Харкiв

09:12
Люстраційний комітет Харківської області вимагає, щоб усі призначенні відбувалися після попереднього погодження.
01:23
14 травня в незалежному культурному центрі Indie пройшла прес-конференція за участі групи Help Army, учасники якої допомагають українським військовим.
16:11
17 травня з 19 до 23 годин в Харкові пройде традиційна Ніч музеїв. У цьому році з-за політичних подій підготовка вийшла зім'ятою, але заходи будуть проведені.
21:15
На площі Ірини Бугримової перед Харківським цирком молодь провела гумористичний флешмоб у форматі референдуму клоунів.
13:38
Ввечері суботи, 10 травня, у Харкові йшли сильні дощі. Вода ринула в перехід станції метро «Історичний музей».
11:38
У парку імені Горького 9 травня розмістились люди у військовій формі. Це актори, музиканти і співробітники парку. Впродовж дня вони розповідали малечі про Велику Вітчизняну війну, співали для ветеранів і разом із гостями парку писали листи вдячності тим, хто відстоював свободу на війні.
20:20
Гучні заходи на центральній площі Харкова відмінила місцева влада напередодні Дня Перемоги через можливі провокації. Проте для ветеранів влаштували невеликий концерт і "польову кашу" - за пам'ятником Леніну. Перед постаментом зібрались проросійські мітингарі. Вони принесли величезну "геогріївську стрічку", зя кої потім пішли до Дзеркального струменя, по вулиці Пушкінській та до пам'ятника Солдату.
01:55
7 травня в незалежному культурному центрі «Indie» відбулася відкрита дискусія під назвою «Друга світова та Велика Вітчизняна: історія, символи пропаганда».
16:08
В пам'ять про загиблих у зіткненнях в Одесі та під час антитерористичної операції в Слов'янську в Україні оголошено дводенний траур. Розважальні програми та заходи в країні скасовано.
10:33
29 квітня в незалежному культурному центрі Indie пройшла зустріч харківської громади з одним із засновників польського руху Солідарність Збігневом Буяком.