Харкiв

00:16
9 листопада на чергове недільне віче, яке проходило на площі Свободи, завітали бійці батальйонів «Харків-1» та «Слобожанщина». Тут вони були урочисто нагороджені грамотами та подяками. Деякі з них отримали медалі від Спілки воїнів Афганістану. Харків‘яни вітали бійців квітами та оплесками, а ті в свою чергу дякували їм за підтримку.
23:43
Розслідування вибуху, що стався напередодні в харківському рок-пабі "Стіна" робиться за статтею "теракт". Як повідомив на брифінгу в понеділок, 10 листопада, радник керівника міністерства внутрішніх справ України Антон Геращенко, розслідуванням займається СБУ. Повідомляє сайт Світ 24.
23:32
9 листопада ввечері в приміщенні рок-паба "Стіна" на вулиці Римарській стався вибух. Повідомляє сайт Хвиля.нет.
13:07
9 листопада 2014 р., в день пам’яти прп. Нестора Печерського, відзначуваного в Україні як день національної мови і писемности, в Свято-Дмитрівському катехитично-пастирському центрі м. Харкова пройшла презентація нової книги «Преподобний Нестор Печерський в історії української культури». Науковий збірник опублікований харківським видавництвом «Акта». В його основу було покладено доповіді на Міжнародній науковій конференції «Преподобний Нестор Печерський в історії української культури», проведеній у Харкові Інститутом літератури ім. Т.Г. Шевченка НАН України, Колеґією Патріярха Мстислава й Харківським літературним музеєм 2013 р. до 900-річчя «Повісти временних літ».
12:52
8 листопада 2014 р., в день храмового свята Дмитрівської парафії, клир і миряни Харківсько-Полтавської єпархії відзначали 25-річчя відродження Української Автокефальної Православної Церкви в Україні.
12:43
Кількість постраждалих в результаті вибуху в кафе Харкова збільшилася до 13 осіб. Про це повідомляє прес-служба ГУ МВС України в Харківській області. Інформує РБК-Україна.
12:36
Директор паба "Стана" в Харкові Михайло Озеров вважає, що стався теракт. Він зв'язує це з волонтерською допомогою, яку співробітники закладу і він особисто роблять переселенцям з Донбасу, а також бійцям, які беруть участь в антитерористичній операції. Газового устаткування в приміщенні, де стався вибух, не було, стверджує Озеров. Повідомляє сайт «Главное».
12:28
Після вибуху в рок-пабі "Стіна" в Харкові частково перекрили вулицю Римарську, повідомляє кореспондент "Сегодня".
12:13
Дорожньо-транспортна пригода сталася 9 листопада близько 15.00 на 481-му кілометрі автодороги Київ-Харків-Довжанський. Передає Інтерфакс-Україна.
12:07
Найбільша площа України - площа Свободи - знаходиться в Харкові. Більше півкілометра довжини і дванадцяти гектарів площі. Передає сайт «Главное».