Харкiв

23:27
Круглий стіл присвячений обговоренню спільної програми дій об'єднаної опозиції завершився низкою конкретних пропозицій і критикою вже створеної програми. До участі в написанні опозиційної програми розвитку країни може долучитися кожен небайдужий мешканець України. Сьогодні опозиційні сили аналізували проблеми української молоді і пропонували шляхи їх вирішення.
21:33
Олег Однороженко був затриманий 5 липня поточного року у справі групового побиття лідера громадської організації "Надія нації" Олексія Корнєва та кількох активістів партії ВО "Свобода".
15:08
Концерт на захист Парку Горького відбувся на незаконній просіці ввечері 6 липня. Ініціатива проведення цього фестивалю-природника під назвою «Парк Горького, якого немає», виходила від самих музикантів. Інформація про підготовку концерту поширювалася через соціальні мережі.
18:00
Під стінами міської ради учасники протесту розгорнули плакати з фотографіями вирубаних дерев та величезними згарищами, які утворилися після випалювання зрубаних стовбурів і гілок у Парку Горького.
12:01
Запрошуємо всіх охочих!!! З метою більш глибокого ознайомлення та взаємної співпраці з Українською Лютеранською Церквою Молодіжний рух проекту «Україніка» відвідає захід з нагоди відкриття Літньої Біблійної школи за участі американських волонтерів, який відбудеться 8 липня в Будинку Спілки письменників за адресою вул. Чернишевська, 59.
16:20
У Спілці Української Молоді відбулися міжорганізаційні збори, на яких було вирішено розпочати безстрокову акцію протесту проти нового мовного закону. Перші намети встановили на Майдані Свободи о 22.00 (вчора, 3 липня).
22:51
Про це та інше «Справжній варті» повідомила провідний дослідник періоду Голодомору і політичних репресій у Харківській області, фаховий історик Ніна Лапчинська.
20:28
Від величезної колони вже відокремлено скульптури дівчинки й орла. Повний демонтаж пам’ятника планують завершити за два дні.
22:36
Хрест на могилі жертв Голодомору 1932-1933 років зламано. Поряд із цими останками поховано понад 7,5 тисяч жертв політичних репресій 1937-1938 років. Навколо могил повсюди валяється бите скло та інше сміття.
10:12
Експозиція Харківського літературного музею запрошує малечу у світ книги, казкових мрій і конкурсів. Перші відвідувачі виставки вже прикрасили довгу панчоху і послухали пісеньку Аліси.