Харкiв

17:58
Незважаючи на те, що ст. 149 Кримінального кодексу України («Торгівля людьми або інша незаконна угода щодо передачі людини») передбачає міру покарання від 3 до 15 років позбавлення волі і не дає жодної альтернативи: тільки позбавлення волі, українські суди дозволяють собі вільно трактувати закон і вдаються до крайнього «гуманізму».
12:42
Саме східна сусідська держава посідає перше місце в географічному контурі держав, які займаються торгівлею громадян України. Кількісні показники свідчать, що протягом 2011 року потерпілими було визнано 26 людей, семеро було притягнуто до кримінальної відповідальності, характерним у цій варварській ситуації, є переміщення громадян України через державний кордон до Російської Федерації. У 2012 році географія розширюється, і в перелік країн работоргівлі потрапляють: Казахстан, Об'єднані Арабські Емірати та Сейшельські острови.
11:27
Цей вересень буде наповнений приємними несподіванками для тих, хто любить театр. Поряд з прем'єрами місцевих театрів, можна буде побачити дуже цікаві постановки акторів з інших міст. 11 вересня Театр-студія «ЮZ» покаже моновиставу за твором П. Санаєва «Поховайте мене за плінтусом».
17:20
Питання моралі, етики та деталі інспекторської роботи були озвучені начальником інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю (ДАБК) у Харківській області Олександром Мальцевим вчора на прес-конференції в інформагентстві «SQ». Керівник підбив підсумки діяльності свого управління за перші вісім місяців поточного року.
21:39
Пам'ятну дошку науковцю в Харкові вже встановили, але урочисто її відкрити планували в четвер 5 вересня. До цієї події організатори підготували тематичну прогулянку «Харків Юрія Шевельова» та круглий стіл. Але довелося відкривати дошку близько 21-ї години 3 вересня, бо її… можуть демонтувати.
20:37
Про це повідомив начальник Державного архітектурно-будівельного контролю (ДАБК) у Харківській області Олександр Мальцев. Відомство оштрафувало управління магістральних газопроводів «Харківтрансгаз» на 1 млн. грн. за надання недостовірних даних по здачі газопроводу в експлуатацію.
17:04
Зодчі спортивного комплексу мають поки що тільки дозвіл на підготовчі роботи. Про це заявив начальник інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю (ДАБК) у Харківській області Олександр Мальцев.
02:59
За ініціативи Громадського комітету та активних жителів Харківщини відбудеться вшанування пам'яті видатного сина Харківщини Юрія Шевельов (Шереха).
12:00
День 23 серпня для вшанування пам'яті жертв усіх тоталітарних режимів обраний не випадково: саме того дня 1939 року був підписаний сумнозвісний пакт Молотова-Ріббентропа, який оформив союз двох тоталітарних систем – нацистської і радянської. Систем, які стали своєрідним символом того, настільки далеко може зайти тиранія і скільки жертв вона може забрати в ім'я своєї могутності.
17:20
Майданчик для тренувань та змагань альпіністів – 18 метровий скеледром – уже встановили у Харкові. Поруч зі спорудою збудовано новий пам'ятник – cпіваку та артисту Володимиру Висоцькому, який у фільмі "Вертикаль" виконав роль альпініста.