Харкiв

11:46
26 грудня 2011 року офіційно введена в експлуатацію основна частина світлосигнального і радіонавігаційного обладнання нової злітно-посадкової смуги (ЗПС) Міжнародного аеропорту «Харків».
17:18
Компанія "UNIQA Real Estate" з Австрії відкрила на вулиці Сумській, 10 в самісінькому центрі Харкова торговельною-офісний центр "Ave Plaza" загальною площею 23,4 тис. кв. м, про це повідомляє прес-реліз київської компанії "DTZ", яка виступає ексклюзивним агентом з надання в оренду площ нового центру.
14:11
Державна служба статистики повідомила, що з початку року заборгованість по зарплаті в Україні зросла на 9 відсотків, натомість за останній місяць вона трохи скоротилась - на 4,7 %. Сумне лідерство належить Донецькій області - 236,561 млн. гривень, на зовсім не почесному другому місці - Харківщина зі 139,411 млн. гривень. в порівняні
12:10
Верховна Рада Україна своєю постановою призначила на 18 березня 2012 року позачергові вибори Кулиничівського селищного голови. Попередній голова - Віталій Орлов, обраний в 2010 році, 13 жовтня подав заяву про складання повноважень, яку селищна рада задовольнила 15 листопада.
10:09
Управління з будівництва, ремонту та реконструкції Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради у грудні за результатами тендерів уклало угоди з ТОВ «Стальконструкція» на будівельні роботи в Харкові загальною вартістю 34,10 млн грн.
19:50
Сьогодні Центр громадських ініціатив «Народна дія» за підтримці Інтернет – блогу «Компас інформаційний» та Каналу громадського телебачення «Досвід» (який працює в системі YouTube) провів запис відеопередачі «Обрії. Підсумки року».
18:54
Після урочистого покладання квітів до меморіальної дошки з барельєфом В'ячеслава Чорновола відбулись збори Харківської крайової ради та затвердження програми дій на найближчий час.
10:56
Майже три тисячі лозівчан відмовляються переводитися із районної у міську поліклініку. Про це вони повідомили меру Сергію Степанову 23 грудня. Кілька сотень людей зібралися на акцію протесту під стінами міськвиконкому. Нагадаємо, за рішенням місцевої влади з 1 січня 2012 року мешканці центральної частини Лозової обслуговуватимуться у так званій «блакитній» поліклініці.
07:32
Народний депутат з фракції "БЮТ-Батьківщина" Наталія Королевська обрана лідером Української соціал-демократичної партії (УСДП). Делегати з'їзду проголосували за її кандидатуру одноголосно.
21:25
Михайло Бородін, суддя Апеляційного суду Харківської області (до березня цього року голова цього суду) протягом останніх семи років зміцнював українську законність з російським паспортом у кишені. На кричущий факт кілька років публічно звертав увагу народний депутат Юрій Кармазін та й, мабуть, не він один.