Харкiв

12:28
У зв'язку з подіями у Врадіївці, харківський губернатор Михайло Добкін спрямував запит до прокуратури: оприлюднити дані про покарання, які отримали в результаті вчинення злочинів харківські міліціонери протягом останніх кількох років. Згідно з даними, протягом останніх 1,5 років у Харківській області таким "правоохоронцям" винесено 30 судових вироків.
12:04
12 липня о 17.00 у дворі будинку професора С.Сурукчі почнеться чергова, вже четверта, акція "Естетичного опору". Організатори заходу - етнографічний музей "Слобожанські скарби" імені Г.Хоткевича НТУ "ХПІ" та ініціативна група захисту цієї історичної будівлі-пам'ятки.
13:41
Завдяки співпраці правозахисників і ЗМІ, важлива й необхідна громадянам правова інформація поширена серед жителів Куп’янщини, які раніше не мали доступу до безкоштовної правової допомоги. Куп’янськ – одне з найбільших міст Харківської області, у його жителів часто виникають правові проблеми, вирішити які без допомоги юристів доволі складно, але фахівців, які б надавали людям безоплатні консультації, ще немає.
11:20
23 червня в Пакистані озброєні бойовики увірвалися до базового табору альпіністів у провінції Гілгіт-Балтистан, що на кордоні з регіоном Кашмір та Китаєм, та вбили п'ять українців, трьох громадян Китаю, одного литовця.
19:02
Видавничий дім "Губернія" до 10-річчя заснування харківського журналу «Губернія. Регіон. Україна. Світ» презентував у Харківській національній академії будівництва й архітектури спеціальний випуск видання з назвою «Kharkiv. Gold Reserve». Як повідомив шеф-редактор журналу Олександр Швець, протягом п'яти років журналісти збирали для спецвипуску матеріали про найважливіші події життя міста.
23:34
Освітньо-мотиваційний табір "BE FREE -6" відбудеться 27-30 червня. Реєстрацію для участі подовжено до 23 червня. Організатор табору - Харківська міська організація Всеукраїнської молодіжної громадської "Фундація Регіональних Ініціатив".
10:37
Ініціативна група харків'ян на захист будинку Сурукчі та етнографічний музей "Слобожанські скарби" імені Г.Хоткевича НТУ "ХПІ" запрошують земляків на акцію естетичного спротиву "Шаляпін forever!". Вона розпочнеться о 17 годині 21 червня, її мета - порятунок цього історичного будинку по вулиці Чубаря, 7 (який, до речі, ще перебуває в переліку пам'яток місцевого значення). Серед гостей очікуються музиканти, поети, скульптори, художники.
21:28
У вівторок, 18 червня харківська книгарня «Є» запрошує всіх на відкриту лекцію Миколи Саппи «Організація подорожі Україною». Початок – о 18:30 за адресою: вул. Сумська, 3 (станція метро «Історичний музей»)
11:01
28 травня від Великої Китайської стіни розпочалось наймасштабніше в світі ралі старовинних автомобілів «Пекін-Париж». Загальна довжина маршруту становить 12247 кілометрів через 8 країн: Китай – Монголію – Росію – Україну – Словаччину – Австрію – Швейцарію – Францію. Вперше ралі «Пекін-Париж» провели в 1907 році на цілком сучасних для початку ХХ століття авто. У наш час британська організація Endurance Rally Association кожні три роки організовує це ралі вже ретро-автомобілів.
20:53
Кожен третій сюжет в ефірі харківських телеканалів у квітні 2013 року мав ознаки замовності. Такі дані моніторингу місцевих телеканалів, здійсненого Громадською організацією «Телекритика». Хто винен і що робити – з'ясовували 11 червня на круглому столі «Порушені права і занедбані обов'язки журналістів». Модератором заходу була журналістка і учасниця руху «Стоп цензурі!» Наталя Соколенко.