Харкiв

13:10
Учора до Харкова прибула велика група польських мотоциклістів - учасників 10-го Катинського рейду, паломницької поїздки до місць масових розстрілів польських воїнів у концтаборах СССР
11:24
Серед «регіоналів» немає одностайності щодо кандидатури Кернеса
07:58
Роман Кісь є автором семи книжок, тож вчора в нашому відбулася презентація збірки верлібрів «Квадрига». Харків’яни поділилися своїми ідеями з львівським політологом і письменником про те, у який спосіб треба захищати українське культурне середовище на Харківщині та інших теренах України.
16:51
Журналісти часто працюють на межі можливості і в екстремальних умовах. Сьогодні, вони зібралися зовсім не для того, щоб привітати одне одного зі святом і відпочити, а для того, щоб обговорити політичну ситуацію в Україні та наявні можливості захисту від утисків свободи слова.
15:54
У зв’язку з тим, що на журналістів часто чиниться тиск з боку влади, міліції, судової системи тощо, люди цієї професії захищають одне одного. Солідарність журналістів полягає у тому, щоб тоді, коли на одне видання чиниться тиск, інші ЗМІ висвітлювали ці події і залучали громадськість до обговорення і критики.
15:02
Після приходу до влади Партії регіонів, сотні разів у нашій державі міліція затримувала людей без суттєвих на це причин.
12:10
Роман Кісь вперше презентував свою книгу саме у Харкові
23:43
Севастополь розташований в південній частині Автономної Республіки Крим. Але в той же час це місто знаходиться на території України. Незважаючи на це, у Севастополі повсюди висять Російські прапори, а от синьо-жовтий треба добре пошукати. Совєтський Союз надовго «визволив» Крим від корінного населення і правильного ведення господарства.
13:47
Незадоволені громадяни висловили своє обурення щодо підвищення цін на комунальні послуги
10:41
Згоріла будівля №11 по вулиці Сумській.