Харкiв

16:34
Прокуратура Дергачівського району перевірила додержання вимог земельного законодавства у діяльності районної державної адміністрації. У січні 2010 року розпорядженням голови Дергачівської райадміністрації [- на той час ним був Володимир Кацуба, нинішній народний депутат з фракції Партії регіонів] затверджено проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок 29 громадянам на території однієї з селищних рад району.
14:30
Площа Свободи в полоні червоних ліній, рух транспорту тимчасово перекритий. Причина такої ізоляції – виїзне засідання колегії Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України в Харківській області, котре відбулося 28 березня 2013 року.
11:03
Харків – місто-парадокс, котрому я діагностую роздвоєння особистості. Цей мегаполіс живе у двох вимірах, він підступно грається зі свідомістю його обивателів. Навіщо йому маска? Кого соромиться? Чому приховує справжнє обличчя?
11:15
Ідея створення гендерного музею виникла 2006 року, коли нинішня керівниця музею Тетяна Ісаєва потрапила на стажування для журналістів до Швеції. Тоді зі Швеції були привезені різні фотографії, сувеніри, артефакти, що демонстрували шлях шведського суспільства до гендерної рівності. Але в той час, у 2006 році, здавалося, що створити такий музей неможливо
16:34
Міністерству культури України будуть подані пропозиції про включення до Державного реєстру нерухомих пам'яток України щойно виявлених об'єктів археології Дворічанського і Куп’янського районів, 30 об'єктів історії м. Харкова та Харківської області та щойно виявленого об'єкту історії, містобудування та архітектури - Будівлі цирку-театру Грікке в м. Харкові.
13:30
19 березня 2013 року об 11:00 в культурному центрі «INDIE» (Харків, вул. Чернишевська, 4/6) розпочнеться круглий стіл «Свобода мирних зібрань: європейські принципи та українські реалії». Захід організовано в рамках діяльності Всеукраїнської ініціативи «За мирний протест!» за підтримки Національного фонду підтримки демократії та Канадського фонду підтримки місцевих ініціатив.
10:46
У Харкові відкрився цьогорічний модний весняний проект Dafi Fashion Days. Модні дні розпочалися з прес-конференції організаторів і гостей показів. У прес –конференції взяли участь історик моди Олександр Васильєв, генеральний продюсер Ukrainian Fashion Week Володимир Нечипорук та російський модельєр Єгор Зайцев, директор з маркетингу ТРЦ "Дафі" Наталя Борисова, стилісти Юлія Швецова та Роман Лемеш, режисер показів Юрій Севастьянов.
11:20
Збір коштів на створення меморіальної дошки українському мовознавцю, критикові і культурологу Юрієві Шевельову (1908–2002) оголосили громадські активісти Харкова. У Харкові, який є рідним містом Шевельова, його прізвище було заборонене аж до дев'яностих років. А якщо і згадувалося філологами, то з відповідними епітетами – буржуазний науковець, зрадник радянської батьківщини. Меморіальну дошку Юрію Шевельову планують встановити 12 квітня – у день одинадцятої річниці його смерті.
23:22
Майже півсотні батьків учнів та вчителів місцевої школи с.Нова Чернещина Сахновщинської районної ради Харківської області надали кошти для придбання нових меблів та наочності для учнів початкових класів та дітей дошкільного віку. Шкільні меблі не оновлювалася у Новочернещинській школі І-ІІ ступенів з 70-х років минулого століття.
14:34
У молодіжному центрі OST (вул. Сумська, 73/75) відбувся фестиваль кіно «Криваві совєти», який організували «Молодий Народний Рух», ХОО «Народний Рух України», МО ВМГО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес», Харківське обласне об'єднання ВУТ "Просвіта". Програма фестивалю включала чотири фільми, три з яких було показано: «Радянська історія», «Вишневі ночі», «Стеком та шаблею».