Харкiв

18:59
Філіп Вартан Мелькиседек виступив з черговою заявою від диверсійної групи «Харківські партизани», в якій погрожував убити учасників зносу пам'ятників в Харкові. За кожен пам'ятник, що повалили, диверсанти загрожують вбивати п'ять людей.
10:30
12 квітня невідомі намагалися підпалити намет харківського Євромайдана «Все для перемоги», встановлений на площі Свободи, навпроти будівлі облдержадміністрації. Про це активісти Євромайдану повідомили у соцмережах. Інформує сайт «Статус кво».
10:18
Якщо реалізувати інвестиційний проект співробітництва між АТ «ХТЗ» і фінською компанією Sampo Rosenlew, це наповнить скарбницю з 2015 по 2020 роки на 6,5 млн гривень.Таку новину повідав Олексій Павленко, міністр аграрної політики і продовольства Олексій Павленко на прес-конференції в Києві.
09:47
Представники «Громадської варти» причепили графічне зображення ікони Святої Діви Марії-Оранти на дерев’яну споруду, що закриває постамент колишнього монумента Леніну на площі Свободи.
09:36
Бойовики збираються відправити до Харкова і Одеси 20 диверсійних груп, повідомив Валентин Федичев, заступник командувача антитерористичною операцією. Майже сотню диверсантів зараз, говорить він, готують на базі батальйону бойовиків «Схід» в Донецьку.
22:48
У Національному технічному університеті «ХПІ» завершилися вибори ректора.
16:17
Верховна Рада заборонила в Україні пропаганду комуністичної і нацистської ідеологій. Це рішення, серед іншого, зобов'язує місцеві ради перейменовувати міста, селища, вулиці і інші об'єкти, названі на честь радянських комуністів.
13:44
Упродовж минулої ніч в Харкові були знесені три пам'ятники радянським комуністичним діячам - Серго Орджонікідзе, Миколі Рудневу і Якову Свердлову. Відео знесення пам'ятників опубліковане в YouTube.
18:09
У Харківській області план часткової мобілізації виконаний на 98,4%. В деяких районах області план перевиконаний на 12-14%, тоді як в Харкові мобілізували тільки половину від необхідної кількості.
17:32
Сьогодні за ініціативою «Громадської Варти» на верхівці пам'ятника Воїна-визволителя був встановлений державний прапор. Повідомляє сайт "Восточний дозор".