Харкiв

18:38
День Збройних Сил України… Потроху він витісняє звичне для багатьох 23 лютого. І на підтвердження цього Харківська обласна громадська організація козацтва та офіцерів запасу «Наша Воля» 6 грудня в стінах ГО «Поступ» провела урочисте святкування. До заходу долучились і представники ГІ «Оновлення країни».
18:00
Жителі села Шатівка Лозівського району Харківщини виступили проти місцевого "мажора" - Андрія Обори, керівника фірми ВАТ "БОТ і К". За його хуліганські вчинки селяни колективно поскаржились до районного відділу міліції.
14:50
Управління з будівництва, ремонту та реконструкції Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради 28 листопада за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Ароф» на розробку робочого проекту на будівництво сімейного розважального центру по вул. Сумській, 81 у Харкові.
12:19
У самостійне плавання місто відправило вже 6 об’єднань співвласників багатоповерхівок. Обіцяний від лозівської влади капітальний ремонт у цьому році отримає лише один будинок. Інші ОСББ комунальники планують доремонтувати у наступному році.
22:33
Перше, що спадає на думку, коли на очі потрапляє безпритульний, який лежить на землі, - необхідно викликати “швидку”.
16:42
Ось вже два місяці лозівчани чекають ясності у питанні, до якої поліклініки звертатися з Нового року. Нагадаємо, виконком Лозівської міськради у жовтні прийняв рішення, що мешканців міста обслуговуватиме виключно міська медицина.
02:05
Вперше п'ять бібліотек Лозової — юнацька, міська, домаська (село Домаха) та дві панютинські (селище Панютине) — беруть участь у проекті Білла Гейтса «Бібліоміст».
04:17
Харківський осередок Української Народної Партії на Майдані Свободи привітав мешканців цього міста і всієї України з 20-річницею всенародної підтримки Акту проголошення незалежності. Також було проведено невелике політично-соціальне опитування.
23:34
За фактом злочину Державне управління охорони навколишнього природного середовища в Харківській області матеріали перевірки з претензіями в порядку статті 97 КПК України направило до обласної прокуратури.
00:37
На цьому заході молоді просвітяни торкнулися теми ролі жінок в українському суспільстві. А про життєвий і творчий шлях Ольги Кобилянської розповіла фаховий філолог Ірина Злобіна.