Харкiв

07:41
У Харкові чотири восьмикласниці загальноосвітньої школи № 102, що в Комінтернівському районі міста, отруїлися пігулками для схуднення. Про це повідомили у прес-службі Харківської міської ради з посиланням на директора цієї школи Ольгу Голенкову.
01:33
Відомий сайт "Майдан" поширив звернення Анатолія Кіндратенка та Ігоря Кравціва про ситуацію в Харківському обласному об'єднанні Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т.Шевченка:
00:19
Спостерігачі від Європейського парламенту в Україні колишній Президент Польщі Александр Кваснєвський та екс-президент Європарламенту Пет Кокс у Центральній клінічній лікарні «Укрзалізниці» в Харкові провели двогодинну зустріч із екс-прем’єр-міністром України Юлією Тимошенко.
18:20
У Куп’янському районі Харківської області чиновники райдержадміністрації незаконно передали в оренду приватним структурам та фізичним особам понад 262 га земель водного фонду. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Харківської області з посиланням на Куп’янського міжрайонного прокурора Олексія Хоменка.
15:34
У Центральну клінічну лікарню «Укрзалізниці» в Харкові для зустрічі з екс-прем’єр-міністром України Юлією Тимошенко прибули спостерігачі від Європейського парламенту України колишній Президент Польщі Александр Кваснєвський та екс-президент Європарламенту Пет Кокс.
12:00
У центрі Харкова, на вулиці Пушкінській, 84, де зводиться нове приміщення бібліотеки Національної юридичної академії імені Ярослава Мудрого, загинув будівельник приватної фірми.
10:07
Урочиста церемонія відкриття Українсько-Індійського академічного центру розпочнеться в четвер, 7 лютого, о 14:00 годині, повідомляє прес-служба Харківської обласної державної адміністрації.
08:55
Партія меланжу вагою понад 375 тонн завантажена в цистерни та готова до вивезення з військової частини А-2136 Шевченківського району Харківської області. Про це повідомляє прес-службі Харківської облдержадміністрації з посиланням на першого заступника голови ОДА Валентина Дулуба.
11:29
За даними Головного територіального управлінні МНС України в Харківській області, пожежа сталася сьогодні близько 2:18 у приватному будинку, розділеному між чотирма господарями, по вулиці Гвардійській, 108.
22:50
Міжнародний аеропорту «Харків» з березня 2013 року відкриває регулярні рейси до Баку - столиці Азербайджану. Про це повідомляє прес-служба Міжнародного аеропорту «Харків».