до навчання, адже всі діти до 10 років потрапляють у світ шоколаду безкоштовно, перепусткою є шкільний щоденник з добрими оцінками.
16:49
Вранці 10 травня в Харкові виникло дві затримки в роботі електротранспорту: по проспекту Героїв Сталінграду – 1-ий маршрут та по проспекту 50-річчя СРСР – 19-ий та 35- ий маршрути.
15:20
Про цей конфлікт на різних ресурсах мережі Інтернет і на шпальтах газет було написано, що бізнесмен, який має власний ставок стріляв у рибака. Це є правдою, але ЗМІ висвітлювали лише свідчення рибака, і лише сьогодні, журналісти почули пояснення самого власника водойми.
10:34
Відбулась позачергова ХХХ Конференція Харківської обласної (крайової) організації Народного Руху України.
13:28
Червоні прапори у Харкові вивішені повсюди, і далеко не завжди поряд з ними висить синьо-жовтий Державний Стяг.
19:53
Представники партії «Наша Україна» висадили біля каменю УПА кілька десятків тюльпанів. Панахиду за загиблими у Другій Світовій війні відправив архієпископ Української Автокефальної Православної Церкви Ігор (Ісіченко).