Харкiв

00:05
Води залишилось менше ніж на 4 тижні. Грошей з держбюджету на наповнення водосховища досі немає.
00:05
До Євро-2012 в обласному центрі культури і мистецтва відкрилася виставка живопису «Слобожанський пейзаж». Вона запланована як один з пунктів культурної програми для гостей Харкова – тут можна побачити улюблені місця жителів області так, як їх побачили харківські художники.
00:15
Міжнародний фестиваль фільмів про футбол "11 мм" проходитиме 12-15 червня в Харкові, в кінотеатрі "Боммеръ".
00:05
Близько 100 працівників заводів ім.Шевченка і Малишева вийшли на пікет до -AAA+ фан-зони на площі Свободи у Харкові з вимогою виплатити їм борги по зарплаті.
00:15
Харківська влада обіцяє створити додаткові умови для висвітлення думок опозиції. Про це на прес-конференції напередодні Дня журналіста заявив голова обласної адміністрації Михайло Добкін. Така обіцянка прозвучала на тлі судових процесів опозиційних телеканалів, що намагаються відновити вихід в ефір.
18:08
Про це та інше повідомляє державна служба геології та надр України. В офіційній відповіді чиновники зазначають, що інформація, про проведені перевірки стану екологічної безпеки АТЗТ «Харківський коксовий завод», відсутня.
10:53
Вітання від кардинала Української Греко-Католицької Церкви Любомира Гузара, презентація діяльності товариства «Мале Коло» і тренінг з вироблення узгоджених рішень за методикою Тараса Плахтія - така програма зібрала понад пів сотні представників Харківської інтелігенції.
08:00
Скандал, що розгорівся у Харкові під час поломки потяга Харків-Київ набирає обертів.
00:49
Після того, як в автора законопроекту про двомовність Вадима Колесніченка невідомий герой поцілив старим кедом, громадянський рух «Відсіч» започаткував ще одну всеукраїнську акцію протесту проти даного законопроекту: 5 червня зібрати якомога більше старих смердючих кедів і кросівок і відправити їх до Верховної Ради України.
23:43
У саду Шевченка низка святкових заходів була доповнена конкурсами малюнків на асфальті, що відбувались в рамках фестивалю «Екологія і духовність».