Харкiв

11:55
Демографічна "яма" 2011 року для багатьох ВИШів цілком очікувано не минула без наслідків. Кількість випускників шкіл на Харківщині скоротилась ледве не вдвічі. Внаслідок цього - невтішні підсумки вступної кампанії: серед навчальних закладів трапляються навіть такі, до яких абітурієнти не подали жодної заяви.
11:22
Створення такої структури на всеукраїнському рівні розпочала партія «Батьківщина». У Харкові з цього питання зібралося кілька партій та громадських організацій, і не запрошуючи всіх інших, домовилися, що такий Комітет створено. Більшість українських громадських організацій дізналися лише про ініціативу створення Комітету опору диктатурі і вирішили негайно створити його у Харкові.
20:27
Державні установи та підприємства Харківської області у першій декаді серпня за результатами тендерів уклали угоди на будівельні роботи на загальну суму 88,34 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель». Найбільший підряд у розмірі 31,62 млн грн. отримало ПП «Донком» від АК «Харківобленерго» за вироби з бетону.
15:04
22 серпня (початок о 15:00) біля Муніципальної галереї відбудеться урочисте відкриття фестивалю вуличного мистецтва «StreetArtFest». Вже другий за рахунком «StreetArtFest» (перший відбувся у 2009 році) проходитиме до 28 вересня.
14:50
Конкурс "У кожної куми свої пироги" відбудеться в рамках X етнофестивалю "Печенізьке поле", який пройде на Харківщині 10 вересня. Спеціальне журі вибере найкращі пироги, оцінивши їхні смакові якості та естетичну подачу страв.
14:31
Рівно рік тому, 11 серпня 2010 року, безслідно зник головний редактор харківської газети "Новий стиль" Василь Климентьєв. Ця справа досі залишається не розкритою.
14:26
Сьогодні вночі в центрі Харкова міліція побила учасників пікету на захист прав працівників харківського електротранспорту. Під гарячу руку правоохоронцям попався журналіст газети "Нове життя" Денис Корнєв.
23:35
Голова альтернативної первинної профспілкової організації "Захист справедливості" КП "Міськелектротранс" Андрій Ільгов повідомив, що звільнені працівники харківського комунального підприємства "Міськелектротранс" оголосили безстрокове голодування
23:14
У центрі Харкова біля площі Свободи, оточеної по периметру міліцією, Харківська обласна організація партії ВО "Батьківщина" проводить акцію протесту проти арешту екс-прем'єра Юлії Тимошенко.
02:53
Харківський національний університет ім. В.Каразина (ХНУ) увійшов до трійки кращих українських університетів міжнародного рейтингу "Ranking Web of World Universities(Webometrics) ".