Харкiв

14:24
Медична комісія Харківської обласної психіатричної лікарні № 3, куди силоміць було запроторено Олексія Грущенка, визнала кобзаря здоровим і вже сьогодні його відпустили додому.
13:35
Автори фото і текстових матеріалів Вікпедії тепер зможуть стати відомими особистостями. Але за бажанням кожен автор може залишатися анонімним. Ще однією новинкою є те, що студени Харківськго національного університету ім. Каразіна замість рефератів зможуть писати матеріали до Вікіпедії, які будуть оцінюватись викладачами вишу.
01:08
Поштовхом до акції протесту стало 12 квітня поточного року, коли Верховною Радою України було ухвалено Закон про дозвіл на приватизацію 14 теплоелектроцентралей, дві з яких розташовано в Харківській області. Свободівці вимагали від місцевих чиновників не проводити приватизацію стратегічних підприємств ТЕЦ-5 і ТЕЦ-2.
23:58
Під час робочої зустрічі члени «Зеленого фронту» разом із членами делегації відвідали Лісопарк, зафіксували місця вирубок дерев та нелегальний кар’єр з видобутку піску у Жихарі (околиці Харкова).
23:23
На зборах координаційної ради «Зелений фронт» створив декілька робочих груп і прозвітував про роботу організації за останній тиждень.
10:04
У центрі Харкова, на Бурсацькому спуску, встановлять пам'ятник кошовому отаману Запорозького війська Івану Сірку. Розмістити його планують поряд з Історичним музеєм, біля підпірних стін, які символізують фортецю. Цей проект вже затвердила архітектурно-містобудівна рада.
21:36
Звільнені працівники вимагали погасити заборгованість, починаючи з вересня минулого року, а ті, що продовжують працювати у цій системі, вимагали сплатити всі необхідні внески до Пенсійного фонду.
18:10
Учасники акції протесту вимагали негайного звільнення всіх незаконно госпіталізованих людей та належного людяного поводження з хворими.
14:01
Фестиваль традиційного фольклорно-обрядового мистецтва «Покуть» відбудеться 27 квітня (початок о 13:00) у парку «Юність» по вул. Полтавський шлях, 196.
09:36
Ближчим часом «Комітет громадянської справедливості» планує створити інтернет-сторінку для розміщення об’єктивної інформації, зокрема, новин. Разом з цим громадянський рух вкотре ініціює присвоєння Харкову статусу «Місто військової слави».