Харкiв

23:05
Через ремонтні роботи, які ведуться ось уже кілька місяців, у Харкові тимчасово закривається рух транспорту по проспекту Гагаріна. Рух буде заблоковано на ділянці від залізничного шляхопроводу до вул. Каштановій (у напрямку до аеропорту) з 8:00 до 24:00 11 червня 2011 року
13:45
Державна екоінспекція оштрафувала харківське підприємство за самовільне використання водних ресурсів Про це повідомили в прес-службі Екоінспекції. За інформацією інспекції, претензію з розрахунком збитку на суму 211 тис. 339 грн. пред'явили ВАТ «РОС».
17:45
Вулиця Гоголя активно перетворювється. Закінчується будівництво резиденції єпископа Харківсько-Запорізького владики римо-католицької церкви Станіслава Падевського. Завершити будівництво обіцяли ще до кінця 2005 року. І ось, після шести років, молитви місіонерських священиків і єпископа почуті, і, поряд з недоступним священнослужителям готелем "Чичиков", в грудні 2011 року буде відкритий "Будинок для священиків".
17:20
За конкурсом «Коронація слова» Ольга Тарасова спостерігає з 1999 року. Однак нічого з того, що оцінювалося на конкурсі, вона досі не писала. В цьому році з’явилася нова підномінація - дитяча література. Не дивлячись на те, що Ольга Тарасова в Лозовій знана більш як поетеса, вона має велику скарбницю казкових творів.
17:11
Багато харків'ян, що вживають воду з джерела Манжосового яру, думають, що вона чиста і корисна. Але це не так. Цікаво, що причиною, м'яко кажучи, не дуже чистої води стають самі ж харків'яни, які туди ходять. Вони самі забруднюють джерело, а потім п'ють звідти воду. Свідчення цьому - гори сміття у верхів'ях Манжосового яру - навіть вище за джерело, де харків'яни влаштували справжнє звалище.
17:00
Про це повідомив заступник начальника управління МВС України в Харківської області - начальник управління кадрового забезпечення Андрій Стародубцев, коментуючи заплановану реорганізацію обласного управління міліції. За словами Стародубцева, відділ працюватиме в управлінні по боротьбі з торгівлею людьми.
17:55
За інформацією видання "Вісник державних закупівель" компанія "Паркінг+" отримає понад 18 мільйонів гривень за ремонт двох ділянок доріг у Харкові. Служба автомобільних доріг у Харківській області замовила цій компанії капітальний ремонт вулиці Кірова (1,170 км) та ремонт майдану Повстання (0,460 км).
17:47
В стінах Харківського автодорожнього інституту був створений перший екомобіль. Разом зі своїм винаходом команда ЛСА ХАДІ HONDA взяла участь в престижному щорічному міжнародному студентському змаганні Shell ecomarathon. Автомобіль наших учасників показав рекордний для України результат – 570 км. на 1 літрі палива.
16:47
Про це повідомляє прес-служба Харківської міськради з посиланням на директора КП «Вода» Івана Корінька. За його словами, нове підприємство називатиметься "Харківкомуночиствод".
01:13
Хвиля підвищень тарифів на житлово-комунальні послуги стала причиною масових звернень жителів селища Комсомольський до керівництва країни і в правоохоронні органи різних рівнів. Приводом для цього стало ігнорування місцевою владою вирішення питань об'єктивного ціноутворення на комунальні послуги. У відповідь на звернення громадян, за дорученням прокурора Харківської області, була проведена перевірка за участю представників прокуратури Зміївського району, фахівців державної інспекції з контролю за цінами і державної житлово-комунальної інспекції в Харківської області.