Харкiв

17:24
Виконавчий комітет Харківської міської ради відзначив творчі успіхи 2010 р. Премії дуже скромні за сумою, але носять престижні імена видатних діячів національної культури.
14:30
Черговий страйк комунального транспорту завершився звичними обіцянками та частковою виплатою заборгованості. Водіїв на маршрути виштовхали погрозами та "Беркутом". Дочекаємося наступного страйку?
21:51
На Харківщині відзначили день народження В.М.Чорновола
13:48
Мільйони гривень кожного дня на дорозі не валяються. Кому заробляє гроші комунальне підприємство «Харківський метрополітен»?
22:08
Комунальне метро влада любить більше, ніж трамваї та тролейбуси. Будівництво нових станцій обіцяють продовжити
15:50
На третій день страйку працівники "Міськелектротрансу" пікетували міську раду. Хронічні невиплати зарплати вкотре вже зупинили трамваї та тролейбуси Харкова.
13:57
У понеділок, 20 грудня, міський електротранспорт буде страйкувати
10:58
Очевидно, що мова піде не лише про оплату контракту, а й про інші послуги. Кожна людина здатна себе виправдовувати і тому студенти починають говорити про брак часу, роботу, дітей… Так, все це має місце і вимоги до такої групи студентів є меншими.
08:00
До 27 грудня у харківській галереї «Маестро» проходить цікава виставка. Частину творів мистецтва привезено зі Сходу, а решту зроблено талановитими українськими митцями. Більшість експонатів можна навіть придбати.
17:47
Українське товариство захистило своє право в суді