Харкiв

16:26
Відбулася перша серйозна спроба об’єднати всі антирегіонівські, антидобкінські, антикернесівські сили нашого міста.
23:55
Коли в такої особи запитати, яким же чином у три чи п’ять років можна було брати участь у бойових діях, вони починають голосно кричати і дорікати за те, що їх не поважають.
12:58
Східно-українські історики продовжують відкривати невідомі факти про діяльність ОУН на цих теренах.
11:43
Під час обговорення творчості львівського письменника Романа Кіся, представники національно-патріотичних сил висловили своє бачення проблеми українського націоналізму у Харкові та інших зросійщених теренах України.
13:32
Очевидно, новій владі не подобаються українські пісні...
13:10
Учора до Харкова прибула велика група польських мотоциклістів - учасників 10-го Катинського рейду, паломницької поїздки до місць масових розстрілів польських воїнів у концтаборах СССР
11:24
Серед «регіоналів» немає одностайності щодо кандидатури Кернеса
07:58
Роман Кісь є автором семи книжок, тож вчора в нашому відбулася презентація збірки верлібрів «Квадрига». Харків’яни поділилися своїми ідеями з львівським політологом і письменником про те, у який спосіб треба захищати українське культурне середовище на Харківщині та інших теренах України.
16:51
Журналісти часто працюють на межі можливості і в екстремальних умовах. Сьогодні, вони зібралися зовсім не для того, щоб привітати одне одного зі святом і відпочити, а для того, щоб обговорити політичну ситуацію в Україні та наявні можливості захисту від утисків свободи слова.
15:54
У зв’язку з тим, що на журналістів часто чиниться тиск з боку влади, міліції, судової системи тощо, люди цієї професії захищають одне одного. Солідарність журналістів полягає у тому, щоб тоді, коли на одне видання чиниться тиск, інші ЗМІ висвітлювали ці події і залучали громадськість до обговорення і критики.