Харкiв

17:20
Майданчик для тренувань та змагань альпіністів – 18 метровий скеледром – уже встановили у Харкові. Поруч зі спорудою збудовано новий пам'ятник – cпіваку та артисту Володимиру Висоцькому, який у фільмі "Вертикаль" виконав роль альпініста.
17:55
31 серпня в Харкові відбудеться найбільш барвиста подія цього року - фестиваль барв «Холі», який об'єднає людей в одне яскраве багатобарвне співтовариство. «Забудь, хто ти в повсякденному житті, скинь із себе всі ярлики, відчуй колір» - закликають організатори.
14:28
«Наближається націоналізм, третій етап якого – національна революція». Так висловився голова тернопільського проводу Об'єднання українських націоналістів (державників) Петро Атаманчук. За його словами, перший етап був пройдений ще в 1991 році з прийняттям Незалежності, другий – за часів Помаранчевої революції. Третій етап ще потрібно пройти, але він – не за горами.
19:12
До 105-річчя всесвітньовідомого філолога та мовознавця Юрія Шевельова (1908-2002 рр.) у його рідному місті з'явиться меморіальна дошка.
14:48
9 серпня в Харкові вперше виступив «мегапопулярний» гурт із західної України Dzidzio.
16:04
День Незалежності України - 2013 у Харкові передбачає проведення велопробігу з національними прапорами, вишиванкової ходи, створення свічкової ілюмінації (викладення тризубу зі свічок).
14:59
Товариство з обмеженою відповідальністю «Завод «Березівські мінеральні води», який працював у Дергачівському районі Харківщини, визнаний банкрутом. Таке рішення ухвалив 29 липня господарський суд Харківської області, притому ініціатором порушення відповідної судової справи виступив завод.
11:37
«За – 355. Проти – 4. Рішення прийнято». Такими словами відзначилась доленосна подія для нашої держави – прийняття Декларації про державний суверенітет України 16 липня 1990 року, яка на офіційному рівні закріпила основи майбутнього української державності.
20:45
Група компаній «Фактор» 16 липня влаштувала у Харківському національному академічному театрі опери та балету святковий вечір «Віват бухгалтер», присвячений професійному святу українських бухгалтерів.
14:01
Ось уже три роки в Харкові діє «Український кіноклуб» або «Кіноклуб Молодіжного Націоналістичного Конгресу». Він проводиться харківським осередком згаданої організації. Останнім показаним фільмом був «Рівень секретності 18», а вже сьогодні о 19 годині відбудеться перегляд стрічки «V означає VЕНДЕТТА».