Харкiв

09:15
Група Jah Pre виконує реггей, та ще і українською мовою. Вони грають літню, сонячну музику в стилі регги-фанк, і не тільки (є так само елементи репа і тріп-хопа, а так само джазові відтінки). Класні хлопці, що ще і відзначають свій 5-річний ювілей.
11:59
Директор Департаменту комунального господарства Віктор Кітанін розповів, як Харків упорядковується і скільки коштує європейська набережна.
10:36
Як розповів в прямому ефірі програми «Лицем до міста» директор Департаменту комунального господарства Віктор Кітанін, останні будинки, які поки що не підключені до опалювання, отримають тепло протягом 1-2 днів.
09:15
М/ф «Мінлива хмарність». Ця історія нам оповідає про взаємини лелек і хмар. Лелеки приносять дітей: людям, тваринам, рибам, а чудових діток цікавими способами роблять хмари. Всі роблять милих і пухнастих дітей, але є одна хмара, яка відрізняється від решти хмар. Вона робить зухваліших звірів таких як: баран, їжак. І навіть у цієї хмари є вірна лелека помічник.
17:58
Рейкова проблема метробуду в Харкові фактично вирішена. Завод «Азовсталь» відвантажив першу партію рейок для перегону «23 Серпня» – «Олексіївська». Про це повідомив заступник директора Департаменту будівництва і дорожнього господарства Анатолій Кравчук.
16:23
Харківська міська рада ухвалила рішення про створення «Комбінату дитячого харчування» – єдиного комунального підприємства, яке забезпечуватиме їжею школярів міста.
15:07
Проект заборони на продаж пива і слабкоалкогольних напоїв особам до 18 років прийнятий Харківською міською радою. Рішення було ухвалене одноголосно.
12:33
Харківський міський голова Михайло Добкін виніс на обговорення депутатів міськради пропозицію звільнити всіх співробітників «Горелетротранса» від комунальних платежів.
11:16
По одній з ключових вулиць Олексіївки в Харкові – вулиці Ахсарова – опісля багато років після закриття руху знову пішли автомобілі.
09:57
Х/ф «Випадок або збіг». Одного разу жила була дівчина, яка танцювала як лебідь, — у Венеції, Римі і ще в Мілані. Спочатку все вдається Міріам. Вона красива і граціозна, її життя схоже на казку. Знаменита танцівниця, вона крокує по земній кулі, як власниця замку прогулюється по своєму саду. Вона вальсує на великому екрані і купається в діамантових річках.Не вистачає одного. За це вона готова заплатити будь-яку ціну, і вона заплатить. Це Любов. Для того, щоб народити дитину, вона спочатку втратить улюбленого чоловіка. Її кар'єра покотиться під гору. Потім, коли вона зустріне того, хто покажеться чоловіком всього її життя, вона відречеться від найціннішого — правди. І це ще не кінець: вона втратить все, перш ніж знайде надію знайти себе.