Харкiв

23:27
Мажор ледь не наїхав на людей у парку Шевченка. За це йому загрожує штраф від 600-800 гривень. Працівники Державної автоїнспекції приїхали на місце подій аж через 40 хвилин після інциденту.
22:28
Про рішення Харківського окружного адміністративного суду учасники акції дізнаються від виконавчої служби. Вночі озброєні невідомі особи приходять у парк Шевченка, рвуть плакати, прапори України погрожують фізичною розправою.
16:30
На кладовищі продовжують валятися пляшки з-під пива та інше сміття. Масова могила поховання дітей померлих від Голодомору та жертв Сталінських репресій розташовані у парку Пам'яті неподалік ринку Барабашово.
13:17
Над учасниками Харківського мовного Майдану проведено 5 судових засідань. Також є три судових рішення щодо адміністративної відповідальності організаторів акції. Сьогодні працівники міліції відібрали копію повідомлення на наступну акцію і розігнали учасників протесту проти нового мовного закону, що зібрались у парку Шевченка неподалік пам’ятника футбольному м’ячу.
11:45
Днями мешканці вулиці Власенко проводили чергові збори з екологічних питань. І тут до невеликого натовпу підійшла дитина 7-8 класу і почала прохати термінової допомоги.
08:44
Сьогодні книга «Біля витоків Незалежності» потрапила до Харкова. Презентація відбулась в приміщенні Харківського осередку Народного Руху України за участі Молодіжного Руху Києва.
14:15
Уже повністю завершено гіпсовий макет фігури і постаменту. Сам же пам’ятник має бути зробленим із граніту.
16:59
Після підписання Президентом нового мовного закону на Харківському майдані почали збиратися люди. Сьогодні відбувся мітинг проти розколу України за мовною ознакою. До голодування Івана Зозулі ставляться по-різному.
16:46
У місті Харкові під загрозою зникнення опинилися тисячі дерев. У першу чергу мова йде про клени і липи. До фактору посушливого літа ще додається асфальтування та укладання плитки на критично близькій відстані до стовбурів дерев.
23:15
Усе грандіозне, що Ти можеш зробити, починається зараз.