Харкiв

21:05
Piano Extremist сьогодні дав концерт прямо біля пам’ятника Шевченка. Вуличний виступ тривав близько години. Послухати віртуозну гру майстра прийшло кілька сотень городян. Під час заходу проходив благодійний збір коштів для допомоги українським солдатам. З представниками ЗМІ музикант майдану навідріз не захотів спілкуватися, пояснив, що будь-які інтерв’ю заважають йому налаштуватися на гру.
14:19
24 жовтня в Харкові відбувся марш під назвою «Останній спротив старій владі. Далі тільки радикальні дії».
11:54
Розглядати позов почнуть 11 листопада, повідомив заступник директора юридичного департаменту Харківської міськради Костянтин Прокоп'єв агентству Mediaport.
11:38
Марш "Останнє попередження влади" пройшов в Харкові 24 жовтня. У ньому взяли участь близько тисячі осіб. Люди пройшли від пл. Конституции до майдану Свободи. У руках активісти тримали прапори України, "Правого сектора", а також прапори Харкова. Інформує сайт "Статус кво".
17:43
Вдень біля будівлі Харківського національного університету будівництва та архітектури пройшов пікет-акція «Перед-на-значення».
14:18
Портрет Кобзаря, намальований на житловому сімнадцятиповерховому будинку по проїзду Садовому, 30, увійшов до Книги рекордів України. Загальна площа зображення склала понад 500 квадратних метрів.
13:54
23 жовтня в незалежному культурному центрі «Indie» пройшла відкрита лекція під назвою «Критичне мислення в епоху інформаційних війн».
13:09
У день перевиборів голови харківського відділення Спілки архітекторів України С. Чечельницького харків'ян збирають на акцію протесту.
12:40
В Україну сьогодні, 24 жовтня, прибувають 14 депутатів Європейського парламенту для спостереження за позачерговими виборами до Верховної Ради, які відбудуться 26 жовтня. Про це йдеться в повідомленні прес-служби представництва ЄС в Україні. Депутати спостерігатимуть за виборами в Києві, Харкові, Черкасах, Одесі та Дніпропетровську. Повідаомляє сайт ХОДА.
12:37
Співробітники Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації спільно з співробітниками Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації відвідали учасників антитерористичної операції, які перебувають на лікуванні в Харківському військовому госпіталі. Зустріч відбулася за дорученням Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції. Повідомляє сайт ХОДА.