Харкiв

13:28
За ініціативи провідного дослідника Голодомору та політичних репресій у нашому регіоні, фахового історика Ніни Лапчинської та харківського правозахисника Світлани Рижикової Московська районна адміністрація міста Харкова відновила хрести на могилах жертв Голодомору 1932-1933 рр.
22:20
У день собору святих апостолів, у Свято-Дмитрівському катехитично-пастирському центрі м. Харкова відбулись урочистості з вшанування 70-річчя входження Харківсько-Полтавської єпархії на чолі з митрополитом Феофілом (Булдовським) до складу Української Автокефальної Православної Церкви.
19:56
Як уже повідомлялось раніше, вбивці визнали скоєння тяжкого злочину і вийшли з зали суду на волю посилаючись на 15-річний термін давності вбивства.
13:53
Мова йде про відеозапис затримання і побиття працівниками міліції організаторів та учасників безстрокової акції «Майдан на захист української мови». Працівників міліції, які затримували учасників акції протесту на суд не з’явилися і суддя відмовилась викликати їх на наступне судове засідання.
18:12
Потерпіла від насильницької госпіталізації і знущань була випадково помічена учасниками пікету Харківської обласної психлікарні №3, який відбувся 24 квітня поточного року.
16:52
Спеціальну тканину розміром 2х3 метри демонстранти придбали за власні кошти. Але, як тільки тент почали встановлювати, на Майдан Свободи одразу прибігло 10 працівників міліції і силоміць змусили згорнути захисну тканину.
14:25
Дзержинська районна партійна організація міста Харкова Народного Руху України (НРУ) офіційно заявила про вступ до партії ВО "Батьківщина". Однією з причин таких дій стала відмова обласного партійного керівництва підтримати всеукраїнські акції протесту проти нового мовного закону.
13:35
Керівники харківських осередків партій, що ввійшли до об'єднаної опозиції, прозвітували за двомісячний період розробки програми розвитку України на найближчі декілька років та оголосили резолютивну частину цієї програми.
03:54
З нагоди візиту до Харкова Народного депутата Верховної Ради України Андрія Шевченка відбулася прес-конференція, учасники якої проаналізували новий мовний закон і рівень свободи слова на Харківщині.
02:46
Літня Біблійна школа за участі американських волонтерів зібрала активну молодь та інших, небайдужих до питань духовності, мешканців Харкова. Молитовну зустріч на Святій Літургії, присвяченій відкриттю Літньої Біблійної школи, доповнили співом українських народних та духовних пісень, роздумами про останні слова Ісуса Христа та власне усвідомлення повноти Божої любові до грішників.