Харкiв

02:43
Під час зустрічі харківці мали можливість не лише придбати книгу та отримати автограф, а й поспілкуватися з автором. Отця запитували про Хрестові Походи, зв'язок мистецтва із церквою тощо.
16:42
У Харкові на 36 тисяч місць у вузах претендують всього 13 тисяч абітурієнтів-харків'ян. Цього року під час вступної кампанії в Харкові абітурієнти і вузи поміняються ролями - замість відбору тих, що вступають, фактично відбудеться конкурс навчальних закладів.
16:14
Президент Янукович поставив завдання продати збиткові підприємства. Проте, майже всі найбільш значимі державні підприємства вже продані, і влада дісталася до «забороненого списку». За словами глави Фонду державного майна Володимира Рябченка, з переліку заборонених до приватизації об'єктів планується виключити близько 700 підприємств різних галузей.
16:01
Про це заявив науковий співробітник Інституту астрономії Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна Геннадій Марченко. За його словами, на Сонці мало плям і практично немає спалахів, його активність знизилася втричі в порівнянні з попередніми сонячними циклами.
15:50
Митники та залізничники України і Росії шукають нові способи перекриття трафіку контрабанди. У пасажирській компанії «Черноземье» пропонують пасажирам електричок «Бєлгород-Харків» і «Харків-Бєлгород» робити пересадку на кордоні.
21:10
Виходячи з міркувань про те, що президент України є нелегітимним, і Верховна Рада теж, таку ідею запропонував харківський філософ і громадський діяч Ігор Рассоха. Але Олександр Данилюк не підтримує революцію у недемократичний спосіб.
18:13
«Зелений фронт» має понад 200 членів, які подали до організації письмові заяви про вступ та 22 координатори. Щотижня відбуваються засідання координаційної ради, тобто організація є активною і дієвою. Наразі громадськість змушена захищати ті дерева, за якими безперервно вели нагляд науковці протягом 80 років. Така наукова цінність під загрозою нелегальної вирубки.
13:14
В день захисту дітей депутати міськради Первомайського Харківської області прийняли рішення про виселення дитячої школи мистецтв. Таке рішення місцеві обранці називають "оптимізацією використання майна міської громади".
14:10
Кожен місяць в Харківській області в середньому робиться 666 абортів. Про це 30 травня заявила директор благодійного фонду Харківського центру допомоги вагітним Олена Батина, посилаючись на офіційні дані Харківського обласного інформаційно - аналітичного центру статистики.
13:54
На 31 травня було заплановане пікетування місцевою організацією ВО «Свобода» Лозівської міської ради. Приводом стало внесення питання щодо підтримки проекту рішення «Про звернення Харківської обласної ради щодо висновків Європейської комісії за демократію через право («Венеціанська комісія») №605/2010 від 30 березня 2011 року стосовно прийняття проекту Закону України «Про мови в Україні» № 1015-3 від 07. 09. 2010 року», який зокрема передбачає надання спеціального статусу російській мові.