Харкiв

16:22
За оперативною інформацією управління агротехнічного забезпечення Департаменту агропромислового розвитку ХОДА, станом на 24 вересня зернові та зернобобові культури фактично зібрано на площі 742,5 тис. га (75% до площі збирання). Намолочено 3239,9 тис. тонн при середній урожайності 43,6 ц/га.
16:20
Про це 24 вересня в прес-центрі Харківської облдержадміністрації повідомив заступник голови - керівник апарату ХОДА Василь Хома. За його словами, на сьогоднішній день план підготовки інфраструктури області до зими виконано на 95%. Для виконання всіх заходів було освоєно 145, 4 млн. грн. (всього заплановано – 154,5 млн. грн.)
16:19
В Україні, і в тому числі в Харківській області, зараз складається дефіцит електроенергії, що, в першу чергу, пов'язано з нестачею вугілля на ТЕЦ. Про це 24 вересня в прес-центрі Харківської облдержадміністрації заявив заступник голови - керівник апарату ХОДА Василь Хома.
19:44
ПАТ "Хлібозавод "Салтівський" (Харків) підвищило ціни на деякі види продукції. Про це 23 вересня повідомили "SQ"в прес-службі заводу.
17:41
Харківська область продовжує отримувати підручники для 6-х класів загальноосвітніх навчальних закладів на 2014-2015 н.р. Як повідомляє Департамент науки і освіти ХОДА, 19 вересня надійшло 4 назви нових підручників.
17:33
На базі навчального центру Харківського національного технічного університету сільського господарства імені П. Василенка в с. Первомайське Харківського району відбувся регіональний тематичний науково-практичний семінар «Оптимальні техніко-технологічні рішення в рослинництві» з нагоди щорічного свята «День механіка-2014». У роботі семінару взяв участь директор Департаменту Агропромислового розвитку ХОДА Борис Данилів і фахівці Департаменту.
17:25
Про це на засіданні обласної робочої групи з координації діяльності органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування щодо сприяння виборчим комісіям у здійсненні ними своїх повноважень на період підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України сказав заступник голови - керівник апарату ХОДА Василь Хома.
17:14
ВАТ "Турбоатом" (Харків) у 2012 р. виконало ремонт ротора високого тиску турбіни К- 100-90-7, виготовленого Ленінградським металевим заводом (Росія) для блоку №2 ТЕС "Фа-Лай" у В'єтнамі. Про це повідомив сайт "Турбоатома". Інформує інтернет-видання «Статус Кво».
16:57
ПАТ "ТММ-Енергобуд" (с. Вільшанка, Чугуївський р-н, Харківська обл.) братиме участь в модернізації Слов'янської ТЕС (Донецька обл.). Про це 23 вересня повідомив генеральний директор "ТММ" Микола Толмачов ("Енергобуд" входить до структури "ТММ"). Інформує інтернет-видання «Статус Кво».
17:39
Харківська область повністю виконує план наповнення бюджету: до бюджету зібрано близько 8 млрд.грн., але незважаючи на це потреби області забезпечені на 80%. Про це 22 вересня повідомив журналістів голова Харківської облради Сергій Чернов. За його словами, бюджетним організаціям не вистачає 227 млн.грн. до кінця року для того, щоб сплатити, зокрема, за комунальні послуги і зарплату працівникам.