Харкiв

04:09
На Майдан Свободи приходять харківські письменники, поети, музиканти і небайдужі до політичної ситуації в Україні люди.
15:11
Cьогодні підприємці пікетували Харківську міську раду з вимогою не проводити реконструкцію Центрального ринку до закінчення терміну оренди торгових місць.
18:06
Лісгосп саботує роботу національного парку на Харківщині, а тим часом у замовних статтях критикує дирекцію нацпарку. Екологи називають директора лісгоспу "лісорубом" і відправили його висловлювання на експертизу до Прокуратури.
16:47
«У нас горить сміттєве звалище»,- повідомила колишній міський голова м. Люботин Ніна Ісаєнко. Після цього член екологічної групи від ВО «Батьківщина» Юлія Юдіна разом з депутатом Харківської обласної ради Іваном Варченком та головою Харківської партійної організації «Зелена Планета» Анною Гуляєвою виїхали на місце подій.
03:11
Апеляційний суд Харківської області продовжив термін утримування під вартою ідеологічного референта Всеукраїнської громадської організації "Патріот України" Олега Однороженка на два місяці
18:47
Дізнавшись про те, що Жанна Титаренко вже не встає через запаморочення, співорганізатор Мовного майдану Дмитро Пилипець викликав швидку медичну допомогу.
15:32
21 липня, приблизно о 17.10 до мене подзвонив мій приятель, член Лозівської організації ВО «Свобода» Роман Авраменко й повідомив, що вчора, 20 липня, його затримали працівники міліції за підозрою у вчиненні хуліганства (ст. 296 УК України).
08:34
Соціальне служіння у сиротинці «Зелений гай» відбулося за участі парафіян громади «Всіх Святих» та Східного регіонального представництва Українського Біблійного Товариства.
23:56
Сьогодні відбулось соціальне служіння в Харківському обласному центрі паліативної медицини. За ініціативи Українського Біблійного Товариства було видано 20 тисяч примірників Нового Заповіту (великими літерами). Кошти у видавництво Нового Заповіту вкладало 15 різних християнських конфесій, серед яких – баптисти, п’ятидесятники, лютерани, Церква «Нове Життя» тощо.
20:32
Близько години тому працівники міліції на території Парка Горького схопили відому учасницю акцій протесту проти вирубки дерев Олену Головко і повезли в невідомому напрямку.